Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Too Faced Melted Matte Swatch Music Video

Hodně z vás se dožadovalo video na tyhle krásky. Ačkoli se sem zřejmě nedostanou všechny odstíny (nebo alespoň zatím jsem v pár Sephorách viděla připravené stojany jen na zhruba půlku barev), tak snad vás tohle video pobaví a pomůže se rozhodnout, který odstín je ten pravý. Protože z jejich výdrže a textury jsem unešená a tohle doma potřebujete!
PS: nesnášenlivci ksichtů si zkusí představit tohle video v podobě tupě zírajícího obličeje a snad konečně pochopí, že tohle jsem já a že jinak je to nuda! :D
AX Paris na Zoot.cz

Všechny produkty, které ukazuji jsou vypsané ve videu a označené hvězdičkou (*). Většina by měla být k sehnání v Sephorách za zhruba 790,-.

NA SOBĚ MÁM:
OČI: Urban Decay Vice 3 Paletka
Nehty: Color Club – Harp On It [ebay.com], Náramek: www.antipearle.cz
Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 6 )

 1. / Replylady Lianna Ellusive
  Mně se dost líbí Queen B a Sell out, tak jsem dost zvědavá :) . Když jsem si posledně u Urban Decay vyhlédla odstín Junkie, tak tu rtěnku nepřivezli :) . Obdivuju, jak jsi zvládla sestříhat a připravit video tak, že tam sedí tvůj zpěv s písní na pozadí - palec nahoru :) . A odstín "Unicorn" ti v současné době jde skvěle k vlasům :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ty dně jsou taky moje nejoblíbenější z těch nahotin :) Díky moc :)
 2. / ReplyModrá rtěnkaTo
  Ty jo! To muselo být práce se střihem. Mě ale nejvíc zaujala Qeen B a Who´s zoomin who.
 3. / ReplyMirage13
  No já nemám slov :). Další naprosto úžasné video! Líbí se mi, že nestojíš na místě jako ostatní a nebojíš se experimentovat. To z chlapů zvládá nejlíp Adam Jícha, a má za to u mě obdiv, i když ho jako osobu moc nemusím a je mi celkem nesympatický, tak málo kdo do toho takhle skočí po hlavě jako vy :). Ani nechci vědět kolik času to zabralo. Tleskám.
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju strašně moc! Docle jsem se bála, co na to všichni řeknou, tka jsem ráda, že se líbí!
 4. / ReplyDomča
  úžasné video. muselo to byť dosť náročné aj s točením aj so strihaním

Leave a reply

Your email address will not be published.