Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Škola, Stěhování, Změnila jsem se? | Pohodový Pátek

Pohodový pátek už dlouho nebyl a stejně tak odpovědi na vaše otázky, takže proč je nespojit? Pod hashtagem #chcisezpetatLou se mě můžete na Instagramu a na Facebooku zeptat na cokoli a snad je všechny postupně zodpovím. Tedy jestli z toho chcete udělat pravidelnější záležitost?
Balerinky na Zoot.cz

CO SE CHYSTÁ: http://www.utubering.cz/getthelouk

NA SOBĚ MÁM:

MAC Lipstick (Relentlessly Red) [MAC, 550,-]

Tričko: www.answear.cz

Sako: HM

Nehty: E Style – Sky Blue (http://getthelouk.com/?p=6334)

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 20 )

 1. / Replymesi
  Vím, že je to trochu mimo, ale pokud ještě nejsi rozhodnutá, jaké koťátko, mrkni na ragdoll. Jednoho mám už 5 let a byla to ta nejlepší volba, povahou jsou moc klidní a dají se pozitivní motivací vychovat. Když udělají něco co necheš a dostanou vyhubováno - např. lezení na linku, stůl atd, evidentně je to mrzí a už to neopakují. Ten náš ví, že stůl, linka a postel je tabu (postel bohuže, ale má přes den přístup na zahradu). Koťátko dá víc, ale zase si to člověk užije :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Rozhodnutá jsem. Ragdollové se mi moc nelíbí kvůli té tmavé masce, jinak povahově je to podobné tomu, co hledám. Každopádně díky za radu! Já hledám bílou perskou činčilu se stříbrnými znaky, ale teda najít nějaké kotě je těžké! Je toho tu u nás málo :(
 2. / ReplyLucie
  Super video Luci :) Já taky uvažuji o pořízení nějakého mazlíčka. Sice bych chtěla pejska a to buď mopsíka nebo čivavu, ale bohužel bývám v práci celý den a tak bych se mu chudáčkovi nemohla tolik věnovat :( Tak jsem si prozatím usmyslela suchozemskou želvu a už mám i jméno: Rozárka :) ... akorát teda zbývá si ji pořídit. Jinak z jiného soudku... přesně jak říkáš ve videu, lidé se nemění, jen vyvýjí :) My Skincare Routine + GIVEAWAY
  • / ReplyGetTheLouk
   Želvy měl děda a prostě ho nebavily. A ani mně jako malou :( Takže ty bych nebrala, ale zkus si načíst něoc o těch ježcích - právě přes den spí, večer, dkyž lidi přijdou z práce prý ožívají, a dají se kupodivu dost mazlit, určitě líp než želvy (tedy z mého pohledu) ;)
 3. / Replykubajda
  Já teda nemám ve zvyku psát nějak kritické komentáře, ale s tím "výšku za každou cenu zkuste", prostě musím nesouhlasit. Je mi jasné, žes to nejspíš myslela míň vyhraněně, ale otázka je, kolik z tvých odběratelů to pochopí (přecejen, když máš pod sebou 100K a ještě navíc spousta z toho jsou děti, tak mám pocit, že už by se s tím mělo zacházet tak nějak opatrněji :D)...Protože já se pak setkávám s lidma, kteří na tu vysokou jdou, i když na 80% (mnohdy i víc) ví, že neprolezou ani prvním semestrem a to já prostě považuju za zneužívání systému a odráží se to i na kvalitě výuky celkově.
  • / ReplyGetTheLouk
   To, co píšeš je extrém, trošku přitažené za vlasy. Myslím to tak, že spousta lidí nad tím uvažuje a není si jistá a pak podle mě rozhodně stojí za to to zkusit! Nebo třeba je doma nikdy k tomuhle nevedly nebo se to od nich neočekává, někdy je pak těžší se opravdu dokopat na vejšku jít. Dokonce se někteří i lehce podceňují a říkají si, že na vejšku nemaj, i když to třeba není pravda. Pak by ji měli zkusit. O systému vysokých škol tu nemluvím a ani nebudu. Nemyslím si, že je dobrý, ale to je na jinou debatu. Ale v momentě, kdy se někdo rozhoduje a může jít studovat, ať jde, za tím si stojím. Než to vzdát kvůli prkotině. ;) Pokud někdo na vejšku prostě nechce, tak ať tam samozřejmě nechodí ;)
   • / kubajda
    Jojo, je mi jasné, jak jsi to myslela, jen mi to vyznělo trochu jinak...a taky mě napadá, že to vlastně možná máte v Praze jinak...tady v Ostravě jde prostě podle mě na výšku každý "blb". Máme tu dvě (veřejné) VŠ a kapacit dost (a spousta toho je bez příjmaček), takže prostě jdou všichni automaticky po maturitě na ten jeden semestr tu školu zatížit. S nikým, kdo by váhal, jestli jít na VŠ, protože se z nějakého důvodu bojí a váhá, jsem se nesetkala. A taky s tím vlastně možná souvisí nabídka zaměstnání čerstvě po škole Ostrava vs. Praha, ale to už jsme fakt od beauty tématiky odběhly, moc se omlouvám ;).
   • / GetTheLouk
    Tak on ten přístup v prvním semestru je trošku jinej k těm studentům mi přijde. Ne, v pohodě, neomlouvej se, nevím, jak je to v Ostravě. Ale znám lidi, kteří by na vejšku měli hlavu, ale nemají vedení z domova. Což je škoda a věřím, že malé popostrčení jim pomůže. Pak jsou lidi, kteří si říkají, že to nemá cenu, že to neadjí atp.. Přesně pro ty je to mířené. V Pze je hafo škol a všude jsou přijímačky, většina mých kamarádů podávala přihlášky hned na několik škol a pak vybírala... Přijde mi, že během vejšky se člověk často najde, pokud nechodí na nějakou úzce zaměřenou školu, takže já bych vážně možnost jít dál studovat určitě nepromarnila :)
 4. / ReplyJaňule
  Ahojda, já tak vlasy naplánované nemam. Narostou, ostriham, odrostou, obarvim. Momentálně to nemám vůbec vychytane, pac je to moc krátký a moc tmavý... Takže doufám, ze sluníčko mi to trošku zasvetli;) Hrozne moc jsem chtěla kočku, ale bylo mi to rozmluveno, pac jsme tu naší zriceninu neměli ještě tolik zabydlenou. Kromě toho bydlíme u hlavní silnice v zatáčce, což není dobrá kombinace pro dlouhý život kočky. A tak jsme si pořídili králíka. Je to úžasný mazel a v případě potřeby se dá zavřít do klece a ani mu to moc nevadí. Když napadl sníh, tak jsme zjistili, ze nam sem chodí cizí kočka. Tak jsme ji začali krmit a zjistilo se, ze sem chodí rovnou dvě černá a bílá se zrz fleky ;) ale ani jedna se nenechá ještě pohladit, tak snad časem. V létě pojedeme tak maximálně na maltu. Naše zricenina se potřebuje opravit. Největší investice bude kuchyně a koupelna. Musím vypotrebovat všechny pěny a skle do vany, protože vana půjde z domu, aby mohla pračka do domu, takže budeme mít jen sprchac. .. už aby to bylo hotové! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Králíka teď má kamarádka a je taky happy, já ho měla jako malá a bylo to fajn, ale teď už bych asi králíka nebrala. nevím proč... Malta je super, ale na chlastání :D Byla jsem tam ve svých náctinách a 14 dní jsme tam nedělali nic jiného než jen pařili :D Takže ani nevím, jaké je tam moře :D Jen si pamatuju hlavní město, které bylo úžasné, staré, malebné, ale jak říkám, kultury jsme tam moc nenasáli :-/ :D Tak přeju, ať to máte lepší ;)
 5. / ReplyJulia
  Ahoj, kočičku bych taky chtěla, ale už máme psy, takže by se asi nesnesli... Jinak přeju hodně štěstí s hledáním koťátka. Já jsem dříve měla králíka, ale asi bych ho už nechtěla. Přece jenom, čím je větší tím víc 'kadí' a smrdí... :D Takže do bytu nic úžasnýho..:)
  • / ReplyGetTheLouk
   To není pravda, že by se nesnesli. To záleží, jak se vychovaj ;) Králíka jsem měla taky a taky po něm už nějak neprahnu... Člověk si to vyzkoušel a evidentně tomu nepropadl :D
   • / Julia
    No my máme loveckého psa a on kočky prostě honí a nevím jak by to asi dopadlo..:)
   • / GetTheLouk
    Přítelova rodina měla 3 berňáky a žádnej neměl s kočkama problém. Ale zas je fakt, že se znali jakože odjakživa no... :-/
 6. / ReplyMirage13
  Mně už tu 5 let kecá do života papoušek, ale lepšího "spolubydlícího" bych si nemohla přát. Sice někdy nezavře zobák, ale bez něj je tu hrozně ticho, smutno a já se nemám koho ptát na blbosti :D. Kočka je můj sen, ale to až do vlastního hnízda. Plány máme velice nejisté, s mamčkou, sestrou a babičkou jsme chtěly letět na 12 dní do Tunisu, ale protože nejsou peníze a Ostrana není tak vytížená jako letiště tam u vás, tak se odlet nejspíš zrušil (respektive ho tam pro jistotu nevypsali vůbec) a my 3 týdny před odletem nevíme nic. Už takhle to máme do Mošnova velký kus cesty a ještě se tak tahat do Prahy, to nepřichází v úvahu. Čekáme co s náma zmůžou. Buď to prodloužíme na 14 dní a poletíme kousek dřív nebo posuneme, ale tenhle problém byl už loni a vybrali jsme kvůli tomu preventivně pozdější termín a stejně je to tu zase. A s těma nemocema co se nám všem pořád vracejí to na nervozitě moc neubere. Všechno zlé je na něco dobré, uvidíme jak se to vyvrbí :). Jinak žádné plány nejsou, to nás vždy napadne spontánně nějaká blbinka, sebereme si svých šest švestek a vyrážíme, jen dovolenou máme rozmyšlenou už od zimy :D. Snad to s tím koťátkem výjde, četla jsem výše, a asi to nebude dvakrát snadné sehnat a vše vyřídit.
  • / ReplyGetTheLouk
   Papouška chtěl táta :D kdysi dávno a nikdy na něj nedošlo, já si ho užila u přítelový rodiny a asi mě papoušci neberou. :( Tak kočka snad bude lepší řešení :) Jinak držím palce, ať odletíte, všichni zdraví a ať tam máte peckový počasí ;) No spíš najít kotě, vybrala jsem si asi blbý plemeno :D
   • / Mirage13
    Tak to nakonec dopadlo dobře a za týden letíme. Odlet stále není vypsaný, ale dle pokynů vše souhlasí, tak nevím kde se stala chyba :D. Kotě se určitě najde, třeba za delší dobu a nebo vás praští do nosu jiné plemeno a bude vymalováno :D.
   • / GetTheLouk
    No přítel už našel oceloty :D takže já myslim, že skončíme u křečka :D PS: to jsem mco ráda! Užijte si to ;)
 7. / ReplyEllen
  Pokud sháníš stříbrnou činčilu (PER ns 11), tak se klidně ozvi na maila :) V ZO Zdice je minimálně 5 chovatelek, co činčilky chovají, můžu dohodit kontakty :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jo? To budu moc ráda! Díky!

Leave a reply

Your email address will not be published.