Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Vychytávka na Linky Loutorial

Linky dělají problém většině lidí. Tedy soudě podle komentářů. :) Mně dělá u linek největší problém točení. Člověk se soustředí na perfektní bezchybnou linku, že zapomíná kontrolovat ostření a úhel záběru. Ale to se občas stane, hlavní je zjistit, jestli tahle vychytávka funguje?
AX Paris na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ POUŽÍVÁM:
Liner Designer [Sephora, asi 590,-] *
Rimmel Colour Precise Eyeliner (Black) [DM, 129,-] *
NYX Aqua Luxe Liner (Glam Lagoon) [USA] *
Sephora Fingertip Eyeliner (04 easy Blue) [Sephora] *
NYX Vivid Brights Liner (Vivid Petal) [USA]
Essence Metal Glam Eyeliner (06 pinkadelic) [DM, 29,-]
Sephora Must Have Paletka [Sephora, 350,-] *
Too Faced Better Than Sex Mascara [Seohora, 800,-]
L’Oreal Paris Nude Magique Cushion Foundation (03) [DM] *
Catrice Liquid Camouflage Concealer (010 Porcelain) [Rossmann, 109,-]
Urban Decay Naked Skin Weightless Concealer (Light Warm) [Sephora] *
Sephora Beauty Amplifier (Colorless) [Sephora] *
Too Faced Milk Cohcolate Soleil (Light/Medium) [Sephora, 690,-]
Too Faced Love Flush Blush (Baby Love) [Sephora, 780,-]
NARS Audatious Lipstick (Apoline) [Sephora, 850,-] *

NA SOBĚ MÁM:
Nehty: Color Club – Harp on It (ebay.com) Náramek: www.antipearle.cz
Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 9 )

 1. / ReplyEll
  Já jsem zkoušela všemožné triky od lepící pásky přes kartu až po tečkování tvaru linky, ale ani jedno z toho mi nepomohlo :D . Nakonec jsem si linky naučila dělat tak, že jsem prostě trénovala a zkoušela pořád dokola. A světe div se po cca 3 měsících opravdu častého nacvičování konečně umím linky namalovat aspoň přijatelně. :) Jo a hlasuju pro video o čočkách! V poslední době mě docela zlobí, tak by mě zajímalo jestli nemáš nějaké vychytávky.
  • / ReplyGetTheLouk
   Přesně o tom to je, o cviku! ;) A se zlobením čoček, nevím, jeslti uplně pomůžu, ale tak snad :)
 2. / ReplySimča
  Mno, já si dneska večer zkusím pomoct s ocáskama linek vizitkou, třeba se mi povedou stejně (nebo alespoň podobně) rychleji než za půl hodiny... :D Mimochodem, díky tomuhle videu jsem zjistila, že mám zas už jen 1 trsátko... Achjo... A to jsem nedávno 4 nový kupovala... Tak snad ještě někde mrchy vyplavou... :D Ale linky s tím asi děla nepůjdou, na to je moc zahnutý... :D
  • / ReplyGetTheLouk
   To je jak gumičky a sponky, koukám :D Taky furt někde mizej!
 3. / ReplyModrá rtěnka
  Já když jsem začínala, tak jsem používala obyčejné trsátko za asi 20kč. A to mně naučilo dělat linky.:D
 4. / ReplyMaki
  Za 14 dolarů bych si raději koupila něco jiného a místo téhle srandy se naučila linky cvikem nebo si pořídila za 15Kč trsátko a velké zrcátko k tomu :D V reálu si neumím představit tohle malé používat. Stejně si my holky berem na cestování vždycky trochu větší nebo využijem to co je v hotelu. Jooooo a kde je primer na oči a rozjasňovač? :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   je tam, jen není ve videu ;)
 5. / ReplyAlea
  Linky snadno a rychle? Prostě cvičit a cvičit. Trsátko jsem nikdy nepoužívala, jenom na to cvičení padly několikere linky, nějaký ten odličovač a hromada tamponků. Tahle legrácka by mě s tou cenou dost zklamala, a vlastně jsem o její existenci do této chvíle netušila. Jinak teda obdivuju výběr barev, nádherně to vytáhlo barvu tvých očí.
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) Já si také myslim, že cvik je nejlepší rada! ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.