Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Vyškrtáno z Wishlistů: Březen 2014

Jednou za čas bych chtěla zrevidovat wishlisty, co z nich odpadlo, co z nich mám doma. Někdy mě zkrátka produkt omrzí chtít. Je to jen malé pobláznění, které zase odejde. A i to bych tu ráda dokumentovala. Po produktech, které se v těchto článcích neobjeví, mé srdce stále prahne.

Nakoupeno:

Kiko Luxurious Lashes Maxi Brush Mascara

(Wishlist: Listopad 2013)

Jasně, tohle byl jeden z hlavních důvodů proč jsem šla do Kika v Livignu. Krom toho, že to je Kiko samozřejmě :D Původně jsem chtěla tuhle a Unforgettable Mascara, nakonec jsem skončila jen s Unforgettable. Luxorious Lashhes má docela průměrný kartáček, když to řeknu zle. Nicméně tu druhou, stříbrnou potvůrku mám doma a určitě o ní ještě uslyšíte v Objevech a Přešlapech, jak bývá zvykem.

(Koupila jsem v Kiko v Itálii.)

wishlist_11_2013_03

Kiko Luxurious Lashes Maxi Brush Mascara
Zdroj obrázku zde.

Magic Nude Liquid Powder Bare Skin Perfecting Makeup SPF 18

(Wishlist: Listopad 2013)

Jo! Mám ho. Můj odstín je tedy číslován a pojemnován evropsky, Eau de Teint 100 Porcelaine, ale co… Mluvila jsem o něm zde. Stále si ale stojím za tím, že je neskutečný – neskutečně zvláštní, neskutečně rychle se aplikuje a dělá neskutečnou pleť!

(Koupila jsem na beautybay.com)

wishlist_11_2013_05

Magic Nude Liquid Powder Bare Skin Perfecting Makeup SPF 18
Zdroj obrázku zde.

Urban Decay Vice 2 Palette

(Wishlist: Prosinec 2013)

Křičela na mě hraj si se mnou a já si hraju. Opěvovala jsem ji v OaP a dokonce mě okouzlila na tolik, že má i svůj vlastní článek. Co více říkat!?

(Koupila jsem ve Francouzské Sephoře.)

wishlist_12_2013_01

Urban Decay Vice 2 Palette
Zdroj obrázku zde.

Lush Daddy O Šampón

(Wishlist: Prosinec 2013)

Modré a fialové šampóny jsou pro mě spása a tenhle orpavdu krásně barví, takže bylo jasné, že musí být můj. Mluvila jsem o něm zde a určitě je to jeden z lepších protižluťáků. ;)

(Koupila jsem v Lushi v OC Palladium)

wishlist_12_2013_02

Lush Daddy O Šampón
Zdroj obrázku zde.

Catrice Camouflage Cream

v osdtínu 10 Ivory

(Wishlist: Listopad 2013)

Kombinace mého Giogio Armani korektoru a odstínu nula dvacet tohoto korektoru je ideální. Pokus o koupi tohohle kousku byl, ale poněkud nevyšel, jestli si pamatujete? Nakonec mi ho ale poslala kamarádka, takže 10 doma mám.

(Koupíte v Rossmannu například)

wishlist_11_2013_02

Catrice Camouflage Cream
Zdroj obrázku zde.

Sun Glow Shimmering Bronzing Powder

(LE: Lala Berlin loves CATRICE) odstín C010 Shimmering Bronze

(Wishlist: Leden 2014)

Jo, mám ho. :D Jak jinak, že? I když jsem za poslední čtvrt rok navýšila svou sbírku broznerů čtyřikrát, což nemá nic společného se zdravým rozumem, nemohla jsem tuhle krásku vynechat. Je trošku do oranžova s výrazným třpytem, takže bych ho používala opravdu přes celé tváře jako tvářenku. Trošku mi tím připomíná NARS Madly, což je skvělý lehký á la bronzový odstín na léto, kde už dřu dno :D Takže předpokládám, že tomuhle v létě věnuju ještě hodně lásky.

(Koupila jsem v Rossmanovi)

wishlist_1_2014_05

Sun Glow Shimmering Bronzing Powder
Zdroj obrázku zde.

Vyškrtnuto:

Urban Decay Anarchy Face Case

(Wishlist: Listopad 2013)

Za tu cenu dovézt tuhle nesehnatelnou krásku sem to opravdu nestálo. Ale do teď se mi tají dech, když se na ni dívám. Sbohem moje sladká anarchie!

wishlist_11_2013_06

Urban Decay Anarchy Face Case
Zdroj obrázku zde.

Colour Caresse Wet Shine Stain

(Wishlist: Prosinec 2013)

Koupila jsem ji Pétě a nejak jsem se tím vybila. Navíc mám YSL Stain (mluvím o něm zde) a ten prostě tohle nějak tak vytlačil. Bohužel.

(Lze koupit v Rossmanovi, DM.)

wishlist_12_2013_04

Colour Caresse Wet Shine Stain (187 Ifinite Fuchsia)
Zdroj obrázku zde.

Bobbi Brown Tinted Eye Brightener

(Wishlist: Prosinec 2013)

Ó ano, mám svůj Armani korektor, jak jsem říkala, a tak tenhle nějak upadl v zapomnění. Navíc když už, tak mám vyhlídnutý ten NARS. Promiň Bobbi…

(Lze koupit v Bobbi Brown (OC Nový Smíchov) a Douglas (OC Chodov, Příkopy))

wishlist_12_2013_05

Bobbi Brown Tinted Eye Brightener (Bisque)
Zdroj obrázku zde.

Catrice Absolute Eye Colour Quattro

LE: Lala Berlin loves CATRICE) C100 F’rosen Yoghurt

Musím říct, že mě paletka lehce zklamala, když jsem ji viděla naživo. S novou Naked 3 a tunou stínů, které doma mám, ji nepotřebuji. Dokonce tak moc, že to můj mozek opravdu ví a akceptuje, to se často nestává. Je skvělá, pokud se vám odstíny líbí, pokud jste na růžové romantické odstíny, jděte do ní po hlavě! Já vím, že ji nepotřebuji, i když je krásná.

(Lze koupit od února 2014 v Rossmannech)

wishlist_1_2014_04

Catrice Absolute Eye Colour Quattro
Zdroj obrázku zde.

Crushed Crystals Nail Polish

(LE: Lala Berlin loves CATRICE) odstín C04 Oyster & Champagne

Už jsem říkala, že doma mám brokátové miláčky od Maybelline, takže tuhle krásku opravdu nepotřebuju. Ale moje máma vyřešila tohle dilema za mě. Koupila si tenhle lak pro sebe, takže jsme uzavřely dohodu, že já ji půjčím Maybellinku a ona mě tuhle krásu od Catrice. Takže je vlastně vyškrnutý, ale stejně ho budu moct používat – ideální řešení.

 (Lze koupit od února 2014 v Rossmannech.)

wishlist_1_2014_03

Crushed Crystals Nail Polish
Zdroj obrázku zde.

Zbytek na wishlistu zůstává. V podstatě mě neomrzel celý minulý wishlist, kde si brouzím k narozeninám NARS korektor i přes to, že jich mám doma tolik, že bych každé oko mohla líčit něčím jiným celý víkend. :D Ale co? Zkoušet se má vše! Co vy, vyškrtali jste něco z vašich seznamů přání? Byly poslední tři věci, které jste si koupili, vysněné nebo to byly impulzivní nákupy, přiznejte se!?

 


damska moda, jarni trendy

Comments ( 36 )

 1. / ReplyDominika P.
  Poslední tři nákupy: Rtěnka Catrice z limitky Une Deux Trois - impulzivní nákup a spokojená úplně nejsem. Paletka Sleek Showstoppers - Tak dlouho jsem rozmýšlela, že jí přestali vyrábět. Poslední dostupný kus jsem našla na ebay a stála mě o 1/3 víc než běžně. :D Benefit They´re Real - pro mě nejlepší řasenka, i když zkouším jiné k téhle se vždy vracím. A k tomu jsem přihodila tužku na obočí od Benefitu. :) Ten UD Anarchy face case je úžasný, ale už jsem ho dlouho nikde neviděla, tak asi už bude vyprodaný. :/ No jo.. ty limitky, to je mor. :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Showstoppers by byla super i za 500! Je skvělá! Befitka mi vůbec nesela :( A tužka mi přišla moc vosková, že nevydrží, tak to určitě podej report, moc ráda si poslechnu názor někoho, kdo ji má :) Anarchy je limitka, ale hlavně jen pro USA sephoru, takže problém dostat sem :(
   • / Sarlota
    UD Anarchy maji momentalne zlevnenou na 34CAD v Kanade - pritel mi bude kupovat sminky (uz ma seznam) a posilat, jestli chces tak ti ji vezmu a v cervnu osobne privezu do Prahy (nebo poslu drive postou s balikem pro kamosky). http://www.sephora.com/anarchy-face-case-P382943?skuId=1550649
   • / GetTheLouk
    Hele, to si nedělej starosti. Já ji viděla zlevněnou a nakonec jsem ji tam nechala. Akorát jsem si koupovala balík v usa. Odolala jsem. Jak jsem ji vyškrtla, nějak jsem se smířila s tím, že nebude moje. :D A musím být silná :D Ale jinak moc moc děkuju!!!
   • / Sarlota
    P.S. 34CAD je momentalne asi 660CZK - platba pri prevzeti.
 2. / ReplyBeauty Stalkers
  poslední tři věci z minulého nákupu nebyly ani vysněné, ani impulzivní, ale životní nutností :D například catrice camouflage cream korektor
 3. / ReplyHanka
  Z posledních 4 věcí, které jsem si koupila tento týden jsem po 3 skutečně toužila. Zatím jsem vyzkoušela 2 z nich a u jedné nastalo poměrně velké zklamání (tmavě fialové linky z Inglotu)... A velké zklamání taky nastalo v MACu v Palladiu. Prodavačky tam byly při posledních nákupech moc milé, ale ta paní co tam byla ve středu mě vyloženě naštvala. Byla protivná až hanba. Musím řict, že mi na MACu nevadí ceny kosmetiky, ale vyloženě mě s prominutím s*re přístup některých prodavaček! Jestli je tak moc obtěžují zákazníci, tak ať udělají e-shop a je po problému... Vím, že to sem nepatří, ale strašně mě to naštvalo. A to i proto, že tam neutrácím zrovna málo peněz a očekávala bych tomu odpovídající služby..
  • / ReplyGetTheLouk
   No proto já v MACu už přes rok nenakupuju! :D Reklamace rtěnky, kdy jsem musel asi 3x jet na chodov, byla to moje vina, já si za to můžu, oni nic, muzikanti, to vážně ne prostě! Tohle pak nastalo ještě asi 2x. :( Předtím zkušenosti stejné - ať už to byla Flóra, Václavák, Chodov, to bylo jedno, všude hnusní, nafoukaní, permanentně nezásobení - prostě tohle umí jen MAC a Inglot - a to já nemám za potřebí!!!
   • / Hanka
    S Inglotem na čerňáku jsem zatím podobný problém neměla. Tam se chovají vždy velmi mile, ale pravdou je, že se zásobením mají mega problém. Taky bych ráda přestala nakupovat v MACu, ale mají produkty, které jsou pro mě dnes už nenahraditelné (Face & Body Foundation - jsem ochotná pro něj zemřít:))), brush cleanser, stín Club, paint poty)... Je to opravdu škoda.. mají spoustu zajímavých produktů, ale s tíhle přístupem opravdu vlítnou do krámu, nadiktovat co potřebuju a hned pryč. Nedej bože, kdyby se člověk chtěl informovat na nějakou novinku...:(
   • / GetTheLouk
    Mně jednou paní říkala, ať o té novince nemluvím, když jsem se přišla zeptat, kdy přijde do Evropy, že prý tady to lidi ještě nevidí, tak jsem jí pošeptala, že jasně, že to nikomu nepovím. A v duchu jsem křičela: "Prober se! Komunismus je dávno pryč!" No děs :(
 4. / ReplyHanka
  Jinak ze stínů od Catrice jsem byla taky uchvácená, ale dospěla jsem ke stejnému názoru...
 5. / ReplyAllen
  Já jsem se nedávno dostala konečně ke stojanu Catrice (v mém městě ji nemáme)a pořídila jsem si opěvovaný korektor Camouflage cream v odstínu 01, k tomu jsem z regálu přihodila gelové linky v peru taky od Catrice, kreslí moc hezky, ale obtiskávají se mi na spodní víčko, tam kde je nechci a taky jsem v dm koupila make-up Match Perfection od Rimmel London, páč jsem na něj měla slevu a předchozí balení MP mi docházelo :) Moc se mi líbí bronzer Catrice, na léto bych ho i užila a lak Catrice na mě taky nějak hezky pokukuje :D Paletka Catrice je hezká, ale ještě nad ní zauvažuju :)
  • / ReplyGetTheLouk
   No Catrice to prostě umí :D Bronzer je vážně takovej jako spíš tvářenka, ale bude se často objevovat v mých tutorialech teď. Nějak se od něj nemůžu odpoutat :D
 6. / ReplyD.
  Trochu nesrovnalost - psala si,že jsi Vice 2 dostala pod stromečkem zřejmě od mamky, tady píšeš, že sis ji koupila. Jinak tu paletku od Catrice jsem si impulzivně koupila. Podobně barevně laděné stíny nemám, tak mi přišlo fajn zjistit, jestli mi budou slušet. Nebudou a ani paletka mě neohromila - špatně pigmentovaná.
  • / ReplyGetTheLouk
   Není to nesrovanlost. To, jak je článek napsán kopíruju, měním tam jen názvy, text o produktu a tak podobně. Nastavovat pokaždé zarovnání a tak - to bych se musela zbláznit. ;) Prostě jen doplňuji odkazy. Nevidím v tom moc rozdíl, informace má být o tom, kde ji lze sehnat, ne o tom, jak jsem ji nabyla. Navíc, kdybych chtěla tvrdit, že jsem si ji koupila, tak bych neříkala ve videu, že mi jí koupila mamka, a nedávala bych na to odkaz ;) Mně v tom rozdíl nepřijde, nikdy jsem natajila původy produktů a nikdy nebudu ;) Ale jestli chceš, můžu to opravit ;) S Catrice paletkou - tam jsem nikdy s pigmentací problémy neměla, naopak, ale je fakt, že tuhle jsem nezkoušela ani v testeru. To je škoda :(
 7. / Replybambitka
  Já si objednala Naked 3, nějak se cestou ke mě ztratila (zajímavé). Tak nevím jestli to nemám považovat za znamení, ať si víc hraju se svojí 2 :)a už jí znovu neobjednávat. Nars korektor mě taky pořád nepustil. Počkám jestli budeš juchat i ty, a pak koupím :-D, takže šup šup Lou.
  • / ReplyGetTheLouk
   No já ho mám objednanej od kamarádky z USA :D To potrvá ještě nějakých 14 dní asi.. A N3 objednej znova ;)
   • / Pavlína
    Korektor od Nars mám a je super. Jen jsem si ho koupila na konci léta, tak je na mě v zimě moc tmavý:-( Už ale pokukuju po světlejším odstínu, protože za ty peníze opravdu stojí. A NAKED 3 rozhodně doporučuju:-)
 8. / ReplyLinh Nhi
  S make-upem Loreal Magic Nude souhlasím... jeho konzistence je neskutečná, a dělá strašně pěknou pleť a dá se i pěkně vrstvit a zakrýt nedokonalosti :) http://theasianbutterfly.blogspot.cz/
 9. / ReplySára
  Lou slyšela si o PMD (Personal microderm)??
  • / ReplyGetTheLouk
   nn
 10. / ReplyBarča
  poslední tři věci - rtěnka Caresse odstín Mauve Chérie (nelituju, miluju Caresse a takhle je opravdu pěkná letní růžovka). potom jsem objednávala od blogerky Míši Kiss a Bee její úžasný krém a odličovací balzám a jsem z toho trochu nejistá, protože jsem se s tím ještě nenaučila pracovat a moje pleť absolutně postrádá schopnost cokoliv vstřebávat, takže je to na mě trochu mastné, ale myslím, že to přírodní složení jí svědčí i tak, uvidíme po delším používání :D
 11. / ReplyAvis
  Ahoj jen kdybys ještě uvažovala o té anarchii http://www.sephora.com/anarchy-face-case-P382943 mají ji ve slevě a mě teda taky okouzlila možná zauvažuji ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jojo, koukala jsem, teď jsem objednávala a nechala jsem ji tam nakonec. Docela se sama sobě divím. :D
   • / Avis
    Takže si to objednala nebo ne? :D
   • / GetTheLouk
    Jiné věci, Anarchy ne :)
   • / Avis
    Hlavně, že budeš s objednávkou spokojená (o to přeci jde s/bez Anarchie ;)) ještě tedy abych odpověděla na to, zdali mě něco zaujalo = moc si wishlisty nedělám, buďto koupím či ne, nebo si počkám když na účtu nejsou penízky :), ale nadchla mě Too Faced Natural At Night Eye Shadow Collection paletka... těžko ale říct, jak je na tom s kvalitou, zdali kryje nebo je moc sypká, mám třeba problém se Sleekem (Supreme), nevim proč a to jsem na něj byla natěšená. U spousty lidí na něj byla chvála (všetně u tebe) tak jsem si řekla zkusim to. A bída :(
   • / GetTheLouk
    V2ka taky práší, ale pracuje s ní dobře, stíny jsou hezky pigmentované, takže já jsem spokojená. Too Faced neznám, co se stínů týče, ale co mám od nich bronzer, tak ten práší docela... Ale zas jak je kakaový, tak mi to nevadí.. :D
 12. / ReplyJana
  Lou je ten bronzer hodne trpytivy?
  • / ReplyGetTheLouk
   Docela jo, ukazuju ho v nákupech a novinkách za únor, tak mrkni tam ;)
 13. / ReplyMarkvitka
  Můj wishlist se mění častěji, než si dané věci stihnu koupit, takže je to takový běh na dlouhou trať :) Většinou na wishlist dávám věci, o kterých vím, že je nutně nemusím mít teď hned, buď kvůli tomu, že podobných už několik mám nebo kvůli ceně atd. Tu řasenku KIKO mám taky, sama o sobě mě neuchvátila, ale jako druhá vrtva k nějaké prodlužující je tahle na zahuštění super, ale jen s ní bych si nevystačila.
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to já si Unforgettable vystačím.. takhle to mám s demrcolkou double magic...
 14. / ReplyEll
  Už jsem jednou psala, že se snažím dodržet stopku v nakupování, ale hold výprodej Catrice je výprodej Catrice :D tak jsem aspoň mohla škrtnout z wishlistu starorůžový lak na nehty a zlato-karamelové stíny. No a protože zítra jedu do Ostravy (bydlím v menším městě kde není žádný obchoďák), doufám že budu moct ze svého wlistu vyškrtnout Pivoňkový krém na ruce od l'occitanu :D
  • / ReplyGetTheLouk
   No výprodej je výprodej, když člověk nechodí po každé druhé, tak ať to využije ;) Pivoňkový jsem neočuchávala, zkusím!
 15. / Replycipa
  Ahoj Lou, čo hovoríš na UD electrics? Keď som tú paletku videla hneď som si spomenula na teba :D to si podľa mňa ty v paletke :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Mně nenadchla. Přijde mi, že Sleek Acid líp :(

Leave a reply

Your email address will not be published.