Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Google Oběd, ČT Natáčení | Pohodový Pátek

Tentokrát vás vezmu s sebou do českého Googlu na oběd a workshop a k sobě domů na natáčení České Televize do pořadu Gejzír. Musím říct, že jsem si to strašně moc užila, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, poznala spoustu nových lidí a Youtube a natáčení viděla zase z nových úhlů. A za to všechno vděčím vám a vší přízni, takže z celého srdce moc moc děkuju!ODKAZY:

Youtube Beauty Brunch VLOG: http://getthelouk.com/?p=4362

Instagram: @getthelouk

FB: https://www.facebook.com/GetTheLouk

Tutorial: Už brzy online

Světlo, které jsem si koupila: BIG Biglamp 430 Ring [FotoŠkoda]

 

NA SOBĚ MÁM:

Líčení ve videu: http://getthelouk.com/?p=6109

Nehty: E Style Denim

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 8 )

 1. / ReplyKatka
  Lou, fakt pohodove video, ten NY ti moc prajem. Super uspech s tym natacanim, si skvela. Vsimla som si, ze si na vacsinu verejnych vystupeni beries tricka/topy bez rukavov, fakt ti tie odhalene paze na kamere nelichotia. Kazdy mame nejake tie miesta na tele, ktore je lepsie zahalit (ja mega vela:-D). Viem, ze by mi to malo byt jedno, lebo dolezity je u teba prejav a to, co hovoris, len som citila potrebu to napisat.
  • / ReplyGetTheLouk
   Větinou beru, co mám čisté :D:D:D:D Kamera je vždycky nelichotivá, když má blbý úhel, nějak to jde mimo mně tohle :-/ :D Ale díky za radu ;)
 2. / ReplyMirage13
  Hrozně tě obdivuju, že jsi tam šla a povídala před nimi a ještě pozvání do NY, to je naprosto úžasné! To je fajn jim takhle "vytřít" zrak :D.. Re-Play se taky točil dva roky na malou HD kamerku za pár tisíc a šlo to do televize :D. Holt člověk šteluje, šteluje až to došteluje do výborné kvality :). Já mám od jakživa problém jen mluvit před tabulí nebo i u prodavačky u pokladny, zakoktávám se, nestíhám dýchat, potím se a vždycky hrozně zezelenám, podlamujou se mi kolena a klepou ruce a prostě na mě musí být hrozný pohled. Do YouTubu jsem více méně šla jako na terapii a zlepšuju se ve vyjadřování, sebereflexe, reakce a podobně.. No myslím, že na něco takového nebudu mít "koule" ještě několik let, ale jak jinak to řešit, než-li praxí :). Naštěstí mám pod sebou pár desítek lidí a něco takového nehrozí, ale kdo ví, třeba jednou za pár let :D.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ve škole mi prezentace nikdy nedělaly problém, to bylo v pohodě, ale takhle prezentovat, to je prostě na nervy strašnym způsobem :D YT v tomhle určitě pomáhá, je to skvělej nástroj, tolik zahraničních YTerů to mělo uplně stejně, že tomu vážně věřím :) tak držím pacle a díky!
 3. / Replytimewithbeauty
  Uau, moc ti to přeju, zasloužíš si to! :)
 4. / ReplyLu
  Luci, kdy se to vlastně budeš stěhovat? Plánuješ nějaké videa ohledně tohodle? Jiný prostředí bude fajn změna "po těch letech" :))
  • / ReplyGetTheLouk
   Upřímně, spousta je toho ve hvězdách, všechno se dozvíte časem :)
 5. / ReplyMyška
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10805121298-gejzir/215562235000010/ =)

Leave a reply

Your email address will not be published.