Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dermacol Lilac Pixel

dermacol_lilacpixel01

O Lose Your Lingerie jsem vám psala nedávno a pokud jste článek četli, tak vás nepřekvapí, že dneska ho vidíte jako podklad pro tuhle barevnou glitrovou diskotéku. Podobné laky miluju ve dny, kdy si rozmáznu lak, než zaschne a nechci to upravovat, když mám na laku bublinky nebo když se někde odštípne.

dermacol_lilacpixel02

Prostě je to taková prodlužka všech laků. Problém většiny takových laků je jejich hustota. Vysoká hustota průhledného laku a nízká koncentrace třpytek nenahrávají pohádkové aplikaci, ale to je holt život. Barvy a tvary třpytek mě natolik baví, že pochybuju, že mám tuhle krásku na nehtech naposledy. Co vy a třpytky – jo, ne?


POUŽITÉ LAKY:

Demacol Lak na nehty  (Lilac Pixel) [www.dermacol.cz] *

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

Comments ( 11 )

 1. / ReplyLenka M.
  Tak tomu říkám náhoda. Právě lakuju po obědě bílý lak od GS a už mám nachystaný na to právě tento dermacolácký topcoat. Tuhle kombinaci už jsem měla jednou a byla pěkná, a co mě překvapilo, že tyhle třpytky jdou pak fakt lehce dolů. Takže teď budeme mít na nehtech to samé a myslím, že to není špatné ;) www.simply-pleasures.blogspot.cz
  • / ReplyGetTheLouk
   Vůbec! Tyhle třpytky se vážně povedly!
 2. / ReplyA.
  Jo, na tobě se mi to kupodivu líbí a to podobný barevný cirkus na nehtech fakt nemusím, ale i tak bych to osobně nenosila. Už proto, že podle mě se cokoli výrazného hodí spíš na krátké nehty. :-)
 3. / ReplyEll
  Já jsem si nedávno koupila stříbrošedý třpytkový lak od catrice a větší zklamání jsem ještě nezažila. Oproti rimmelím (a jak se tak dívám na tvoje fotky, tak i dermacolím) efektovým lakům je to opravdu katastrofa, po asi třetím přetření jsem na nehtu měla opravdu jen 4 třpytky a ještě k tomu rozmazaný lak :/ . Ale vidím, že to máme stejně, taky když se mi nějak poškodí barevný lak, přidám trochu glitrů a jedu dál :D . Ještě jsem se tě chtěla zeptat. V DMku by nově měli mít Super Stay 14H rtěnk od Maybelline, plánuješ ji vyzkoušet?
  • / ReplyGetTheLouk
   Neplánuju, už jsem ji zkoušela, cca 2 roky v létě zpět. Mrkni do OaP, plus je tu někde článek Non Stop Red tuším, že se jmenuje, kde je :) A třpytkové laky - katarstrofa většinou :( Ale plánuju video, jak tomu zabránit ;)
   • / Ell
    No původně jsem si tu rtěnku chtěla koupit, ale po tvém hodnocení a tom výběru odstínů u nás (4? jinde je jich pokud jsem se dobře dívala víc jak dvojnásob) jsem si řekla že radši ne :D . Nakonec jsem skončila s dvěma rtěnkami a tekutým camouflage od catrice + jsem zabloudila asi podruhé v životě do Yves rocher a našla jsem tam krásný třpytkový lak, který vypadá, že má v sobě opravdu hodně třpytek, tak jsem na něho zvědavá :) .
   • / GetTheLouk
    Mají ale nějaké dvoufázové tuším teď nově, v Německu jsou určitě, ale nevím jestli u nás, ty možná zkusím :)
 4. / Replykikina
  Tak ten je bozi...zitra letim obhlidnout do dmka :-)
 5. / Replymerin
  zajimalo by me, jak jsi docilila tak pekneho efektu... mam ten lak taky a mam tak trpytky na nehet :-/ je jich tam hrozne málo
  • / ReplyGetTheLouk
   tence vrstvit a opravdu umisťovat :)
 6. / ReplyAgi
  Já mám trošku jiný odstín - Neon Barbie . A to je růžová s modrýma třpytkama a je super a těch třpytek je tam fakt hodně ;) Moc ti to sluší, Lucinko ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.