Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Proč Nesnáším Reklamy na Řasenky?

Reklamy obecně většinou nemají nic společného s realitou, což je poměrně k breku. Ale reklamy na řasenky jsou pro mě úplně jiná kategorie. Jasně, že vím že jsou neuvěřitelně individuální a jen těžko lze někomu doporučit nějakou řasenku, ale i tak mi reklamy na řasenky přijdou absurdní! Které reklamy přijdou nejhorší vám?
AX Paris na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:
Rty: mix různých řasenek
Nehty: Kiko – 521, náramek: www.antipearle.cz

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy. Nikdo mi za něj nezaplatil.

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 9 )

 1. / ReplyTera561
  Milá Lucko, to jsi trefila. Vybavuju si reklamu s Evou Longoria, která má na férovku nalepený košťata, se kterejma mohla normálně nahrazovat někomu větrák :-) Každopádně jsou i horší reklamy (teď to asi nebude úplně k tématu, pardon), třeba paní, co nerozumí své vagíně, zbytnělá prostata nebo ten pan Superstar, co si šlape na jazyk v reklamě na beďary. Jinak máš super barvu vlasů ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Paní nerozumící své vagíně baví evidentně všechny a vůbec to není mimo mísu, naopak! Ta relama je děsná! ;)
 2. / ReplyRadka
  Tak to jsme dvě, taky to nemusím. Moc si mě s videem pobavila, jsi skvělá.. :)
 3. / ReplyMirage13
  Člověk si většinou zapamatuje ty nejvlezlejší kousky jako Alzáka, XXXlutz ta ta ta ta nebo jak se to jmenovalo. Úplný výkvět jsou reklamy na vložky, a ač televizi nesleduju už přes 8 let, tak se to k tomu chudákovi (myšleno: já, ty, všichni!) nějak dostane. To snad není možné! :D. Naopak ocením vtipné reklamy, za poslední dobu mě celkem donutila pousmát se reklama od Ikei, kdy přijde rozlámaný pár z chaty, hubu zaboří přímo do postele a mumlají něco zdánlivě nesrozumitelného do své milované kvalitní matrace, jinak ušel ještě old spice a pak už si díky bohu moc reklam nepamatuju. Jinak je to tragédie. Ještě jsem dokázala ocenit reklamy typu "nemyslíš, zaplatíš", kdy to opravdu donutí diváka zamyslet se nebo mu to způsobí takový menší šok. Vůbec mi to jako zbytečné video nepřišlo, člověk se pousměje, kývne hlavou na souhlas a zavzpomíná na ty kraviny, co nám nadbytečně prodlužují čas trávený u filmů a seriálů.
  • / ReplyGetTheLouk
   Joooo, zrovna dneska jsem si říkala, že to je milá reklama :) Já oceňuju reklamy, který aspoň nejsou hloupý, urážlivý atp. Prostě aspoň obyčejný, lepší než bejt zapamatovatelnej za každou cenu. Nymslíš, zaplatíš byly super!!!
 4. / ReplyModrá rtěnka
  Mně asi nejvíce štvou reklamy na intimní hygienu. A Alzu. A teleshoping. A taky na toaletní papír Veltie "Veltie, jemný jako samet." Jako what?! Ale zase se máme nad čím zasmát. Ale k řasenkám: všimla jsem si, že většina řasenek v reklamách ve finále stojí za prd.
  • / ReplyGetTheLouk
   No taky mi to tak přijde, že velká reklama a skutek utek!
  • / Replyccc
   Alza mi pije krev taky, dokonce jsem proti ní podepsala petici. Já třeba podle reklam kosmetiku zásadně nekupuju, nejdřív se toho o ní co nejvíc snažím zjistit. Na pár kosmetických produktů jsem došla tak, že jsem to i přes tu kritiku ze zvědavosti zkusila a ono to fungovalo. Osobně považuju taky za barbarství různý zaručený návody na vyléčení plísní, zaručený zhubnutí desítek kil za měsíc, atd. Na zázračný vymizení potíží prostě nevěřím, je to sprostej marketing firem tahajících z lidí peníze. To kolikrát když si někde čtu co se v těch "zaručených" tabletkách, mastičkách, gelech a vodičkách našlo, pokud něco, mám téma na půl odpoledne. Další liga jsou reklamy na špatně se prodávající produkt. Nefrčej vložky, tak se nesnažím je nabízet za každou cenu i přes mrtvoly, ale uvedu řadu jiných a stejně kvalitních hygienických pomůcek pro menstruaci. Ale ne, autoři mýho vůbec nejhoršího reklamního zážitku udělali z ženských dnů cool párty v nejlepším klubu v republice.
   • / GetTheLouk
    :D Cool párty v nejlepším klubu v republice :D

Leave a reply

Your email address will not be published.