Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Dusky Pink vol. II

dm_duskypinkvolii_02

Tak jsem konečně podruhé provětrala Dermacolí paletku, která furt ne a ne vypadat na očích stejně jako v paletce, jestli si pamatujete? Konečně si je podobná! Sice potřebuje lehce lepkavý primer a štětec s trvdšími štětinami, které kladou při líčení odpor, aby připlácli pigment na oko, ale jde to! Dál se s nimi pracuje hezky, ztrácení je v pořádku, pigmentace taky. Jen potřebují dobrý základ, aby si byly věrné.

dm_duskypinkvolii_01

Docela rozdíl oproti minulému líčení, co? A to je prakticky stejné, krom té fialové linky. Inu, dobrý primer je základ všeho, já to říkám furt. Vím, proč každý můj tutorial začíná pokaždé stejně a jak u blbečků papouškuju výhody podkladu pod stíny. Prostě je to pravda! Víc k tomu netřeba! ;)

 

NA SOBĚ MÁM:

MAC Face and Body Foundation (N2) [MAC, 1000,-]

MAYBELLINE Instant Age Rewind Eraser Dark Circle Concealer [USA] *

Rimmel Lasting Finish 25Hr Powder Foundation (001 Light Porcelain) [DM, 199,-] *

Urban Decay Brow Beater (Neutral Brown) [Sephora, 600,-] *

Sephora Glitterguard Eyeshadow Primer 24hr [Sephora, 290,-]

Dermacol Quattro baked oční stíny (01) [http://www.dermacol.cz] *

Too Faced Better Than Sex Mascara [Seohora, 800,-]

MAC Extra Dimension Skinfinish (LE: Glamour Daze Collection – Superb) [MAC, 790,-]

Urban Decay Afterglow 8-hour Powder Blush (Fetish) [Sephora] *

L’Oreal Paris Color Riche Extraordinaire Liquid Lipstick (500 Molto Mauve) [DM] *

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.  Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

Comments ( 2 )

  1. / ReplyLištička Rezavá
    Krásné líčení! Mně se líbila v drogerii varianta s tmavě fialovou a tmavě zelenou, pokud si dobře pamatuju, ale stíny mi přišly hodně suché a nějak jsem jim prostě nevěřila, i když se pigmentace tvářila dobře. Bohužel je tam měli podle mě jen chvíli, takže teď už si je jít ošmatat nemůžu.
  2. / ReplyAnna Hošková
    Tak ty stíny jsou naprosto úžasné ! :O

Leave a reply

Your email address will not be published.