Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Rimmel – Roll In The Grass

IMG_2785 copy

Střední tyrkysová se mi na nehtech nikdy moc nelíbila. Vždycky jsem byla na ty pastelové světlounké mint. Nikdy jsem nechápala, co mají všichni na slavném Essie Mint Candy Apple, přišel mi vždy moc tmavý. A dneska vám ukazuju lak, který je ještě tmavší. Vy tomu rozumíte?

IMG_2788

Tohle jeden z těch odstínů, které miluju v lahvičce, ale na nehty bych ho nedala. Ale hecla jsem se a… No hádejte co? Miluju ho! Je pro mě přesně uprostřed zelené a modré. To bývá často můj největší problém u tyrkysek – některé jsou moc modré, jiné moc zelené. Tahle ne. Lakuje se, kryje a drží hezky. Zvlášť se mi líbí k opálení, inu perfektní letní parťák.


 

POUŽITÉ LAKY:

Rimmel Nail Polish  (LE: Rita Ora Summer 2015 – Roll In The Grass) [DM, 59,-] *

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

Comments ( 3 )

  1. / ReplyPlešatá Zpěvačka
    Tak ten je nádherný, přesně takovou barvičku jsem všude po netu hledala. Skočím do Rossmanna! :) www.plesatazpevacka.blogspot.cz
  2. / ReplyNikynka
    Krásný lak :) Mám ho už taky a moc se mi líbí :)
  3. / ReplyKlára
    Mám ho taky, ale přijde mi že na fotkách vypadá o hodně modřeji, ve skutečnosti mi přijde víc do zelena. Ale barva je to krásná, nedávno rozšířil řady mé Rimmelí rodinky laků :D

Leave a reply

Your email address will not be published.