Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Mota-vation

dm_motavation_01

Asi jste zaznamenali, že několik blogerů mělo možnost se setkat s Bethany Mota, jednou z nejslavnějších Youtuberek světa. Přiznám se, bylo to docela narychlo, takže jsem ani pořádně nevěděla, co budu mít na sobě, natož co si namaluju.

dm_motavation_02

A samozřejmě, protože jsem to já, tak jsem nestíhala. Prostě moje naprostá klasika. Takže v momentě, kdy jsem zasedla ke stolu, že se budu malovat, tak už jsem dávno měla vyrážet. Takže nastal úkol namalovat se relativně zajímavě, ale hlavně rychle!

dm_motavation_03

To je pak mým nejlepším kamarádem fialová. Vytáhne mi zelenou z očí, plus v případě Betrayal se krásně mění do růžově, no prostě pecka! Takže tohle super rychlé líčení, které nejen že zapříčinilo, že jsem přišla včas, ale dokonce dostalo pochvalu od Bethany. A tomu říkám kompliment. Já sice Beth nerada házím do kolonky Beauty, spíš by to bylo někde mezi diy videi a hočičími videi, do beauty se dneska hází totiž úplně všechno, ale to je na jinou debatu. Každopádně beauty nebo ne, kompliment vždycky potěší. A zvlášť od někoho, koho živí kreativita. Takže díky Beth a díky krasna.cz, za možnost ji potkat. Bylo to super!


Keepcup na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:

Urban Decay Naked Skin Weightless Foundation (0.5) [Sephora] *

MAYBELLINE Instant Age Rewind Eraser Dark Circle Concealer [USA] *

Catrice Prime and Fine Mattifying Waterproof Powder [Rossman, 129,-]

Rimmel Brow This Way Sclupting Kit (03 Dark Brown) [DM, 129,-] *

Benefit Gimme Brow (medium/deep) [Sephora, asi 600,-] *

Dermacol DUO oční stíny (1) [http://www.dermacol.cz] *

Urban Decay Vice 2 Palette [Francouzská Sephora]

Too Faced Better Than Sex Mascara [Seohora, 800,-]

Urban Decay Afterglow 8-hour Powder Blush (Fetish) [Sephora] *

MAC Extra Dimension Skinfinish (LE: Glamour Daze Collection – Superb) [MAC, 790,-]

Chanel Rouge Allure (66 Confidentille – už se nevyrábí) [Sephora, 960,-]

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.  Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 2 )

  1. / ReplyKatarinka
    aaaa o samotnom stretnutí, celej akcii a pod. článok/video/vlog nechystáš? :)
    • / ReplyGetTheLouk
      Ne, ty dvě vteřiny, co jsem s ni mluvila nestojí vůbec za video. Navíc vlogy prostě ukousnou kus toho zážitku, takže jsem to moc nehrotila. Navíc točilo to spoustu lidí kolem mě, takže na youtube toho je už dost ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.