Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

E Style – Sky Blue

estyle_skyblue_02

Za tenhle článek bych v klidu mohla dopsat „aneb hlava v oblacích!“, protože tam tenhle lak mou hlavu unáší. Světle modré laky miluju. Je to taková moje metadonová léčba od permanentního nošení bílého či černého laku. Většinou od černobílé klasiky přesedlávám k barvičkám jen stěží. Ale od toho tu jsou přeci ty světle modré!

estyle_skyblue_03

Když jsem vám tenhle lak poprvé ukazovala, říkala jsem, že jsem si do teď světle modré míchala. Všechny byly moc tmavé nebo moc mentolové. U tohohle jsem se bála, že bude moc studený a bude vidět jemná bílá perleť. Ale opak je pravdou! Během měsíce jsem ho měla na nehtech dvakrát, bílá perleť není prakticky moc vidět a studený mi na nehtech nepřijde.

estyle_skyblue_01

Naopak! Je to perfektní odstín, který konečně zastavil to, že nejdřív musím skoro-dopotřebovat bílý lak, abych do něj přidal pár kapek modré, než začnu lakovat. Stačí mu dvě vrstvy, u odlakování není sebemenší problém, takže jedním slovem – ideál! Jaký máte vy názor na světle modrou na nehtech?


LAK: E Style – Sky Blue [http://eshop.chriscosmetics.cz] *

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

Comments ( 11 )

 1. / Replytimewithbeauty
  Já teď dostala k recenzi velký balíček právě kosmetiky E style a z laků jsem taky nadšená, jediné, s čím mám problém, je krytí - u mint byly přímo nutné 3 vrstvy.... www.timewithbeauty.blogspot.cz
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to já si u mint vystačila se dvěma, pokud si pamatuju dobře. A i u jiných jsme zatím neměla problém. Ale ono záleží podle mě i na nehtech - jak mo výrazné ty bílé konce člověk má a tak... :-/
 2. / ReplyHana
  Světle modrá na nehtech je naprosto boží ! Zrovna jí teď mám. ;)
 3. / Replybee457
  Je překrásný, ideální na jaro a léto, vlastně i na zimu :D Já modrou nosím, v poslední době si ujíždím na temně modré společně s Disco Divou od Rimmel, je to krásná kombinace připomínající hvězdnou oblohu :) bára.kára blog
  • / ReplyGetTheLouk
   Hmmm, s Dico Divou říkáš...? ;)
   • / bee457
    Přesně tak ;)
 4. / ReplyMirage13
  Názor na světle modrou na nehtech? Líbí se mi a to hodně! Asi není barva s kterou bych měla vyloženě problém na nehtech, tedy pokud nevezmu brčálově zelenou nebo hořčicově žlutou, ale ty se mi nelíbí snad na ničem a nikdy.
  • / ReplyGetTheLouk
   Mně na mě taky ne, ale pak jsou lidi, kterým slušíš a já nehcápu, jak to... :D
 5. / ReplySašena
  Ten lak je krásny! modrá je krásna a vyzerá tak...čisto :)
 6. / ReplyE-fox
  Ahoj Lou, jenom se chci zeptat, jestli nebudeš dělat upgrade videa o umělých nehtech? Jaké používáš teď a hlavně, jak je sundaváš, mě to vždycky dělá problém a přijde mi, že si akorát zbytečně ničím nehty :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Nebudu, všechno dělám stále stejně. Sudnavám je normálně odlupováním, když jsou povolený. Nebo zkus aceton třeb smíchaný s olivovým olejem ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.