Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Utubering 2015 Vlog

Strašně moc děkuju všem, které jsem na Utuberingu mohla potkat, díky vám jsem zažila jeden z nejúžasnějších dní v mém životě. Sice možná nejvíce vyčerpávajícím, ale stálo to bez sebemenších pochyb za to! Musím říct, že mám asi ty nejmilejší a nejhodnější fanoušky, dokonce bych řekla, že i nejlíp chovající se fanoušky. Za to všechno vám patří obrovské děkuju! A doufám, že si to brzo zopákneme! ;)
Balerinky na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:

Sukně: Promod, Klobouk: už nevím

Tričko: mé vlastní (Pokud byste o jeho koupi měli zájem, napište do komentářů „rtěnka mi prostě sLOUší“ a já zkusím zařídit nějaký eshop, jen nevím, zda by o ně byl takový zájem)

Rty: Rimmel Provocalips 16HR Kissproof Colour (310 Little Minx) [DM, 139,-] *

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

TOČÍM NA: Olympus Pen; Samsung NX mini, objektiv 9mm

EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 9 )

 1. / ReplyTeri
  Rtěnka mi prostě sLOUší :DD Když jsem koukala na tohle video, říkala jsem si, že musím být youtuberka... :DDD Jenže nejhorší je, že by mě bavilo beauty a já - "líčící Picasso", stěží udělám linky s fixkou :D Nicméně tě tímto už přestanu otravovat, protože mě osobně by nebavilo číst takový komentář. Mám tě hrozně hrozně ale opravdu hrozně moc a když jsi teď nepřidávala videa každých 5 min. jsem kontrolovala Youtube. :D Podtrženo sečteno toč, toč, bloguj, bloguj a nikdy nepřestaň... :33:D
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :)
 2. / ReplyBety
  „rtěnka mi prostě sLOUší“ je naprosto skvělý! Skvělý nápad Lou :)
 3. / ReplyJanina
  Rtěnka mi prostě sLOUší ! =) chceme trička :-) Škoda ze jsem na utuberingu nebyla (( , bude přístí rok ? Děkuji předem za odpověď a za to všechno co pro nás fanoušky děláš !! Jsi můj největší vzor v životě , tvá videa mi vždy neskutečně zlepší naladu. Nechapou jak může byt jeden člověk tak kreativní a vymyslet tolik krásných líčení ! Mám te rada =** uzij si dovolenou a odpočin si , správní fanoušci počkají ;)) Janina 16 let
  • / ReplyGetTheLouk
   Snad ano, zatím nevím. Děkuju strašně moc!
 4. / Replybety
  Asi sekundu jsem ve tvém videu!!! :-D Mám od tebe tričko a fotku s tebou a jsem strašně šťastná, že jsem tě mohla potkat. A doufám, že se s tebou budu moct zase někdy potkat, protože jsi pro mě největším vzorem. :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Nápodobně a děkuju!
 5. / ReplyEliška Horká
  Na tohle video koukám dost opožděně. Na youtuberingu jsem totiž nebyla a říkala jsem si, že po shlédnutí by mi to bylo akorát hrozně líto. Je mi 25, sleduju nejvíc tebe a blog ILoveMakeUp, pak ještě Cosmeticsandthings a Lovelyhair. Je mi líto, že u tebe nějak nekomentuju, jinak se většinou zapojuju do diskuzí. Říkám si, že kdybych příští rok prubla youtubering, šla bych k tvýmu stánku... ale připadala bych si tam asi staře. Každopádně aspoň takhle, tvoje videa jsou opravdu inspirativní a líbí se mi, že všechno jen nechválíš, ale umíš udělat i pořádnou kritiku pokud je třeba. Dál je úžasný, jak jsi kreativní a umíš se vkusně nalíčit i s dávkou odvahy a nápaditosti. Nejsem moc kreativní a většinou se líčím stále na stejno, tak jak to mám osvědčený. A dá se říct, že od té doby, co tě sleduji, prostě vyzkouším něco novýho. Díky za dodání odvahy a inspiraci! Díky :) Prostě jen to.
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc a staře by ses tam určitě necítila :) Myslím, že tohle vážně nikdo neřeší ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.