Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Lou jako dítě, První Makeup aneb Q&A s mojí Mamkou

Na mě i mamku máte vždycky spoustu otázek, takže jsme se rozhodly udělat společné Q&A. Otázek bylo tolik, že jsme jen stěží mohly odpovědět na všechno, ale snažily jsme se vybrat to, co se tam nejvíce opakovalo. Zbytek zodpovíme třeba příště. ;)
Kabelky LYDC na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:
Tričko: New Yorker, Mamka: HM, Mamka náhrdelník: Desigual

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) k recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 17 )

 1. / ReplyAlena
  Ahoj Lou, všímám si to už u několikátého videa... umej si prosím vlasy, nebo si tam šoupni aspoň suchý šampón, protože na tohle se s prominutím nedá koukat
  • / ReplyGetTheLouk
   :-D Ted si me fakt pobavila. :-D
   • / Alena
    Nevim co je na tom tak vtipného.. Prostě máš mastnou hlavu a totálně nechápu, jak takhle neupravená můžeš točit nějaký beauty videa...
   • / GetTheLouk
    Přijde mi to prostě vtipné. Já zas nechápu, že někdo nemá buď trošku pochopení nebo třeba taktu :)
   • / Alenka
    :D jseš přece velká beauty blogerka, měla by si aspoň trochu dobře vypadat na videu, nee? ;-)
   • / GetTheLouk
    To měla, ale kamera umí dost hezky lhát, třeba pleť mi dělá hezčí, opačně to dělá s vlasama ;) A konečně, jsem taky jenom člověk a i mistr tesař.. ;)
 2. / ReplyMirage13
  Pudr pro miminka mě rozsekal :D. Opět skvělé video se super mamčou, jde vidět, že si rozumíte :). Taky jsem to měla podobné v dětství, nějaké omezování nebo zarachy nebyly, ale to bude tím, že jsem byla hodné dítě, vlastně ani nevím jestli jsem prožila nějakou pubertu, ta nejspíš ještě příjde :D.
  • / ReplyMirage13
   A ještě k tomu prvnímu produktu, jsem to hlava děravá. První byl pro mě pudr, tentokrát ten na zapudrování tváře :D a pak asi tužka na oči.. řasenku jsem nikdy v životě neměla, mám poměrně husté a dlouhé řasy, tak si nemyslím, že by to byla potřeba a docela se bojím následného odličování řas.
   • / GetTheLouk
    No jóóó, ty jsi ten člověk, kterýho bych vraždila, že jo? :D To my s vyplichanýma košťatama utrácíme za řasenky majlant :D A teď vážně, chápu, že jestli máš krásný řasy od přírody, že řasenku vynecháš, aspoň ej to bez práce jak ráno při líčení, tak i jak píšš večer při odličování ;) Ale stejně... závist! ;D
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkujem moc :) Pubertu měl podle mě každej, ale u někoho to nějak tak nevyčnívalo no... Já zas mám pocit, že jsem měla jenom pubertu e žádný normální období :D
 3. / Replyzlobivymotylek
  Ahojky, koukám na fb na tvou fotku, kde oznamuješ přílet z číny a zaujal mě prstýnek... Zdá se mi to, nebo je na levém prsteníčku? ;) Jestli ano a jestli to znamená to, co to obvykle znamená, tak moc gratuluju!
  • / ReplyGetTheLouk
   Ano je tam a je tam už 7 let. A co půl roku se to někde na socálních sítích řeší :D Asi ho přendam někam jinam :D
   • / Petra
    Já když jsem viděla komentáře na Instagramu právě pod touhle fotkou typu "Panebože ty ses zasnoubila!!", tak mi tě už vážně bylo trochu líto, obdivuju tvojí trpělivost, já bych na to něměla :D
   • / GetTheLouk
    Ono se to vždycky jednou za čas vyrojí. Teď si chci koupit nový prstýnek, tak nevím, jestli to vůbec mám dělat :D
   • / zlobivymotylek
    No já moc ty debaty nesleduju (sem tam zběžně prolítnu) a všimla jsem si až tady a pak jak tě to jednou trkne, začneš si všímat i jinde... Táááák nic :-D .
   • / GetTheLouk
    V pohodě ;)
 4. / ReplyViki
  Ahoj, můj první kosmetický produkt nebyla asi řasenka, ale ty dětský lesky na pusu. Ale zase první co jsem si malovala byla řasenka :)

Leave a reply

Your email address will not be published.