Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Cestování, Výlet do Číny, Oraganizace času | Pohodvý Pátek

Máme tu po delší době Q&A! Pod hashtagem #chcisezpetatLou se mě můžete na Instagramu a na Facebooku zeptat na cokoli a snad je všechny postupně zodpovím. ;)
Kabelky LYDC na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:
Rty: Esteé Lauder Envy Mette Listick (210 neon azalea)
Nehty: Rimmel Berries and Cream
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 19 )

 1. / ReplyKlára
  Naposledy jsem byla v Californii-naprosto úžasnýý! Plánuješ někdy navštívit?
  • / ReplyGetTheLouk
   Wooow! Určitě jo, ale kdy se na to dostane, to netuším... Mám na bucketlistu jiné země mnohem výš :)
 2. / ReplyMaki
  Naposledy jsem byla před týdnem v Praze a hned bych tam i zůstala :D Taky jsem navštívila Lush a některé věci bych si odnesla nejraději sebou, ale to bych tam nechala asi celou výplatu :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   No to tam jde docela rychle :D
 3. / ReplyLila
  Ahoj jsi prostě dobrá. Máš toho tolik a ještě zvládáš natáčet. Já jsem si splnila svůj dlouholetý sen a momentálně jsem pracovně v Londýně :-) Přeji šťastnou cestu a užijte si to.
  • / ReplyGetTheLouk
   Téda, tak to si to užij! Londýn si musím někdy odškrntout, přijdu si jako studa už! :D
 4. / ReplyDaiDou
  Ahoj. Naposledy jsem byla na Slovensku u babi pod Tatrama. Musím říct, že pohled na ně byl a vždy bude úžasný. Za mě by se tam jet podivat každý. Neni to tak daleko.
 5. / ReplyRenata
  Jaký obor studuješ? :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Já myslím, že to je jedno :)
 6. / ReplyNatalia
  Super video! Lush miluju, hlavně na vlasy. Jinak planner krásný! Video natoč o něm a mrkni k nalm do skupiny: https://www.facebook.com/groups/plannerloverscz/ ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jé, vy to máte ale uzavřený :(
 7. / Replyvendula
  já toho moc neprocestovala, ale jako všem se mi děsně líbí Praha :) je to prostě naše ozdoba a měli bychom být pyšní :) určitě nádherna byla i Nice ve Francii a hlavní město na Rhodosu Rhodes bylo taaak nádherné. A za měsíc se chystáme do Mnichova, na to se moc těším, přítel tam byl tak před 7 lety na studijním pobytu a říkal že by se tam strašně rád ještě jednou podíval a že ho musím vidět taky :) a jelikož jsme od Olomouce tak to bereme přes Vídeň, Salzburg -> Mnichov :) .. Londýn bych si taky ráda odškrkla, ale asi popravdě mě až tak moc nebere a v pomyslném žebříčku co bych chtěla navštívit, bude hodně míst před ním :) a to myslím jiná evropská města, protože pokud se dostanu dál jak za evropu ( nemyslím turecko, egypt atd :D) tak to by byl mega sen... prosím čínu taky :))) :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Mnuchov je super, ale taky čerpám ze zkušeností léta starých. Zajímalo by mě právě, jakej by byl teď :) A Salzburg mám ráda, Vídeň je klasika! Do Olomouce se nekdy chystám, v krásách Česka mám docela mezery :(
 8. / ReplyHanna
  Úžasné videjko Lou! Já byla naposledy minulý rok v Chorvatsku. Už je to dlouho. :-) WOOOW Čína, MOC SI TO UŽIJ!!! Já jsem ten typ člověka, který by cestoval furt, ale bohužel...:(
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky! No možnost cestovat je jeden z největších darů, výhod dnešní doby podle mě :)
 9. / ReplyHelča
  Ahoj! :-) pěkné video, Stuart je boží číča :-) já mám taky dvě britky, jsou to medvídci :-) Jinak já v Mnichově bydlím, takže mi to nedá - měla bys ho určitě navštívit! :-)) myslím, že by se ti tu opravdu líbilo. Město se určtiě změnilo, ale jenom kupředu! :-) Pořád jsou tu nesmírně milý a pohodový lidi, je na co koukat a to nakupování... :-)) Měj se fajně a přijeď se někdy mrknout! :-))
  • / ReplyGetTheLouk
   Já Mnichov znám dobře, ale je to starší zkušenost. Bohužel ale od známýhc slýchám, že se posouvá jen směrem k horšímu, tak nevím, jestli si chci "kazit" vzpomínky. :)
   • / Helča
    K horšímu?? v čem?! :-)
   • / GetTheLouk
    Já tam nebyla, tak nevím. Ale je tam prý větší špína, víc arabů...

Leave a reply

Your email address will not be published.