Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Objevy a Přešlapy: Prosinec 2015

Poslední recenze nové kosmetiky v tomto roce! Co jste si letos koupili vy jako první a stihlo vás už něco zklamat?
Top šaty na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:
Too Faced Chocolate bar Palette [Sephora, 1450,-]
Bobbi Brown Sequin Eyeshadow (Comet) [Bobbi Brown, 650,-]
Estée Laude Pure Color Eyeshadow (05 Cyber Green) [Estée Lauder]
Lancome My Parisian Pastel [Sephora, 1550,-] *
Clinique All About Eyeshadow (32 Rock Violet) [Clinique]
Rimmel Volume Colourist (001 Black) [DM, 229,-] *
Essence Merry Berry Highlighting Powder (LE 2015 – 01 i love my gloden pumps) [DM]
Rimmel SHADOW STICK (Electric Saphire) [DM, 129,-] *
Rimmel Magnif’Eyes 2in1 Tužka (004 Dark Side Of Blue) [DM, 129,-] *
S.he Stylezone Transparentní Pudr [DM, 99,-] *
Too Faced Love Flush Blush (Baby Love) [Sephora, 780,-]
Maybelline Color Senastional Matte (940 Rose Rush) [DM] *
Maybelline Color Senastional Matte (960 Red Sunset) [DM] *
Maybelline Color Senastional Matte (670 Ravishing rose) [USA]
Uma Nude Paletka [Teta]
Deborah Milano Secrets od the Smokey Eyes (7) [Itálie]
Gabriella Salvete Liquid Eyeliner (01) [Rossmann] *
Gabriella Salvete Liquid Eyeliner (02) [Rossmann] *
Gabriella Salvete Liquid Eyeliner (03) [Rossmann] *

NA SOBĚ MÁM:
Oči: viz video
Rty: Urban Decay After Dark
Nehty: China Glaze (LE) Mistletoe Kisses, Náramek: Tibet

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 10 )

 1. / ReplyMirage13
  Ty vlasy jsou nádherné! A kombinace zelené a tohoto odstínu rtěnky, se mi taky velice líbí. Díky za spoustu tipů! Na vánoce jsem dostala fialovou tužku na oči (Rimmel London Scandaleyes) doslova skandál a katastrofa.. ostrouhat se to nedá, tuha se drolí, na víčko nepíše a nakonec mě ještě pálily oči. Nevím jestli mám jen vadný kus nebo je to postižení plošnější, každopádně zklamání no. Zůstanu u Avoních tužek a fialovou pohledám někde jinde.
  • / ReplyGetTheLouk
   Já mám od rimmelu fialovu exxagerate a ta je fajn, tak jen amlý tip ;) Ale to pak to zklamání chápu, z toho, co tu popisuješ :)
 2. / ReplyBarča
  Ahoj Lou, letos už mě opravdu hodně zklamal produkt, od kterého jsem to vážně nečekala. Koupila jsem mamce k Vánocům v Sephoře UD Naked Smoky a mamce stíny absolutně nedrží, slívají se do linek a navíc strašně práší, doufám že máme jen vadný kus, protože jinak by mě UD opravdu hodně zklamalo. Zároveň na tebe mám dotaz, stalo se ti už někdy, že by UD stíny někomu takhle nesedly?
  • / ReplyGetTheLouk
   UD je kosmetika, tudíž je jasné, že někomu stíny nesednou. To JE normální :) Každopádně, že stíny nedrží -to bych ani nedávala moc za vinu stínům. Pod ty pro mastnější víčka patří primer. Já bych o každých stínech řekla, že to je největší shit světa, kdybych nepoužila primer. Prostě mám mastná víčka, tak musím udělat krok navíc. Takže doporučuju rimer a možná jiné štětce. UD stíny jsou prášivější, ale nic tragického, vzhledem k povaze stínů. Někdy hrubší štětce mohou udělat stín prášivější. Což se zas občas hodí na tvrdé produkty :D Holt sednou všechno nemusí, kosmetika je v tomhle mrška :D Ale přeju ať se mamka s paletkou sblíží, já ji třeba miluju :)
   • / Barča
    To je právě to, použla primer (Sephora, Catrice) i ColorTattoo. Dokonce ji její kosmetička líčila Naked 2 a ty jí držely i bez primeru... Tak uvidíme, jak to dopadne. Každopádně děkuju za odpověď :)
   • / GetTheLouk
    Jo, tak to nevím, mně drží stejně... Leda ji zkusit rekalmovat, fakt netuším, co s tím :(
 3. / ReplyEll
  Zklamat mě zatím noc nestihlo, ale zas na druhou stranu se teď moc nelíčím. Ale hlavně jsem se chtěla zeptat. Myslíš, že Urban Decay rtěnky stojí za tu cenu? Furt o nich uvažuju ale nevim :/ .
  • / ReplyGetTheLouk
   Já miluju jejich afterdark a Black mail. Podle mě pokud najdeš peckovou barvu, tak ano. Ale mám radši ty matné než ty normální :)
 4. / ReplyMarisa
  Ahoj, já jen že si asi nepochopila tu paletku od Lancomu :D Začni od 1.43: https://www.youtube.com/watch?v=PD6pb7dfVzQ
  • / ReplyGetTheLouk
   Mně všechny přijdou fakt neskutečně třpytivé a textrura je zle. Tečka. :( A bohužel ty stíny z těch platů vypadávají, pokud se nezavřou,t akže je nejde mít jako je má Lisa otevřené- Prostě za mě je ta paletka celá špatně.

Leave a reply

Your email address will not be published.