Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Darth Maul – Star Wars Halloween Tutorial

Halloween se u nás slaví čím dál tím víc a proto je potřeba být připraven! Ať už milujete Hvězdné války jako já, nebo jsou vám buřt, tohle je podle mě suprový kostým! Samozřejmě, že nemusíte dělat tohohle Sitha, ale můžete se inspirovat třeba na ďábla. Mně Darth Maul opravdu bavil a jsem ráda, že jsem si ho vyškrtla ze svých hallowenských to do listů. Jen mě mrzí, že jsem neměla kvalitnější barvy na obličej, které by tolik neflekatily. Ale co, o tom to tolik není, ne? Hlavní je si užít proces malování a párty!
AX Paris na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:
Černá, bílá, červená, žlutá barva na obličej [Holandsko, ale dá se sehnat i v ČR na internetu]
Tekutý latex [http://www.liquidlatex.cz]
Bald Cap / Umělá pleš, čočky [http://www.partykostym.cz]
E Style Matt Touch Eye Shadow (05 Midnight Black) [http://eshop.chriscosmetics.cz, 63,-] *
Sephora Glitterguard Eyeshadow Primer 24hr [Sephora, 290,-]

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 6 )

 1. / ReplyMirage13
  Tak teď nevím jestli je chyba u mě nebo na blogu, ale články se mi zveřejnily až teď. Poslední jsem včera viděla ze 14.9. a teď už vidím další tři nové, tak jen jestli to blbne jen mně nebo se to nezveřejnilo :). A musím říct, opět úžasný Halloween Tutoriál, neznám u nás moc "konkurence", která by tomu byla ochotná věnovat tolik času, příprav a šla do toho s takovým nadšením pro věc. Pecka! Jsem zvědavá, co dalšího máš v rukávu.
  • / ReplyGetTheLouk
   Jojo, upřímně, na blog přidávat video je děsnej opruz, takže na to občas zapomenu :( Jinak díky moc!!!
 2. / ReplyMoni Grymová
  Tak to je asi to nejlepší co jsem za poslední dobu viděla
 3. / ReplyModrá rtěnka
  Bože! Naprosto dokonalý tutoriál, vážně skvělý.
 4. / ReplyNatt
  Ahoj chtěla bych se tě zeptat na ten tuturial jak si dala obličej toho plyšového medvěda, chtěla bych to taky zkusit ale žádného jsem zatim nesehnala nevíš kde bych nějakého sehnala? Nebo je mi to blbý ale asi nemáš zbytek medvěda jak si dělala ten tutorial co? Děkuji za odpověď
  • / ReplyGetTheLouk
   To nemám. :(

Leave a reply

Your email address will not be published.