Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

25 Náhodných faktů o Stuartovi

Stuartovi bude už 10 měsíců, je to britská kočka a více infa najdete ve videu Seznamte se se Stuartem. Určitě se dole podělte o blbosti nebo zlozvyky, které mají vaši domácí mazlíčci! Už teď mě napadá spousta dalších faktů, které bych vám o Stuartovi mohla říct, tak dejte lajk, ať vím, jestli má smysl dělat dvojku. ;)
AX Paris na Zoot.cz

JDEŠ TAKY NA UTUBERING?
Tričko: Pull and Bear

Comments ( 7 )

 1. / ReplyMirage13
  Jestli můj papoušek dělá něco divného? Maximálně se koupe (snaží se o to) v pítku a pije z misky na koupání, jinak jsem spíš divná já, protože si s ním pořád musím povídat.. jo a neřeknu mu jinak než koňu nebo opico, pak aby nebyl zblblý :D. Naučil se reagovat na slovo piškotek, který naprosto miluje, jedno slovo a už lítá v kleci jak splašený a nemůže se dočkat své sladké odměny. Jinak je bohužel neochočitelný, snad jako mládě netrpěl a je to jen jeho povaha. A co je vtipné, má "úchylku" na růžová prasátka, ať je to pokladnička nebo plyšák, může se z toho zbláznit. Kočičák je nádherný, ať nezlobí a roste do kočičí krásy a zdraví :).
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak teď si mě pobavila. Stuart taky má spoustu jmen u nás doma - od Sťupí (ve smyslu debile :D) po pupů XDDD Když na něj vysloveně nemluvím, jen si s ním povídám (abych uspokojila sebe), tak dostává fakt divný jména, ale když po něm něco chci, tak se snažíme mu říkat jeho jménem. A kupodivu na něj i slyší :D Ale nechápu to :D Ale s pítkem a prasátkama si mě fakt pobavila! :)
 2. / ReplyMačka
  Pekne video. Pozerala som 2krat a je mozne, ze si ho este pozriem :-)
 3. / Replyivet
  To pití vody z vany a skleniček dělají snad všechny kočky!Kolikrát nám kočka shodila vázu, protože pila vodu od kytek :-D Vyřešii jsme to tak, že místo misky na vodu jsme jim dali normální lidskou skleničku:) Trošku to pomáhá, ale olizování kapek ze dna vany probíhá stále!
  • / ReplyGetTheLouk
   To on pije i z misky, ale fut zavíráme záchody atp... No děsnej cirkus kolem toho je :D
 4. / ReplyNata Ly
  Máš nádherného kocourka :3 Já jsem velký milovník koček, takže jsem se nad videem rozplývala :-D Moje Maggie taky pije ze skleniček a z misky se nenapije ani náhodou :-D Do vany mi Maggie taky občas žuchne :-D Podrbkej ho za mě za ouškem :-) Můžu se zeptat jak to děláš, že máš tak krásně upravené obočí? :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) Vykrelsím tužkou a přetáhnu gelem, nic zvláštního, ale děkuju :)

Leave a reply

Your email address will not be published.