Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Voňavé psaní o Versace Bright Crystal

versace_brightcrystal_02

K téhle voňavce jsem měla snad ještě zdlouhavější a kostrbatější cestu než k See By Chloe. Dostala jsem ji k vánocům v plné verzi a moje máma v nejmenší. Mámě voněla víc, tak jsme flakóny vyměnily. Mně došla má Escada Especially a najednou jsem byla bez vůně. Výběr vůně byl pro mě vždycky horor, tak jsem tak nějak z nutnosti sáhla po Versacem.

versace_brightcrystal_01

Když bylo ve flakónu skoro na dně, vyměnily jsme s mámou flakónky zpět. Máma má voňavek tolik, že říkala, že jí ten zbytek stačí. Hlavní prý bylo, že má doma tenhle krásný flakónek. Já mám momentálně doma půlku. A stále je to pro mě ekvivalent léta. Léta, které můžu nějakým zázrakem nosit v zimě. Jsou to pro mě první letní šaty, oběd s kamarádkami na terase pěkné restaurace, kde krom sluníčka hraje hlavní roli nějaký skvělý osvěžující koktejl. Zní to jaké klišé, ale představte si ten perfektní první den letních prázdnin.

versace_brightcrystal_03

Voní jako dovolená v Saint-tropez, ale i jako válečka u kamarádky na chatě. Je to uvolněná vůně, vůně, která se chce bavit. Vůně, která má místo víčka puk, kterým zneškodníte jakéhokoli útočníka. Vůně, která je sice profláklá, ale vůbec jí to neškodí. Co vy na ní?

 


damska moda, jarni trendy

 

Comments ( 10 )

 1. / Replybee457
  Mela jsem ji, milovala jsem ji, ale dneska uz jsem jinde. Kazdopadne vim, co v ni je, a tak se k teto vuni budu moci kdykoli vratit :-) bára.kára blog
  • / ReplyGetTheLouk
   Takže taková Maybelline Collosalka :D:D:D Ale jo, vystihla si ji přesně ;)
 2. / ReplyLucie
  Ještě jsem ji nezkoušela, mě voní hlavně orientální a 'těžké' parfémy :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to tohle asi nebude uplně pro tebe :)
 3. / Replybarbi
  dostala som ju pred mesiacom a nemôžem sa jej nabažiť :) dokonalá milujem ju
 4. / Replydooreen
  Ahoj, od téhle vůně jsem měla vzorek a na mé kůži nic moc. Muž mi ale daroval Dior Jadore a to je asi zatím moje Top! Před tím jsem měla chloe love a zvažuji chloe rose.
  • / ReplyGetTheLouk
   Dior Jadore mám ráda, je to takový klasika. :) za sebe můžu doporučit Chloe See by Chloe, sice sladší, ale super. Ostatně - taky na ni mám článek ;)
 5. / ReplyYahoodka
  Je to moje NEJ letní vůně :) Zítra si ji zase vezmu a nechám přivolat ten pocit léta :)
 6. / ReplyMiskynka
  Vůni jsem dostala od manžela loni k vánocům ve velkém balení i s cestovním a krémem. voní nádherně a určitě si koupím další až mi dojde :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jé! Krém bych od téhle vůně brala! manžel koukám umí ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.