Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Makeupové Mýty

Existuje několik věcí/tipů, které mezi lidmi kolují a které podle mě nemají s realitou až tolik společného. Úplně stejně by sem mohla patřit i barevná teorie, že zeleným očím sluší jen fialová. Ano, fialová udělá vaše zelené oči na první pohled zelenější, ale není to tak, že by vám jiné barvy neslušely. Nic se nesmí hnát do extrémů, prostě si s líčením hrajte, od toho je! ;)

PS: Pro mě bylo natáčení tohohle videa neuvěřitelná výzva. Točit venku, mezi lidmi své klasické video je pro mě opravdu něco jiného. Trošku tu pokulhává zvuk a jsem si toho vědoma, bohužel s tím ale víc neudělám. Zvuk je prohnaný všemožnými editačními programy a měli jste slyšet originál :D Pro mě je to výzva na příště! ;)

Takže, kdo chce stylový doplňky do bytu nebo třeba kosmetiku či oblečení, tak ať navštíví www.vemzu.cz a nezapomene při placení zadat kód GETTHELOUK. 20% sleva se vždycky hodí, ne?
AX Paris na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:
Tričko: http://goo.gl/A0vwWG
Nehty: Primark
Náramek, prstýnek: www.antipearle.cz

Díky vemzu.cz na podílení se na tomhle videu! :)
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Intro dělal super-talentovaný Daan Lucas:
www.daan-lucas.tumblr.com
https://www.instagram.com/_daanlucas_/

Comments ( 6 )

 1. / ReplyEll
  S umělými řasy souhlasím, ale ještě horší je to v příčeskama do vlasů, jsou skoro v každém tutoriálu na jakýkoliv účes. Samozřejmě, že s velkou hřívou se dá zvládnout cokoliv, ale s jemnými vlasy si hold bohužel čtyři hrubé pletené copy nevyrobím :D .
  • / ReplyGetTheLouk
   To je fakt!
 2. / ReplyAlis
  Ty jsi taková kráva! Michala28 měla pravdu, znis tak nechutně namyslene a panovacne, že se člověk při koukání na tvé video ošívá. A k tvým sebeobhajujicim radám....jasně, že se může nosit výrazná rtenka k výrazným očím, ale prostě je vseobecny fakt, že to vypadá zmalovane a nevkusne a proto se to radí asi ne, atd. ...
  • / ReplyGetTheLouk
   :D Jejda, tak to já už nikdy nebudu nosit rtěnku s očníma stínama, abych někomu nezpůsbila třeba ošívání nebo protáčení očí :D
  • / ReplyModrá rtěnka
   Ehm...ne. Tohle je čistě věc názoru, Lou jen chtěla říct, že to není žádné pravidlo. Jasně, když uvidím holku s jasně zelenými stíny, úplně bronzovým obličejem, jasně rudou tvářenkou, oranžovou rtěnkou a neonově žlutým tričkem, asi si poklepu prstem na čelo. To je ale něco úplně jiného. Když naopak uvidím holku s tmavě modrou rtěnkou, černým kouřovým líčením a třeba jen lehce vykonturovanými lícními kostmi, naopak jí líčení pochválím. Mne se třeba výrazné rty i oči líbí, i když to možná podle někoho vypadá zmalovaně a nevkusně. A co? Já se z názoru ostatních nezblázním, někomu se to třeba líbí. Jo, a jen tak mimochodem, víš že když se ti nějaké video nelíbí, můžeš ho vypnout? PS: Toto neber jako útok, nebo hate, pouze jako konstruktivní kritiku, kterou bys mněla přijmout.:)

Leave a reply

Your email address will not be published.