Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

E Style – Smokey Plum

nehty_smokeyplum_01

Už jsem říkala, že tenhle lak je pravděpodobně nevyfotitelná pecka. A nemýlila jsem je. Je. Bohužel. Je to něco mezi hnědou a tmavou fialovou se zářivě fialovou perletí protkanou jemnými fuchsiovými a zelenými třpytkami. A přitom tam jsou i stříbrné třpytečky. Nechápete? Já taky ne, nebojte.

nehty_smokeyplum_03

Na to, že to je zástupce klasických metalických laků, které mají tendenci ke šmouhování a ukazování tahů štětcem, dělá čest svému druhu. Tahy štětcem nejsou vidět, zvlášť ne po zalití topccoatem. Dvě vrstvy bohatě stačí a odlakování probíhá jako u běžného krémového laku.

nehty_smokeyplum_02

Strašně ráda bych vám ukázala všechny jejich tváře, protože jich má opravdu hodně, ale bohužel pod všemožnými světly si nebyl moc podobný. Aspoň na té druhé fotce vidíte lehce nějaké ty třpytečky, ale to je sakra málo, má jich mnohem víc. Je mnohem krásnější. Věřte mi! Jaké chameleony máte doma vy?


Lipsy London na Zoot.cz

Lak: E Style – Smokey Plum [http://eshop.chriscosmetics.cz] *

Comment ( 1 )

  1. / ReplyH
    Já sice přímo nějaký takový lak nemám... Ale proboha... Já si ho okamžitě musím pořídit... Je fakt krásný a jestli v reálu vypadá lépe tak chytnu mrtvici... Taky takový menaci efekt delaji 2 moje laky... Jeden je normál klasika černý od Rimmelu a druhý který dávám přes něj je buď Gabriella Salvete- Electric Cirkus a s tím to vypadá jako prdelka zlazohlavka a já se toho absolutně nemůžu nabazit a potom s Miss Sporty který má jakože finish jako vnitřek mušle a vypadá sám na nehtech skvělé ale na černe to naplnok rozbalí a je nádherný...

Leave a reply

Your email address will not be published.