Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Kouřovky s Jeffree Star Beauty Killer Paletkou Loutorial

Konečně se ke mně dostala Jeffree Star Cosmetics Beauty Killer Paletka! A tohle je mé třetí blbnutí s ní. Uričtě se můžete časem těšit na něco super bláznivýho a asi míň nositelnýho, než jak tohle nakonec dopadlo. :) A vy se schválně pochlubte, jestli paletku máte nebo vás totálně nechává chladnou?
AX Paris na Zoot.cz

POUŽITÉ PRODUKTY:
NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer [USA]
Jeffree Star Cosmetics Beauty Killer Palette [www.jeffreestarcosmetics.com]
Chanel Vitallumiere Aqua (R20) [Sephora]
Catrice Liquid Camouflage Concealer (010 Porcelain) [Rossmann, 109,-]
Miss Sporty SoMatte Powder (001 Universal) [DM, 99,-] *
Too Faced Milk Cohcolate Soleil (Light/Medium) [Sephora]
Nocibé All Over Powder (04 Luminous Effect) [Francie]
Sephora Cream lip stain (13) [Sephora, 290,-]

NEHTY: Různé laky.

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy. Nikdo mi za něj nezaplatil.

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 4 )

 1. / ReplyLištička Rezavá
  Ty vogo to líčení očí se mi děsně líbí! Líbí se mi i paletka, nějak teda nemam potřebu jí objednávat, ale poskládaná mi přijde super.
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky! Poskládaná ej vážně tak, že se nad tím někdo sakra zamyslel ;)
 2. / ReplyModrá rtěnka
  Ta paletka je moc hezká, ale 1700? Ne, já to opravdu nedám. Bohužel, to si radši koupím některou z paletek od UD, o kterých už nějaký ten pátek básním. Inu, každý má asi jiné preference.
  • / ReplyGetTheLouk
   No jasně, že má ;) Mně nepřijde, že by UD paletky stály o tolik jinak. Chápu, je tam poštovný, vysloveně omrd se clem a tak. Není to pohádka. A je jasný, že ne každému se do toho chce, to je v pořádku. Ono UD paletky ti taky velmi schvaluju. Zvlášť třeba Vice paletky, kde člověk má na výběr z vícero barev ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.