Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

New York 2015 VLOG | Pohodový Pátek

Týden v New Yorku nejen, že zněl jako sen, ale byl snem! Ten týden jsme si s holkama absolutně užily a doufám, že skrze tenhle rychlý sestřih si ho užijete s náma! ;)

Nicméně omlouvám se, pokud je kamera někde rozklepaná, ale vlogy jsou takové ukousnutí vašeho času, vašeho soukromí a vašich zážitků, točím všechno sama, bez pomoci, z ruky, za pochodu – to doufám leccos objasní. FAQ

Kolik si v NY utratila? Kolik tě dovolená stála? Kolik stály letenky, ubytování atd?

Bohužel, tuhle informaci vám nesdělím už z několika důvodů. Za prvé, ať už bych tam nechala deset tisíc nebo sto, vždy to bude moc nebo moc málo. V NY utratíte tolik, kolik máte a je jedno kolik nul to má. Věřte mi. Každý utrácíme jinak, za jiné věci, pohybujeme se v jiných cenových hladinách – nemá proto cenu řešit, kolik jsem tam utratila já, protože to každý bude mít jinak. Za druhé dolar může být jinak zítra, za měsíc, za rok. Stejně tomu je s cenami letenek, takže znovu je poněkud bezvýznamné to řešit.

Kde jste bydleli?

Na Manhattanu u kamarádky, která tam žije.

Jak dlouho se do NY letí?

Záleží na letu, my měli s přestupy a dokonce i s velkými prostoji, takže to bylo docela vyčerpávající.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Samsung NX Mini (Objektiv: 9 mm)

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 31 )

 1. / Replytimewithbeauty
  Luci to video jsi sestříhala naprosto skvěle, super! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc!!!
 2. / Replykikina
  Ahoj Lou...krásný video...jen by mě zajímalo, jak to bez tebe snášel Adam? já jsem s přítelem 3 roky a když řeknu že chci vyrazit na víkend s holkama tak s mu to moc nelíbí :(
  • / ReplyGetTheLouk
   Jo tak tak to nemáme... To by mě asi kleplo :D On Adam teď nestuduje v Pze, takže jsme poslední dobou na nevidění docela zvyklí :D Takže uplně v pohodě ;) na druhou stranu on byl taky s kamarádama na horách na pánský, u nsá se to mco nehrotí :)
 3. / ReplyZuz
  Super vlog, jde vidět, že jste si to s holkama fakt užily ;) A taky palec nahoru za střih a hudbu, muselo to dát spoustu práce :) Jinak nechci být hnidopich, ale vloudila se ti tam chybka, když jsi říkala 9. září... ale tak snad všem dojde, že jsi se jen přeřekla :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj, vím, holt přeřek no :) A i kdyby nedošlo :D Jinak moc moc děkuju :)
 4. / Replymichaela
  V newyorkskom metre je hrozne teplo ! A mňa na američanoch irituje klíma everywhere :D + protesty všade A presne, človek minie koľko chce a koľko má limit :)
  • / ReplyGetTheLouk
   No to mi nepřišlo... Ale klimačka všude - s tím jsou absolutně úchylný!
 5. / ReplyMaki
  Skvělé video :-) Snad se tam někdy taky podívám! To jídlo a drogérky.. No celkově to vypadalo super :-) PS: Bylo to 11. září :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Neboj se, to vím :D Holt přeřek no :D
 6. / ReplyElík
  Ooo já ti tak závidím-ty památky TY DROGERKY!! :-) A moc pěkný video ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju :)
 7. / ReplyMarkéta
  Video neukazuje nic nového, na těchto místech byl každý. Spíš mi to připadá jako tvoje chlubení. A Dunkin Donuts jsou i ve Vídni, navíc jsou hnusný, nechápu, proč ses s něčím takovým tahala letadlem domů.
  • / ReplyPetra
   Fakt? Já tam třeba nebyla :D Asi jsem moc velký looser.
   • / bety
    To nic. Nás looserů je určitě víc. :-D Nechápu, co si tady slečna dokazuje... Někdy ti věřím tvoji trpělivost, Lou. Po tom co se tady člověk může dočíst...
  • / ReplyGetTheLouk
   :D No jasně, že na těch místech byl každý :D Já tam taky byla jako turista, tudíž to docela dává smysl, ne? ;) Vlog z NY byl asbslutně nejžádanější video v tu chvíli ;) A DD jsou třeba i v Německu a ve spouste jiných zemí, což moc nechápu, jaký má vliv na to, že jsou v USA a opačně... Ale budiž, ale proč bych já měla dostávat kartáč od někoho, kdo si evidetně přišel vybít zlost, za to, že mi chutná cronut z DD, to nechápu. Jaký tam mají donuty netuším, ale cronuty jsou super. Že tobě nechutnají, za to já fakt nemůžu :D A příště až tam poletím, věř mi, že je hodím do toho kufru znova, protože byly fakt výborný ;)
 8. / Replybambitka
  Lou, mohla bys cestovat po světě a točit tyhle supr videa, místo těch nůďo cestopisů v telce. Najdi sponzora a my budem nadšeně sledovat. P.s. : byla jsem překvapená, jak si se krotila s nákupama :), respekt !
  • / ReplyGetTheLouk
   :D Zkusím! ;)
 9. / ReplyLištička Rezavá
  Moc pěkný video! Krásně sestříhané, namluvené, zábavné :).
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju!
 10. / ReplySusanne
  Do NYC jsem se stěhovala v březnu 2011 a musím říct, že láska na první pohled to teda určitě nebyla, což jsem nečekala. Všechno bylo tak zašlé, šedé a smrduté, že jsem začala věřit, že 11. září byl pojišťovací podvod, aby si mohli postavit něco nového (nadsázka). Ale pak jsem si zvykla a se zlepšujícím se počasím jsem New Yorku propadla :) Škoda, že jsem v té době neznala tvůj blog, nákupy kosmetiky bych si určitě víc užila... protože v té záplavě všeho jsem byla tak ztracená, že jsem si tam toho paradoxně moc nekoupila :) Bezva upřímné video!
  • / ReplyGetTheLouk
   To my jak tam už marťa několikrát byla a kamrádka tam žije, tak spoustu věcí jsme věděli nebo jsme neměli moc přehnaná očekávání. A jako uptown je v pohodě, ale midtown to už je pak špinavý až hanba, ale ot jsou prostě velký města, metropolitní města... mě přijde, že si člověk zvykne pak.. :) A pak se prostě zamiluje :D
 11. / ReplyMirage13
  Těším se na kočičáky, zbožňuju je! :D A veverky místo holubů u nás, to bych taky brala! Jde vidět, že jste si to užili, povedený vlog :). A škodolibě jsem se pousmála, jak jsi mluvila o kafi, já kafe nepiju :D.
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) To ti závidím! Já tam málem umřela! :D
 12. / ReplyDi
  Parádní video. Asi blbej dotaz, ale chtěla jsem se zeptat- chodí tam lidi doopravdy oblíkaní jako v Sexu ve městě? Nebo je to fikce? :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   :D Najdeš tam lidi s ponožkama v sandálech, ale i lidi á la Sex and the City, ale to je jeden z davu, zbytek je oblečený "normálně".
 13. / ReplyDi
  Uf to jsem si oddechla, ten seriál mě děsí :-D díky za odpověd ;-)
 14. / ReplyClaudia
  Nechápu proč s kamerou pořád tak házíš, nedá se na to koukat, po chvilce mě z toho úplně rozbolela hlava.
  • / ReplyGetTheLouk
   Viz. článek přiložený k videu ;)
 15. / ReplyEll
  Cestovací články mám ráda a tohle je navíc video, což je uplně boží. Fakt super. V NY jsem nikdy nebyla, ale doufám, že se tam někdy podívám :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc, určitě to az to stojí ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.