Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Já a mé tetování

mojetetovani

Je mi jasné, že pro část z vás je toto video zbytečné. Je to jednoduché, zkrátka mám tetování. Ale dostávala jsem tolik otázek, že tohle video bylo skoro tak trošku nezbytné. Pokud třeba uvažujete o tetování, tak možná tohle může zodpovědět pár otázek. Mějte prosím ale na paměti, že v této oblasti nejsem extrémně vzdělaná. Jsem jen obyčejný uživatel, žádný extrémní nadšenec. A ani jsem moc velký research předtím nedělala. Spíš mi šlo o zkušenosti kamarádů. Přijde mi to jako ten nejlepší ukazatel. Nicméně znovu prosím o projevení inteligence a tedy ukázání trošku respektu u těch, kterým tetování obecně či toto konkrétně je protivné. Nač si znepříjemňovat zbytečně život, že ano? :) Pokud vy ale máte nějakou kérku, tak se určitě se mnou podělte!
 

NA SOBĚ MÁM: http://getthelouk.com/?p=4602

Rty: Sleek True Colour Lipstick Matte (Mystic) [http://www.lovelyhair.cz/]

Top: www.answear.cz

Nehty: Kiko 336 [Kiko, asi €3]

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

 

PROGRAM, VE KTERÉM STŘÍHÁM VIDEA: VideoPad, Adobe After Effects

TOČÍM NA: Canon PowerShor SX30 IS

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

Comments ( 51 )

 1. / Reply-P
  Lou na tohle video se tesim uz dlouho, ale bohuzel je soukrome a nejde prehrat :D
 2. / Replybee457
  Ahoj Lou, to, že jsme si Tvého tetování všimli je nad míru jasné, protože když se díváme na video, tak Ty jsi středobodem. Zatímco, když Ty edituješ video, díváš se na spoustu jiných věcí ;-) To tetování se mi líbí, místo je originální, nápis má smysl a je krásný. Shodou okolností za mnou přišla v pátek ségra, že si necháme na zápěstí vytetovat stejné obrázky (jí je 17 a mě bude brzy 26). Docela mě zaskočila a navíc nápis "sisters" mě fakt neuchvátil, takže to bude ještě na další debaty. Měj se krásně! bára.kára blog
  • / ReplyGetTheLouk
   To sice jo :D Ale zas taky jsem koukala, aby ze začátku mco vidět nebylo, ale nšjak mi to nevyšlo uplně :D Jinak sisters by mě asi taky nevzalo, tak držím palce, ať to nějak vykoumáte ;)
 3. / ReplyLenka
  Ahoj Lou. Jsem stejně stará jako ty a mám spoustu kamarádů co tetování lituje. Většina si ho nechala dělat v osmnácti a to je asi kámen úrazu. Líbí se mi, jak sis tetování promyslela a jak si zvolila místo i nápis. Protože některé nápisy, jako je nápis fotbal v čínských znacích mi přijde šílený. Hlavně je super si vymyslet místo, které se dá dobře zakrýt i dobře ukazovat:). Měj se hezky! Lenka Salad by Leni
  • / ReplyGetTheLouk
   No je fakt, že jsem se to snažila nebrat na lehkou váhu, tak doufám, že na sebe budu za deset let za to pyšná :D Je pravda, že tohle tetování zakrýt jde v klidu dlouhým rukávem, který je přijatelný i na formální události, takže proto jsem dala místu zelenou :) Zakrytí bylo pro mě taky důležité, abych pravdu řekla :)
   • / A.
    Tak buďto to člověk po deseti letech začne brát jako určitou kapitolu svého života, co k němu patří, byť už se uzavřela nebo bych si malůvku z dob nerozvážného mládí prostě dala předělat. :-) Pokud se s tím, co mám na kůži, už dál nemůžu sžít, přijde mi to jako levnější i méně bolestivá varianta okamžitého úprku na laser. Mně se líbí tetování na klíční kosti (i proto, že ho nemusím ukazovat, pokud nechci, neboť na opravdu formální události, kam se nehodí kérka, se stejně nehodí ani hluboký výstřih, v němž by potenciálně byla vidět). Jeden čas se mi líbilo i tetování na zápěstí, ale přišlo mi poměrně špatně schovatelné, v případě potřeby. Což pro mě roli hraje, nikdy nevím, kde se ocitnu a budu potřebovat působit maximálně seriózně. Můžu si myslet, že bohužel, ale holt bych s kérkou pro některé stále byla počmáraný blázen.
   • / GetTheLouk
    No jasně, tomu naprosto rozumím. :)
 4. / ReplyMersiie
  Ahoj, jsem ráda, že jsi téma tetování nakousla. Vlastním tři tetování a jedno se nachází na celém pravém předloktí z vnitřní strany. I přes to, že je z vnitřní strany, tak je i tak dost viditelné. Já svého rozhodnutí pro toto tetování určitě nelituji, naopak, jsem z něj každý den víc a víc nadšená, ale v práci je tu jistý problém. Občas je situace, že musím tetování skrýt při důležité schůzce nebo jednání. Teď v chladnějším počasí je to v pohodě, ale netuším, co v létě.. Nevíš o nějakém opravdu kvalitním make-upu popřípadě i pudru, který bych si mohla dát na celé předloktí a doufat, že mi to vydrží celou dobu při schůzi aniž by se to nějak rozetřelo/zničilo/objevilo/rozteklo a spousta dalšího?
  • / ReplyGetTheLouk
   Upřímně, nemyslím, si, že je možné tetování schovat pohodlně na celý den pomocí makeupu. Na filmy a fotky je to něco jiného. Makeup se dá upravovat, v běžném životě bohužel moc ne. :( Taky plánuju tetování případně zakrývat rukávy :D Na zkoušení zakrývacích makeupů se chystám, ale zatím jsem stále nadšená, jak píšeš ty, že se mi nechce :D Plánuju zkusit Esteé Lauder Double Wear ale mluvilo se hodně o Dermacol Makeup Cover, který jsem kdysi měla, ale dala sjem ho pryč, protože jsem ho nesnášela jako makeup ani jako korektor :D Dál vkládám docela naděje do Catrice Camouflage korektoru, uvidíme, ale bojím se, že to není na dlouho, je to jen na pár hodin. Ruce hodně otíráme atp, takže to moc nevydrží :(
   • / Martina G.
    Jestli můžu poradit, tak dermacol makeup cover funguje na tetování dokonale:) nechávala jsem si ho na zkoušku dělat přes tetování v jejich studiu a zakryli ho do 15 minut tak skvěle, že by nikdo nepoznal, že tam něco zakrývám a to mám tetování mnohem větší než Lou a celé vystínované (5x5 cm) .)
   • / GetTheLouk
    Tak to jsem ráda, že na to něco je v drogérii ;) A teda i že dermacol makeup cover na něco je, protože do téhle doby mi přišel na prd :D
 5. / ReplyBlondýna
  je to pecka! libi se mi moc... ja mam kerky dve a ani jedne nelituji :-)
 6. / Replykubajda
  první video, které jsme zhlédla v tramvaji cestou do školy! :D brácha(16) si teďka na truc propíchl ucho :D naši z toho samozřejmě nadšení nejsou, ale nějak to skousli...ale já nemůžu skousnout, že s tím nešel do salonu a má to píchnuté úplně šikmo :D prostě, když tomu nerozumím, tak jdu někam, kde o tom něco ví, ne? ale na to asi ještě nedozrál...:D
  • / ReplyGetTheLouk
   :D No já zažila propichování skoro-čehokoliv na táborech :D Jsem ráda, že jsem tehdy byla rozumná :D Ale tohle je holt běžný, brácha v tom není sám, jeslti tě to uklidní :D
 7. / Reply_Joujou
  Dobrý den Lou! Přeju vám jen to nejlepší do vašeho života a života vašemu blogu! Kočindo moc bych vám chtěla poděkovat za ta slova k náctiletým, ale i ke starším lidičkám. S pozdravem díků a přáním všeho nejlepšího Vaše věrná Joujou!
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc!!! :)
 8. / ReplyMirage13
  Na tetování se už několik let chystám, ale ještě stále se na něho necítím. Upravuju, dolaďuju a čekám, zda se mi to nepřestane líbit. Každopádně jednou příjde a těším se na něj, momentálně mám snad i radši ten pocit těšení se na určitou věc než na tu radost z věci přímo :D. A co se Love týče, tak mi to příjde zhruba stejně debilní, jako vytetovat si jméno přítele například, ale to beru jen z pohledu toho, co se mého tetování a mé kůže týče. K ostatním jsem tolerantní. Lou se mi líbí!
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to je ještě čas - já měla obavy uplně stejně, až pak prostě najednou nebyly! :D Prostě najednou přišel pravý čas - ano, jaké klišé, ale je to tak :D No, jméno přítele taky zatím nevidím jako vhodného adepta na mé tělo. Od toho mám toho přítele, ne? :D:D:D Přesně - k ostatním jsem tolerantní, věřím, že se dají najít opravdu hezké způsoby, jak zvěčnit jméno partnera na svém těle, a kdo ví, zda ho za 10 let nebudu mít taky, že jo :D:D:D Ale prozatím prostě ne :) A držím palce, ať přijde ta doba, kdy tetování už nebude součástí rozmýšlení, ale realizace ;)
   • / kubajda
    já uvažuju (ale zatím opravdu jen zlehka), že si nechám vytetovat psací "v", což je přítelova iniciála...ale kdyby něco tak i moje :D (anebo taky našeho-nejspíš-společného-příjmení...prostě se mě ty "v" nějak drží :D)
   • / GetTheLouk
    Kdyžtak i moje :D Ne, já to chápu! Chceš něco, co tě neopustí ať se opravdu stane cokoli. Život je nevyzpytatelnej, tak je potřeba být připraven :) Já takhle mám číslo 12. Ehm, viz moje video Draw my life :D Někdy si k tobě písmeno nebo číslo najde cestu ;)
   • / Mirage13
    A ještě k té ceně, je to přece jen investice na celý život, dalo by se říct :D. Samozřejmě si to člověk může nechat vypálit, odlaserovat nebo vyřezat, ale ne vždy je to možné. Přesně jsi to s tím přítelem vystihla :D. A děkuju :).
 9. / Replyaneta
  Ahoj, co jsem bádala nad svým tetováním (které je už čtyři roky ve fázi koumání) tak prý cena i u malých ploch je daná tím, že stejně musí dát nové jehly, nové barvy, nové všechno možné, aby to bylo čisté.. jako u větších, takže se může stát že malý nápis stojí skoro stejně (neříkám, že úplně stejně) jako něco většího :) samozřejmě záleží taky na složitosti a barvách... Ale hlavně je důležitý, že jsi spokojená :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Týjo, to víš o mnoho víc než já! Díky za info ;) Ale přesně tak! Hlavní je, že to je tak, jak jsem si přála! ;)
 10. / ReplyLucie
  Super video:) máš moc pěkné obočí! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju!
 11. / ReplyMandarinka
  Nechala jsem si ve čtrnácti propíchat do uší další dírky a v šestnácti jsem se nechala poprvé tetovat, ani teď po víc než deseti letech toho nelituji, patří to ke mně. Tetování mám na místech, kde je můžu pohodlně zakrýt a v práci mi nikdy nepřekáželo. Je fajn, že jsi všem zdůraznila to, že by se měli poradit s rodiči, zvláště ve sladkých -nácti může člověk fakt dost blbnout, ne každý je tak rozumný, aby domyslel všechny následky. P.S. Jak se jednou necháš tetovat, nezůstane to u jednoho ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   To, že ničeho nelituješ, je podle mě docela vzácnost. Že se časem tetování stane součástí tebe, i když není třeba zrovna v kurzu nebo jak to říct, je ajsné, ale pár lidí jsem takhel slyšela, že teď yb počkali. Třeba by tetování ani tolik neměnili, ale počkali by. Prostě člověk si musí být vážně jistý. Jedno jaký je to věk, ale prostě do osmnácti jsou rodiče podle zákona dost důležitý, podle mě i po tom je jejich názor důležitej, ale pravdou je, že už ne "oficiálně". :) PS: Toho se bojím :D
 12. / ReplyBiBi B
  Už se tesim až i moji ruku bude zdobit nejaka prkotina :3
 13. / ReplyTami
  Ahoj Lou, tetovani mam a hned dve a nekomu to muze pripadat jako naprosta hloupost, ale sla jsem do toho s rozmyslem a cistou hlavou a nelituji. Tetovani mam od cervna, to prvni, tim je jmeno meho pritele na zapesti a nad tim tep srdce..hodne lidi to odsuzuje ale je to moje vec. On ma zas vytetovane jmeno me. Pote jsem se nechala tetovat v cervenci na lopatku"I love you more than to the moon and back". Pro nekoho nesmysl, ale pro mne maji obe tetovani velkou hloubku. Jinak je mam tetovane v tenkych liniich a to kostrbateni a vypadani je normalni, po obtahnuti uz je to v pohode. Mazala jsem klasickou Niveou jak nam bylo doporuceno. A ta cena mi prijde vazne dost natazena..ja za obe dala dohromady 800,- a je to kvalita :-) Preji Ti at se Ti tetovani hezky nosi!
 14. / ReplyHanča
  Svoje jsem si dala k 29. narozeninám. 10 let přemýšlení, měnění motivů a míst, až to najednou všechno nějak zapadlo do sebe a já si byla naprosto jistá, že přesně tohle chci a nejlépe hned. A máme hodně podobný motiv. Jen mně celý život neříkají podle jména ale podle příjmení, takže mám v těch 5 písmenech na mém boku schovanou i rodinu :)
  • / ReplyGetTheLouk
   To je hezký! přesně - co, kam a hned! Nejdednou, z ničeho nic - to je přesně ono :)
 15. / ReplyMaki
  Tak konečně někdo další, kdo se bojí jehel :-D Ne, že bych to někomu přála, ale aspoň v tom nejsem sama. Nejdebilnější je, že jsem to moc netušila než jsem se dala na zdravku... Trapas no :-( Ale nikdo ty jehly aspoň nepíchal do mě :-D Jo a myslím, že je daleko lepší dát víc peněz za kérku než pak jít do nějakého podniku, kde chytneš kdo ví co a ani nemáš ověřené "recenze" jestli je tam vše OK a jestli tetování bude vypadat tak, jak ty chceš...
  • / ReplyGetTheLouk
   :D Já chtěla bejt veterinář, pak mi máme řekla, že dává injekce stejně jako lidskej doktor, tak jsem od tý kariéry radši upustila :D:D:D Přesně tak! Nejhorší je, že jde i o zdraví. Jediné, co jsem kontrolovala jak blázen, jestli je vše sterilní atd. A to bylo, za to si ráda připlatím. Neříkám, že někde, kde to stojí míň, to není hygienické, to vůbec ne, ale tady bylo a to je pro mě nejdůležitější :)
   • / Maki
    Na veterinu jsem taky chtěla, ale když jsem se dověděla, že bych musela uspávat pejsky co nikdo nechce tak sem si říkala, že to prostě nedokážu... Bych si je asi brala domů :-D
   • / GetTheLouk
    Přesně tak! Pak musím říct, že mě nenapadlo, že bych musela i třeba pomáhat rodit krávy a tak... že to nejsou jen domácí mazlíčci, ale i chovná zvířata. Dává to smysl, ale jako malá jsem viděla jen ty šťěňátka a králíčky :D
 16. / ReplyHelena
  ahoj tetovaní máš krásný já mám dvě jedno na kotníku to je štír mám ho od 15 a druhé na vnitřní straně zápěstí to je drak z datem narození mého syna a to mám od 22 je mi 24 a zatím nelituju :)
 17. / ReplyBambitka
  Já jsem pořád v rozhoupávající se fázi. Chci aby to bylo něco originálního, nic co má 250 holek na pinterestu :-D, takže nápisy Love apod. nepřipadají v úvahu. A tak to furt koumám a koumám. Pak to místo, abych na to tetování viděla a zároveň ho mohla pohodlně schovat. A nejhorší je vymyslet něco, co budu milovat i za 10 let a nebude mi to připadat už trapný.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ono to podle mě vážně přijde, až bude něco, co nebude blbý i za 10 let a bude to jen tvoje, tak tě to hnědka trkne, neboj ;) Lepší dvakrát měř... Známe ;)
 18. / ReplyNikola
  Taky mám takové menší tetování na levé ruce..A musím říct, že mě to bolelo asi stejně jak tebe:) Jen je mi líto, že mi každý říká, že to tetování je ohraný a má ho každý:/ Jenže oni neví ten význam..Tetování mám krátce..Dal mi ho děda k dřívějším Vánocům..ale pak se stal velikánský zvrat a zemřel. Já si to tetování nechala dát na počest jemu a nikdy..Ale vážně NIKDY mě neomrzí:)
  • / ReplyGetTheLouk
   Hele, oni ho nemají na těle, tak ať si myslí, co chtějí. Hlaní je, že ho vnímá správně ten, kdo ho "nosí" ;)
 19. / ReplyGabriella
  Mě vždycky rozesměje to, když se lidi neptají na to, jestli toho budu litovat, ale oznamují mi, že toho budu litovat. Jejich starosti bych chtěla mít :) Jinak sama mám 5 tetování a už víc než rok přemýšlím nad rukávem a je mi jasné, že potom si vyslechnu řečí ještě víc. Jinak jak si říkala o tom, že sis myslela že budeš cítit "tdddd":) Tak jedno z tetování mám kousek pod klíční kostí a při tom procesu jsem byla docela v křečí a měla zatlé zuby tak mi drkotaly.D
  • / ReplyGetTheLouk
   Jo tak to je ješět lepší :D Oni to vědí líp než ty přece ;) :D A co? Mně se rukávy líbí jak na kom, se přiznám, já sama bych do něj nešla, ale vím, že se dají provést opravdu krásně, takže proč ne? ;) A neděláš si totetování kvůli ostatním, takže ať si lidi řeči strčí někam ;) No na klíční kosti? Tomu rozumím, to bych skákala celá :D:D:D
 20. / ReplyPixieneedcofein
  Ahoj , nejdřív ti chci tetování pochválit , vypadá opravdu krásně a je supr že sis ho napsala sama , většina lidí si už jen obrázek najde na internetu , vytiskne a má to samé jako třebas dalších 10 lidí :) Sama mám čtyři tetování , menší i větší , ale ani jednoho nelituju . Mám všechny schované na místech , kde se dají snadno zakrýt , jen jedno mám na klíční kosti , ale i tak se snadno zakryje :) Jinak , co se tetování obecně týká cena 1200 je úplně normální , skoro všude tetovaní stojí minimálně 1000 kč - a přece jenom , když to má mít člověk na celý život je lepší si připlatit a to nejen kvůli tomu aby výsledek vypadal opravdu tak jak chce , ale taky kvůli všem možným nemocem - zrovna na tetování se šetřit nevyplácí . A jedna taková dobrá rada , pokud člověk nad tetováním váhá a neví jestli by ho opravdu chtěl , je dobré to zkusit nejdřív dočasné tetování , třebas hennou nebo takovou tu ¨tetovací fixu ¨ z hračkářství - po měsíci nebo i dřív je to dole a jeden hned ví jestli to je dobrý nápad nebo ne :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :) Jsem ráda, že někdo, kdo je v tetování zběhlejší než já, tak rozumí tomu, že radši to budu mít jednou trochu dražší, ale jak chci a s jistotou hygieny. Není to zas v řádech desetitisíců a je to jednorázově. Já jsem ochotná to zkrátka zaplatit :) Jinak já po sobě malovala linkama a tak nonstop :D Lepila jsme po sobě izolepy s nápisy "Lou" a tak dále :D Je potřeba si to umět na sobě představit!
 21. / Replywenda
  ahoj Lou, také bych tetování chtěla, ale mám stejný problém jako ty a to je strach z jehel :D ... Tetování jsem chtěla už od svých snad 16 let a jsem ráda že jsem si tenkrát nenechala vytetovat nějakou kravinu co byla zrovna in ... teď mi bude 25 a stejně nevím co bych přesně chtěla a kam... líbilo by se mi taky něco menšího ale to nevím už vůbec co... líbí se mi o trošku větší ale z toho už mám zase strach, aby se dala "schovat" v různých příležitostech... Takže suma sumárum bojím se jehel, nevím co přesně chci, ani kam, tak si tetování dělat nebudu, jen kvůli tomu že CHCI.. a taky vím že by se to mým rodičům stále nelíbilo :D ... Za to přítel už má tetování vymyšlené a chce ho zrealizovat v co nejbližší době a já se bojím že se mi nebude líbit a budu brečet že je potetovaný :-( :D ale prý ho to nezajímá jestli se mi bude líbit nebo ne, že je to jen tetování a jsem s ním kvůli něčemu jinému než malůvce na kůži... ale stejně je tam to ale Tvoje tetování je ale super :) a určitě se ti bude líbit i za 50 let :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ono tetování tolik člvoěka nezmění, pak ani nevíš, že tam něco máš / má. Já uplně zapomínám, že kamarádi mají tetování. Prostě zapomínám, že to nemají od narození, že to je něco navíc nebo jak to říct. A to je znám třeba i bez tetování. Stane se to prostě součástí toho člověka, tkže se o přítele neboj. Jinak jestli chceš tetování, tak podle mě časem přijde co a kam. Jak píšeš - vyplatí se čekat ;)
 22. / Replyde.loris
  Ahoj, super video... :) Jenom bych měla ještě jednu otázku a to, co vede lidi (a konkrétně tebe) k tomu, aby si nechali vytetovat svoje jméno nebo přezdívku? Mně přijde trochu divný, kdybych měla někde na sobě napsaný svoje jméno... :D Dík za odpověď Petra
  • / ReplyGetTheLouk
   Jak jsem říkala ve videu. :) Je to něco, co se mě drží už roky a beru to jako součást sebe. Navíc vizuálně je to pěkný, takže mi nedělá problém to "mít na sobě" :D ;)
 23. / ReplySabina Nováková
  Ahoj Lou , moc pěkné a decentní tetování :) Já až mám v plánu si někdy nechat na lopatku udělat takový ty letící ptáky :) Vím že je to asi tetování ,které má spostu lidí :) Ale podle mě to není o tom :)
  • / ReplyGetTheLouk
   A o tom to má být podle mě ;)
 24. / ReplyDendy
  Ahojky Lou, dost dlouhou dobu tě sleduju a jsem rád, že jsi natočila právě tohle video. Tetování chci už dost let a nějaký ten základní plán co by byl, chtěl bych něco přes zápěstí třeba až na kousek palce levé ruky, jen... si to ještě nechám pár let uležet v hlavě, protože ikdyž jsem celý život rozumný, bojím se že to bude blbost, však - furt náct a zrovna ten opěvovaný věk osmnácti... počkám si tak do dvaceti - petadvaceti a pak snad budu něco mít. Myslím na to od dvanácti a motiv se skoro nezměnil, takže jednou to přijde! P.S.: Moc ti to sluší a JISTĚ TOČ dále. P.S.2: Opravdu hezky jsem si takhle v noci početl a děkuji vám za to lidičky :-) S pozdravem a přáním hezkého dne *Zděnda ala Dendy

Leave a reply

Your email address will not be published.