Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Wishlist: Leden 2014

Další wishlist je tu. Upřímně, docela mě začalo abvit dávat si dohromady produkty, které mě opravdu baví. Do teď jsem je držela jen tak v hlavě a občas dávala na Instagram, ale tohle je daleko lepší. Navíc bude sranda se na ně zpětně dívat a vyhodnocovat, jak moc se z nich postupně produkty vyškrtávají.

Revlon Color Burst Matte Balm

v odstínu Shameless a Sultry

O téhle věcičce se v Americe mluví už nějaký ten pátek. Mně tyhle matné tužko-rtěnky zaujaly pro svou údajnou skvělou výdrž, ale především pro ty barvy. Barvy, se kterými se nemůžete splést, ale přitom nejsou zas tolik nudné. Právě Shameless, kterou si určitě vygooglete, je krásná pravá fialová. Sultry je ta kočka na obrázku, což je prostě běžně nositelná klasika. Bohužel zatím jsou ceny na ebayi a tak podobně dost šílené, když člověk připočítá poštovné, tak snad jednou trošku spadnou a tyhle tužtičky budou moje.

(Lze koupit na ebayi.)

wishlist_1_2014_02

Revlon Color Burst Matte Balm
Zdroj obrázku zde.

TOPSHOP Lipstick

v odstínu Called Up

 Topshopácké rtěnky mám doma dvě a nevím proč, moc je nenosím. Ale přitom s nimi nic není. Nějak jsem se probírala všemi odstíny, které mají, a narazila na Called Up. Miluju tyhle odstíny, ale mám pocit, že cokoli si z této barevné rodiny vyberu je na chlup k nerozeznání od mé oblíbené Catrice Tell Me a Berry Tale. MAC Rebel je jak její dvojče a všechno ostatní pěkné je jí taky velmi blízko příbuzné. Inu, je vidět, že to byla dobrá volba, nicméně rtěnka mi dochází a je třeba ji nahradit. A Called Up vypadá jako TA vyvolená ;)

(Lze koupit v Topshopu či na jejich webu tuším.)

wishlist_1_2014_01

TOPSHOP Lipstick
Zdroj obrázku zde.

Catrice Absolute Eye Colour Quattro

LE: Lala Berlin loves CATRICE) C100 F’rosen Yoghurt

Tak nějak se bojím, že tahle limitka se nedostane k nám. A bohužel jsem si z ní navybírala docela dost produktů, jak vidíte. Ehm. Jinak to nešlo, vážně se podívejte na celou kolekci, protože i ty tvářenky nevypadají vůbec zle, a to samé bych mohla říct i o rtěnkách. :D Tahle paletka bude neskutečně praktickou záležitostí. Krásné odstíny do růžova, to teď frčí. Resp. frčí to už dlouho, ale Naked 3 to tak nějak oficiálně potvrdila. Mám pocit, že si snad zajedu do Německa pro tuhle kolekci. Vážně. Paletka je super a myslím, že v tomhle tutorialu jsem vám ukázala, jak se s Catrice paletkami dá vyřádit.

PS: Ty jména odstínů Catrice prostě vážně dává!

(Lze koupit od února 2014 snad i u nás, pokud ne, tak v Německu určitě.)

wishlist_1_2014_04

Catrice Absolute Eye Colour Quattro
Zdroj obrázku zde.

Sun Glow Shimmering Bronzing Powder

(LE: Lala Berlin loves CATRICE) odstín C010 Shimmering Bronze

 Bronzer mám doma jen jeden. Tedy jeden takhle třpytivý. Je to stará limitka z Douglasu a podle mě přišel čas ji nahradit. Ráda bych měla ve své sbírce bronzer, který není z limitované řady, abych ho mohla do svých tutorialů používat furt, ale to se mi asi nepovede. Nějak mi štěstí nepřeje. Zamilovala jsem si tenhle, přijde mi, že nebude totiž moc tmavý ani moc oranžový. Uvidíme v reálu (doufám), ale zatím je to láska na první pohled.

(Lze koupit od února 2014 snad i u nás, pokud ne, tak v Německu určitě.)

wishlist_1_2014_05

Sun Glow Shimmering Bronzing Powder
Zdroj obrázku zde.

Crushed Crystals Nail Polish

(LE: Lala Berlin loves CATRICE) odstín C04 Oyster & Champagne

Už jsem óchala a áchala nad brokátovými miláčky Maybelline. Ovšem tohle asi potřebuju mít doma. A rovnou ve všech třech odstínech, které jsou součástí kolekce. V lahvičce to vypadá jako rozmixovaná pozlacená víla, což zní asi na první poslechnutí morbidně, ale když se nad tím zamyslíte, tak to přesně popisuje obsah lahvičky na obrázku. Tenhle lak prostě nutně potřebuju. Tečka!

 (Lze koupit od února 2014 snad i u nás, pokud ne, tak v Německu určitě.)

wishlist_1_2014_03

Crushed Crystals Nail Polish
Zdroj obrázku zde.

Made To Stay Smoothing Lip Polish

(LE: Lala Berlin loves CATRICE) C020 Jen & Berry’s

Tady mě znovu rozesmálo jméno. V kolekci jsou těchto laků na rty tři odstíny. Za sebe říkám, že je mohli vybrat lépe. První bude moc světlý, třetí je zas typická zářivá růžová. Druhý, na který si asi nakonec brousím zuby, je tmavší šedavá fialová. Barva, která podle mě není extra extra slušivá. Možná spíš jako stín. Ale uvidíme… Doufám. Znovu.

(Lze koupit od února 2014 snad i u nás, pokud ne, tak v Německu určitě.)

wishlist_1_2014_06

Made To Stay Smoothing Lip Polish
Zdroj obrázku zde.

Vážně se modlím, ať se tahle krásná kolekce dostane k nám! Většinou nad kolekcemi Catrice pochvalně kývnu hlavou a sem tam něco koupím. Tady po hodně dlouhé době mám tendence vážně skoupit celou kolekci. Bez výjimky. Co vy? Dali byste si říct?

 

ZDROJE:

První obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.ulta.com

Druhý obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.topshop.com

Třetí obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.catrice.eu/de/

Čtvrtý obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.catrice.eu/de/

Pátý obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.catrice.eu/de/

Šestý obrázek, jeho zdroj zde, z tohoto článku z http://www.catrice.eu/de/

 

Uvedené příklady obchodů nejsou všechny obchody, kde produkty mají, lze je koupit určitě i jinde. Jsou to jen příklady, netrvdím, že produkt tam koupíte nejlevněji či tak něco. Obchody mi nijak nezaplatili ani nic podobného, abych je zde zmínila. Jsou to prostě jen místa, ktará mě jako první napadla.

Comments ( 33 )

 1. / ReplyLucy Enne
  Moc pěkné věci. Všechny bych taky ráda vlastnila sama :) bohužel, jestli budou nejblíže v Německu, tak mám smůlu.
 2. / ReplyZdenule
  Novinky Catrice už by měly být k sehnání, narazila jsem na ně zrovna když je vybalovali.. růžové quatro stíny už mám doma, taky se mi líbily :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   A kde? Podle Catrice webu by v čr být neměly.
   • / Zdenule
    Pardubice. Nevím, zda tam bylo všechno, co je na stránkách označeno jako novinka, ale tyhle stíny tam byly určitě :-)
   • / Zdenule
    Tak odvolávám a uvádím na pravou míru - stíny opravdu budou ve standartní nabídce, ale až od února. Já jsem totiž přišla do Rossmanu zrovna když tam měli vytaženou igelitku s novinkama a něco málo doplňovali. A drzost mi samozřejmě nedovolila se nezeptat, jestli si z té tašky nemůžu pár věcí vytáhnout a paní prodavačka byla tak hodná, že mě nechala. Když jsem se tam ale na novinky ptala dnes, tak říkaly, že budou až od února, jelikože se pro ně musí udělat místo likvidací starších zásob a čekají na proložky s testerama.
   • / GetTheLouk
    Tak předtím ěmli na webu, že to bude limitka a že bude jen v německu, tak nevím... Jsem z nich dost naštvaná, protože to tu zjišťuju jak kokot a nekonec je všechno jinak :D No stíny potřebuju a spoň si je můžu koupit snad u nás, to je radostná správa, ale teda mohli by nám blogerům vyjít víc vstříc :D
 3. / ReplyVanda
  100% budou i v Rakousku, byla jsem tam v dm, no ten výběr byste měly vidět!!! :o (bipa je taky bezva) :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Bipa má super malý štěteček - už dva roky ho potřebuju koupit znova a nějak ne a ne se tam dostat :D
 4. / ReplyVanessa
  Teda, ty stíny od Catrice jsou boží!! A pokud k nám vážně nedorazej, tak budu naštvaná :( Začíná mě to s prominutím srát, že co se týče oblečení a kosmetiky, tak nás berou jako nějakej kontajner, do kterýho hoděj to, co se jinde neprodá..
 5. / ReplyDenisa
  Myslím že všechny tyhle věci od Catrice by měli být součástí nového sortimentu, ne jen limitky...alespoň se to tak píše na blozích a myslím že i na stránkách Catrice.....třeba: http://www.moonchildbeauty.com/2014/01/preview-catrice-springsummer-2014.html :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak ale ne ta paletka a bronzer. Já to hledala na stránkách catrice a tam mají kolekce hodně zmatené, alepsoň v době, kdy jsem to hledala a ta berlínská do čr určitě nedojde. Aspoň podle jejich webu.
   • / Anna
    http://www.catrice.eu/cz/produkty/oblicej/bronzujici-pudr/detail/product/sun-glow-shimmering-bronzing-powder-010.html je toď
   • / GetTheLouk
    Předtím tam na webu měli, že bude pouze v německu... :-/
   • / Anna Karenina
    Podle českého webu Catrice budou paletka, bronzer i laky na rty (dokonce v šesti odstínech) součástí únorového updatu jejich stálé nabídky. Sice nechápu, proč by to pro Německo měla být limitka a pro ČR stálý sortiment, ale neřeším a těším se na nákupy :) http://www.catrice.eu/cz/produkty/novinky.html
   • / GetTheLouk
    Předtím to měli na webu tak, že bude kolekce jen v německu. Na čr stránkách to ani nebylo v té době snad... :-/
 6. / ReplyMaki
  Nedávno jsem se dívala na recenzi Revlon Color Burst Matte Balm https://www.youtube.com/watch?v=hNlZPvIQxMw 12:00 (Shrnutě zalízá do vrásek, mentolový smrad, nevydrží :-D ) Jinak jsem strašně naštvaná, že u nás nikdy limitky od Catrice nejsou. Na ty růžové stíny jsem si brousila zuby a zase nic :-(
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to já slyšela jen chválu... :-/ chmm, teď teda navím...
   • / Maki
    No já nevím. Třeba až zlevní tak nějaký odstín zkus. Možná to byla vada jednoho kusu to se samozřejmě stát může... :-)
 7. / ReplyAnnie
  Ahoj Lou, pro ty stíny do Německa nemusíš, mají je i na www.catrice.eu, stojí tu 114 kč:-) :-) http://www.catrice.eu/cz/produkty/oci/ocni-stiny/detail/product/absolute-eye-colour-quattro-100.html
  • / ReplyGetTheLouk
   Předtím měla Cartrice na webu,že u nás nebudou. :-/
   • / Annie
    Aha, tak to jo:-):-)
 8. / ReplyKatka
  topshopáckou rtěnku si taky plánuju koupit, vyhlídla jsem si tam takovou super tmavě vínovou. jinak ta catrice paletka vypadá skvěle.. asi si budu muset udělat výlet někam do německa :D Once Upon a Time
 9. / ReplyKoláček
  Musim říct, že sem dostala záchvat smíchu když sem četla: "Už jsem óchala a áchala..." :DDD
 10. / ReplyMikrosvět by Ellen
  Ahoj Lu, bronzer Sun, pískové laky, řasenka i další věci z Catrice se k nám opravdu dostanou. Už jsou i na ofiko stránkách.
  • / ReplyGetTheLouk
   Předtím to catrice měla na webu napsané jinak.
 11. / ReplyZuza
  Ahoj Lou,a kde kupujes veci od Catrice? Mam zalusk na tebou chvaleny korektor,ale nikde nenachazim.. Byla jsem ted dvakrat za sebou v MyTesco a uplne prazdnej stojan...a jinde jsem catrice nenasla :-( teda obecne hledam v DM..
  • / ReplyGetTheLouk
   Dm ale Catrice nemá. zkus Rossmann ;)
   • / Zuza
    aha...tak to jsem to asi spatne pochopila :-))) diky,mrknu v Praze do nejakyho Rossmana :-)
 12. / ReplyFialka
  Doufám,že se k nám tyto věci dostanou,protože vypadají skvěle! :)
 13. / ReplyKerol
  Tak Catrice stíny i bronzer jsou i moji favorité! Doufám, že obojí bude tak povedené, jak to je na obrázku :). A ještě musím říct, že ta Topshopácká rtěnka vypadá taky božsky!!
 14. / ReplyFrantiška
  Tak já mám hodně dlouhý Wishlist a už fakt někam potřebuju zajít, asi měsíc nebo dva jsem si nic nekoupila..to je strašný! :D Ale takové nejdůležitější věci jsou Stay Matte pudr od Rimmelu, Makeup Cover od Dermacolu (jeden mi právě došel-jupí!) a micelárka, asi čapnu tu od Lorealu, jak jsi o ní mluvila. ;)Všechno krom toho Dermacolu jsem viděla u nás v DM a kdyby nebyl v DM, tak ještě juknu do Rossmanna. Toť můj plán. :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Docela závist, já "potřebuju" samé nepotřebné věci, to tvoje zní aspoň jako, že to prostě potřebuješ, že ti to došlo :D
 15. / ReplyMyška
  Rozmixovaná pozlacená víla :DDD padám smíchy. Přítel říkal, že by si to koupil i on, už jen kvůli tomu popisku :D

Leave a reply

Your email address will not be published.