Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Choosing you, turquoise!

dm_choosingyouturq_02

Tyrkysová, kterou jsem si zamilovala na konci léta, se mě stále docela drží. Ale s úděsem zjišťuju, že nemám moc stínů v těchto barvách. Líčení vždycky stojí na Sleek Snap Shot paletce a i když vždycky vymyslím trošku něco jiného, co k tomu hodit, tak má stejný základ. Prostě potřebuju nějakou novou peckovou tyrkysovou. Inu další „blbost“, která přibyde na wishlist.

dm_choosingyouturq_03

Tohle líčení je hodně podobné tomu z GRWM videa. A přiznám se, s drobnými obměnami jsem ho měla na sobě už milionkrát. A vždycky dostane nějakou tu pochvalu. Je zkrátka osvědčené. Teď jsem ho ale prozářila Inglotí měňací světlounkou mentolovou. Je to takový ten chameleoňácký stín, někdy modrý, někdy zelený.

dm_choosingyouturq_01

Stejně jako mé nehty, na kterých je prastará láska Essence Choose Me!, někdy do zelena, ale většinou se tváří tyrkysově. Do toho košile od přítele ve stejném barevném schématu. No prostě barva dnešního dne byla tyrkyska. Beze sporu! Jaká je vaše barva pro dnešek?


NA SOBĚ MÁM:

Rimmel Lasting Finish 25 HR Foundation (100 Ivory) [DM, 200,-]

Rimmel Lasting Finish 25 HR Nude Foundation (010 Light Porcelain) [DM, 199,-] *

NARS Radiant Creamy Concealer (Vanilla) [Sephora, 700,-]

Catrice Prime and Fine Mattifying Waterproof Powder [Rossman, 129,-]

Make Up For Ever Aqua Brow (25) [Sephora, 700,-] *

Benefit Gimme Brow (medium/deep) [Sephora, asi 600,-] *

NARS Blush (Madly) [Sephora, 890,-]

Inglot Freedom System Eyeshadow (Třpytivá mentolová – AMC Shine24) [Inglot, 150,-]

Sleek Makeup i Divine Snap Shot Palette [http://www.lovelyhair.cz/]

Sleek Makeup i Divine-I-Candy Palette [http://www.sleekmakeup.com]

L’Oreal False Lash Wings Intenza Mascara [DM]

Make Up For Ever Natural Lipstick (N36) [Sephora, 600,-]

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 15 )

 1. / ReplyBy Kristý
  Ahoj Lou, Totot líčení je nádherné.Ve videu si ho měla,viď? Mě naprosto uchvátilo a letěla jsem do drogerie pro nějako tyrkysku.Nakonec jsem odešla s nude rtěnkou od KATE,odstín si přesně nepamatuji.Potom jsem se znovu zastavila u rimell stojánku a vybrala jsem si dva mint tyrkysové laky,ty jsou hrozně známý.Jsem naprosto spokojená. Tvůj blog spolu s Makynou a potom A Cup Of Style jsou moje nejoblíbenější.Potom čtu ale i ostatní,třeba Pétin nebo CCumrik,tu ale nevím jestli znáš.5ekla bych že jo,ty se vyznáš :D . To by bylo všechno co jsem ti chtěla napsat.¨ Krásný zbytek dne :) :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj, v RIProduktech. :) Hele i já mám málo tyrkysek, nevím, jak to dělám :D Ale už jsem objednala nové :D Já bohužel moc blogů neznám, jde to mimo mně, sleduju asi tři blogy, ale holky znám, jsou staršně fajn ;)
 2. / ReplyChris Doke
  Máš strašně krásné oči! :0 http://letsspeakwithchrisdoke.blogspot.cz/
 3. / ReplyNickname ( required )
  Miluju názvy tvých článků! :D Tyrkysová se mi strašně libi,jen jí neumím nosit. Na tobě vypadá fakt skvěle :) Já jsem se poslední dobou zamilovala do světlounkých mint barev na očích s nafialovělýma tvářema a rty. No ale v oblečeni je to nuda - černá,černá,černá... :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) Áááách, nafialovělé rty a mint oči - to zní perfektně!!!! A co, že je v oblečení nuda - to u mě taky - šedá, černá, bílá a nazdar ;)
 4. / ReplyKamila Prošková
  Lou, tohle líčení je opravdu krásné. Budu se muset podívat po podobném stínu protože se mi opravdu tají dech :-)
 5. / ReplyRose Tascher
  To je krása!:)
 6. / Replytimewithbeauty
  Ta poslední fotka je boží!! Hrozně ti modrá sluší :-D
 7. / ReplyHyuuga Mikomi
  Krásné barvy a slušivé líčení :) Hned mi na mysli vytanuly zmíněné paletky od Sleek. Za sebe můžu doporučit mono stíny od catrice Liquid Metal. Tuším že tam mají podobnou barvu, takže někdy omrkni pokud hledáš něco v tomhle stylu :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj, vím, držela jsem je v ruce už mnohokrát, ale vždycky si řeknu, že přeci tuhle abrvu tolik nenosím :D:D:D
 8. / ReplyEve.h
  Ahoj Lucko, krásný make-up jako vždy a závidím, že ti k tmavým vlasům sluší úplně všechno. PS: Posílala jsem ti na facebooku Get the louk dotaz ohledně takové brněnské akce, budu si moc cenit, pokud mi odpovíš. :) Děkuju.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ahoj, na FB jsem uplně marná, mám tam tolik zpráv, že mi děsně trvá odpovědět. Jinak všechen makeup mi šel i blond vlasům - o vlasech to není ;)
 9. / ReplyHyuuga Mikomi
  Ale nosíš, ale nosíš :D zrovna včera jsem se inspirovala a provětrala je, jsou super, neodoláš :D
 10. / ReplyElis
  Líčení vypadá vážně skvěle :-) Neznám jediného človíčka, kterému by tak slušela na očích tyrkysová tak, jako tobě! Fakt, palec nahoru :-) ♥
 11. / ReplyKristýna
  http://www.lorealparisusa.com/en/Products/Makeup/Eyes/Eyeshadow/Infallible-24-HR-Eye-Shadow.aspx?shade=Always-Pearly-Pink Tento stín je skvělej v této barvě..

Leave a reply

Your email address will not be published.