Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Moje sbírka kosmetiky / Jak skladuji kosmetiku 2016

Další update mého uskladnění kosmetiky. Doufám, že vás bude bavit jako každý rok. Od minulého roku toho změnilo dost. Ale nikdy to asi nebude hotové.
AX Paris na Zoot.cz

JDEŠ TAKY NA UTUBERING?

Znovu si prosím uvědomte, že tohle video má sloužit čistě jako inspirace pro uskladnění kosmetiky. Rozhodně nebylo točeno za účelem „Povídejte všichni, kolik toho mám! Ha! Já to mám a vy ne!“, pokud tak video vnímáte, je to čistě váš osobní problém. Vzhledem k tomu, že se toto téma týká peněz, což je vždy citlivé téma, přijde mi prostě nutné tu pár věcí vypíchnout. Neptejte se mě, kde pracuji či kde na to beru. To vám může být srdečně jedno. Navíc mi dost kometiky posílají samotné firmy. Kosmetiky mám takové množství, protože chci. Ano, mohla bych si za to koupit něco „užitečnějšího“ – ale pouze z vašeho pohledu, mě kosmetika dělá radost. A rozhodně netvrdím, že je potřeba doma mít tolik kosmetiky. Naopak! ;)
To je snad vše, vypisovat zde všechno, co vidíte, či co zmiňuji, nebudu, přijde mi to zbytečné a fakt hodně práce. Pokud ale nutně potřebujete vědět, co zrovna něco je. Tak mi napište dolů do komentářů. A prosím nepsat dotazem „Co je ta černá paletka?“ :D Jinak vám opravdu nebudu umět pomoci. Ideální je mě odkázat na přesný čas videa a přesný popis věci :)

Tričko, které mám na sobě bude možno zakoupit na Utuberingu. ;)

ODKAZY:
Minulé roky:
2015: https://youtu.be/YZVrjjdU4F0
2014: http://youtu.be/yjbfhbLXFZ4
2013: http://youtu.be/lypUvAIxIHw

NA SOBĚ MÁM:
Oči: Too Faced Semi Sweat Chocholate Palette
Nehty: tuna různých třpytivých laků a třpytek

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 12 )

 1. / ReplyLenka
  Ahoj Lou, videjko bylo super, jen místy bylo rozostřené, hlavně v té části, když jsi ukazovala rtěnky, což mi celkový dojem z něj trošku zkazilo, ano ano měla jsem jej přeplé v HD, ale i tak :(
  • / ReplyGetTheLouk
   Bohužel, chviličku to rozhostřené bylo, ale já to při točení nemám vůebc šanci zachytit. Vidím to až v PC, teřba druhý den. Už takhle jsem měla problém dostat foťák se stativem do místnosti tak, aby bylo vše v záběru. tohle video vypadá jako pohádka na točení, ale pravdodu je, že ho točit z duše nesnáším :D Právě proto, že je problém všechno všude dostat do záběru :-/
 2. / ReplyJana
  Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jaké produkty používáš na vlasy? Máš je krásně lesklé! Díky za odpověď.
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky, Aussie Shine kondicionér může za ten lesk ;)
 3. / ReplyElis
  Mně to přijde jako super systém, tak jednoduše přehledný, zároveň ale dost promyšlený - já bych to v tomhle množství zřejmě házela na jednu hromadu, která by mi jednoho dne spadla na hlavu :-) A zejména ty paletky s očními stíny ti teda asi trošku závidím :-) Ale je to tak, jak říkáš - všechno je to o prioritách. (btw, v tomhle videu jsi opravdu dobře slyšet).
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju :)
 4. / ReplyMaki
  Ahoj Lou :) Chtěla jsem se zeptat jestli tričko co máš na sobě bude v prodeji i běžně na internetu nebo jen na Utuberingu? Jinak já jsem stále u svého (ne) skladování kosmetiky ve skříni :D prostě není prostor. Ale štěte mám naštěstí na stole v květináčích z IKEA :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jak píšu pod videem, jen na Uttuberingu prozatím. :)
 5. / ReplyLucie Skalová
  Krásný video Lou, až očí přechází. Jsem ale docela šťastná, že v takový fázi zatim nejsem :D Každopádně jsem ráda, že existuje někdo jako Ty a rozhodně Ti všechny ty produkty přeju, vždyť jen díky tomu máme inspiraci i my a nemusíme pak kupovat zajíce v pytli a tím vlastně zbytečně utrácet :) www.lucieintime.blogspot.com
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :)
 6. / ReplyHelča
  Ahoj, chci se zeptat na ten Nivea for Men After Shave - zaznamenala jsem netu, že je to jeden z nejlepších primerů pod make-up, co na to říkáš? Používáš? nebo teprv budeš testovat?
  • / ReplyGetTheLouk
   Používám a zatím nemůžu soudit :)

Leave a reply

Your email address will not be published.