Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Jak končí Halloweenské tutorialy? VLOG

Dostávám hafec dotazů co se stane s halloweenskými looky v momentě, kdy dotočím video. Pro některé to bude možná smutná zpráva, ale jdou hned dolů. Letos se mi halloweenská videa moc nedařila. Respektive to točení nešlo podle mých představ, inu ne vždy se vše daří. Snad vás tohle malé nakouknutí do zákulisí bude bavit!
Kabelky LYDC na Zoot.cz

Odkazy na jednotlivé tutoriály jsou ve videu i se seznamem použitých produktů.

Odličuji odličovacími oleji.

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 14 )

 1. / ReplyLištička Rezavá
  Super video! Je zajímavý sledovat, jak jsi při tom naštvaná, smutná a zklamaná, když věci nevycházejí tak, jak sis to představovala, ale ve výsledku tahle série letos sklidila strašně moc obdivu a pozitivních komentářů. Všechno jsi proměnila do skvělejch tutoriálů. Musí za tím stát obrovský kus práce, děkujeme za tolik inspirace! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ve finále jo. Síla střihu prostě! :D Ale ten pocit po natočení byl fakt hroznej :D Ale díky moc!
 2. / ReplyNatali
  Ahoj Lou, trik na sundání umělý krve.. Pěna na holení.. Když budeš místo třít pěnou/gelem na holení aspoň pět minut, tak se to nějakým kouzlem sundá.. :) Pleť bude možná chvíli trochu podrážděná, ale do dvou hodinek ani stopy.. Většinou sundám krev odličovačema, mejdelem a vodou nechám kůži/pleť hodinku odpočinout a pak vezmu ten gel... :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj, vím, ale tu doma nemám :D:D:D
 3. / ReplyAlea
  Lou, jsi profík! Na těch tutoriálech není prakticky vůbec vidět, že bys měla nějaký problém (pokud pominu ty šílený kejkle s lepením tesáků). Hrozně moc tě obdivuju, máš fakt skvělý nápady a perfektně je ztvárňuješ. Bavíš mě už plný tři roky a chci ti poděkovat za to všechno :) Měj se krásně :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju staršně moc!
 4. / ReplyKatarinka
  Lucka, prosímťa tvoje tutorialy boli mega úžasné, všetko sa ti podarilo a je to absolutne super, netráp sa. Možno si to mala inak naplánované ale to nikto nevie a to čo si vytvorila je skvelé. Si super!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc!
 5. / ReplyMinau
  Super video! Moc mě to bavilo!
 6. / ReplyNikola
  všechny masky byly super, i ta s těma zubama, ze který jsi tak nešťastná mi přijde mega povedená :) Puntíkatý blog
 7. / ReplyMirage13
  Nevím proč, ale v tom černém tílku a krví na krku už bez zubů ses mi líbila v tomhle videu nejvíc :D.. Ne vždy je pořízení no, divák ani nepřemýšlí nad tím, kolik videí ročně končí v koši a vůbec se nezveřejní. Snad příští Halloween výjde líp a třeba Vánoce to vynahradí :). Je mi to blbé se furt opakovat, ale máš můj velký obdiv!
  • / ReplyGetTheLouk
   No ve finále to nebylo tak hrozné, ale ten pocit po dotočení byl fakt strašnej. Doufám, že každý halloween to bdue lepší a lepší, ale mám pocit, že se každý rok čeká ode mě víc a víc a upřímně netušim, jak to trmfnu :D A videa často končí v koši. Je to nemilý, ale stane se to. Ale to k tomu tak nějak patří :) A díky moc!
 8. / ReplyHanna
  Tak u toho jsem se nasmála! Ale bylo mi tě i docela líto. :-( Jsi statečná a i když haloween neslavím, tak jsem se na ty tutoriály podívala a WOW. Ty by jsi mohla být klidně profesionální maskérkou! Úžasný nápady, fantazie, zručnost i trpělivost!!!
  • / ReplyGetTheLouk
   No na profesionální maskérku mám daleko, ale moc děkuju!

Leave a reply

Your email address will not be published.