Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

100k soutěž a velké díky!

Další soutěž je tady! 100 000 odběratelů se zkrátka musí oslavit! Je neuvěřitelné, jak rychle ta čísla rostou. Jste vážně úžasní a patří vám každému obrovské díky! Opravdu není nad to, číst si vaše komentáře. I přes to, že se třeba věnuju dražší kosmetice nebo že už nemám bláznivé vlasy, tak je nás stále víc a víc. A to je neuvěřitelné! Blogování si stále užívám a to z většiny díky vám, takže za to vám patří opravdu strašně moc velké děkuju!

Tentokrát máte šanci vyhrát 3 balíčky s různou kosmetikou. Je to tak jako to bývá na mém kanále vždycky. Je to mix všeho možného, tak snad vám to udělá radost :) Příště můžu slíbit také více výherců, tak se můžete těšit ;)
Kolekce AX Paris na Zoot.cz

Vyhlášení zde.

PRAVIDLA:

 1. Musíš sledovat můj Youtube kanál (https://www.youtube.com/user/GetTheLouk).
 2. Nech na youtube pod videem o této soutěži komentář o tom, jaké makeupové trendy ti přijdou uhozené a jaké tě naopak baví?
 3. Soutěž končí 7 dní po zveřejnění tohoto soutěžního videa (17.4.2015), počítány budou všechny komentáře zveřejněné do půlnoci 23.4. Výherce bude oznámen do tří dní od skončení soutěže na mém blogu pomocí článku (bude se jmenovat: Vyhlášení „jméno soutěže“, dále na Facebooku. Kontaktovat výherce budu přes jejich YT profil!
 4. Pokud ti není ještě 15 let, mějte povolení rodičů, ať je možné ti balíček poslat doporučeně. Plus pokud bydlíš u nich, zeptej se jich, zda mi pak můžeš sdělit adresu, měli by mít o podobných věcech přehled ;)
 5. Výherci budou 3 – první vylosovaný dostane balíček číslo jedna, druhý dostane druhý balíček, třetí třetí balíček. Budou vybráni náhodně.

Některé ceny jsem do soutěže dostala, jiné pořídila sama za své peníze, ale myslím, že to je úplně jedno, hlavní je, že něco dostanete, ne? :)

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 10 )

 1. / ReplyRomana
  Lou, ve videu mluvíš o trendech, ale v popiscích máš kdy koukáme na tvá videa.. nejspíš si to jen překopírovala a zapomněla opravit. :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jéééé! díiky!
 2. / ReplyMaki
  Tak na youtube už sem ti napsala a teď ještě sem :-) To líčení je bomba! Je mi trapné to furt říkat dokola ale jo! Jinak mě docela děsí trendy, co vídám v českých ulicích, jako jsou černé oči vymalované stínem až k obočí, které je taky černé :-D K tomu ještě nepadnoucí odstín makeupu a je to. A co se mi naopak líbí? Výrazné rtěnky, to je prostě moje a obdivuju slečny, když mají tu odvahu si je na sebe vzít. Mi mamka vždycky řekne, že už je to na mě moc a já na to, že ji taky neříkám, co má a nemá nosit :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   :D S tou mamkou si mě pobavila! :D
 3. / ReplyMichaela
  Ahoj, na tvůj blog jsem narazila pár měsíců zpátky a mám shlédnuté snad všechny tvé videa :D a každý den se těším na další :) a kdy koukám? třeba ráno u kafíčka :) popř. u odpoledního kafíčka, prostě kdykoliv když je čas a pohoda :)
 4. / ReplyMirage13
  No co na to říct? Snad velká gratulace a nechť kanál nadále roste, komunita se zvětšuje a ať si další lidi berou inspiraci v takhle skvěle zmáknutých videích. A placka, už víš kam si ji vystavíš?:D Co jsem slyšela, tak si YT dává docela na čas, Gogovi to došlo spolu s tou další až s X měsíčním spožděním, tak se snad trošku zbrchali od té doby :D.
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) No, vůbec netuším zatím :D Hele, moc jim to nejde s těma plackama, to víme, ale tak snad se někdy dočkám :D
 5. / ReplySuzy
  Zasloužila bys milion a ještě víc. Jsi skvělá a inspirativní a svá! Jen tak dál ♥ THE KAWAII PLANET
 6. / ReplyAlžbeta
  Ty máš blog?! Sakra, ja som o tom nevedela -.- fakt ma to štve :D ale už to chvalabohu viem a budem mocť sledovať čo tu píšeš :) inak, budeš na Utuberingu však? Niesom si istá či si to niekde hovorila alebo nie :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Budu, budu, mám na to i separé video ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.