Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

První šminky, knihy, Youtube, MAC | Pohodový Pátek
AX Paris na Zoot.cz

Vodafone Youfest
17.9, Průmyslový Palác
www.vodafoneyoufest.cz
Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=135535
#jetovtobě

JJ Časopis
Vychází 15.9
Předplať si JJ časák za 599,-
CZ: www.jjcasak.cz/predplatne
SK: http://www.predplatne.sk/home/2029-jj-sk-verzia
Facebook: www.facebook.com/jjcasak/
#jjcasak

Mám tu pro vás maličko větší porci vašich otázek. Většina z Facebooku, abychom to trošku prostřídali. ;) Příště se těšte na klasické kecací kosmetické video, ale já měla dneska náladu na Pohodový Pátek. Ono z toho jména se spíš stalo označení rubriky, něco místo Q&A, než, že by značilo nějaký vysílací čas. A bohužel mi přijde, že nedokážu nikdy zodpovědět všechny otázky. Tak snad tenhle tučnější díl přispěl opaku.

NA SOBĚ MÁM:
Oči: UD Moondust Paletka, NYX tekutá linka Azur
Rty: Too Faced Melted Matte – 1998
Nehty: Essence matná černá, Náramek, prstýnek: www.antipearle.cz
Tričko: Mohito tuším

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Intro dělal super-talentovaný Daan Lucas:
www.daan-lucas.tumblr.com
https://www.instagram.com/_daanlucas_/

Comments ( 8 )

 1. / ReplyModrá rtěnka
  Ahoj Lou, já mám sice špinavě blond barvu vlasů, ale strašně ráda si je barvím vlasy divnými barvami, které se rychle vymyjí. Střih vlasů ale nijak extra neřeším, nechávám je už přes sedm let volně růst a momentálně mi konce sahají až pod zadek. ☺
  • / ReplyGetTheLouk
   Týjo! :-O
 2. / ReplySimča
  Jsem bruneta, ale nechala jsem si odbarvit 2 přední prameny (na "Rogue" z X-menů) a teď mám každý týden jinou barvu, díky křídám (které předtím nebyly vidět).
  • / ReplyGetTheLouk
   To je super systém!
 3. / ReplyMaki
  Tak já jsem přírodní bloncka, ale půlka vlasů je fialová :-D Dneska mi paní v práci čichala k vlasům a pozastavovala se nad tím, že nevoní :-D Strašně ti to ve videu sluší a to líčení očí zítra vyvětrám do práce :) PS: Na story s MAC si pamatuju i na tu krásnou rtěnku :)
 4. / ReplyMirage13
  Názorové videa, únik nahých fotek, kauza za kauzou, minulo mě jen málo co, a to se tomu snažím vyhýbat. Když zase někde vidím velký nadpis "Youtuberka" nebo "Blogerka" udělala to a to, tak okamžitě přeskakuju a zavírám. Udivuje mě, že to má někdo potřebu řešit. Taky se pak stává, že nadějné nové tváře právě kvůli "komunitě" končí a tak promarňují potenciál a šance, chápu, že to dnes není lehké, ale člověk to musí dělat i pro sebe a tu rádoby jednotnou komunitu rozdělit na více komunit a akorát si vybrat tu svou. Jsem hrozně zvědavá, jak se to posune dál, třeba za dva roky. Co za videa bude populární a jak to tu bude vypadat. Na Halloweenské videa se moc těším, věřím, že to bude pecka jako každý rok. A barvu vlasů, hele většinu života mám svou přírodní hnědou, někdy bych chtěla jít konečkama nebo podbarvením do fialové, tmavě modré nebo červené, ale moc se za tím neženu a jako osmačka jsem zkusila barvící tužidlo (tmavě červeno-hnědá s fialovými odlesky). První fail - mamka si zapomněla nasadit přibalenou rukavici, takže chodila týden s tmavou dlaní :D, druhý fail - šly jsme s kamarádkou ven a po cestě zmokly.. tričko červené, mikina červená, já čůrky červené barvy na čele, no moc pěkné a nakonec třetí fail - kdy jsme šli ještě ze zdravotních důvodů do lázní a když jsem vlezla pod sprchu před bazénem a všude tekla tmavě rudá barva, tak lidi brali nohy na ramena :D. Fialová je mi obecně na vlasech asi nejbližší. Jestli jsem ti to s tím tužidlem už psala, tak se omlouvám, ale za ty měsíce a roky se mi toho z hlavy vykouřilo už hodně.
  • / ReplyGetTheLouk
   To mě to taky zajímá. A právě tyhle kauzy a neustále řešení něčeho "rádoby-vážného" mě nebaví! :) Myslím, že nepsala, to bych si pamatovala! ;) Fialová je dobrá, to mi věř a určitě to nebude taková pohroma, když to bude fakt barva a ne tužidlo ;)
 5. / ReplyLištička Rezavá
  Barvu vlasů zas tak neobvyklou nemám, jsem zrzavá, ale dýlku mám poměrně netypickou - pod zadek :).

Leave a reply

Your email address will not be published.