Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Obočí a Lou 6x jinak!

Že se poslední dobou všechno v líčení točí kolem obočí asi každý z vás postřehl. A proto jsem strašně ráda, že jsme se do tohohle videa ve finále pustili! Za sebe musím říct, že jsem si to neuvěřitelně užila a začala si trošku víc vážit svého obočí, na které jsem zvyklá. Je docela pecka vidět ty změny rychle za sebou. Jaké obočí byste si chtěli nejvíc zkusit vy?
AX Paris na Zoot.cz

Video vzniklo ve spolupráci se značkou Veet.
www.veet.cz

a Make-Up Institute Prague:
http://www.makeupinstitute.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 6 )

 1. / ReplyNickname ( required )
  Hezké, oceňuji odvedenou práci. Ale trochu mi to zavání "vykradením" nápadu slavné Lisy Eldrigde, která video se stejným nápadem dělala nedávno.
  • / ReplyGetTheLouk
   Video od Lisy jsem neviděla, nevím, kdy ho dělala, kdo co dělal první, video se točilo nějaký ten pátek zpět. Každopádně věřím, že něco podobného určitě už někdo předtím taky udělal ;)
 2. / ReplyMirage13
  Parádní projekt, aneb jak podat spolupráci zábavnou a kreativní formou :). Ne jen sedět na prdeli a představit produkt. A to jsem si myslela, že už žádné "převleky" neuvidíme do dalšího Halloweenu, a pak se objeví těchto 6 mírnějších proměň. Za mě super, neumím si moc představit být bez obočí, byla to zvláštní doba. Nejvíc se mi líbí Marilyn, jak styl líčení té doby, tak ti to podle mě i nejvíc sluší a na té fotce v miniatuře jsi úplná sexbomba :).
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc! Vážně, ani nevíš jak. V Marylin jsem se cejtila asi nejmíň kupodivu :D Měla jsem na puse moc lesku asi :D Spolupráce vždycky děsně hrotím, mco jich nemám, nedělám, takže jsem ráda, že se to líbilo!
 3. / ReplyZoey
  Tohle byla fakt pecka xD btw chci se uz nejakou dobu zeptat...proc uz nepises na blog?hazis sem jen to co davas na youtube..chyta te ted vic tvorba videi nez psani clanku? :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Nebyl na to čas spíš... :(

Leave a reply

Your email address will not be published.