Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Opatija s kišom

dm_opatijaskisom_01

dm_opatijaskisom_02

Počasí si poslední dobou ze mě střílí. Když jsme s Ádou odjeli na Cres s tím, že si užijem pár super dní dovolené ve dvou, čekali jsme moře, sluníčko, lodě a celodenní kartáčování holubů po kavárnách. Něco jak to vystihuje ta první fotka. Ale to se nám povedlo pouze první den a pak asi dva dny po tom. Zbytek týdne propršelo.

dm_opatijaskisom_04

Ne, že by mi to extra vadilo. Nemusím se škvařit celý den na pláži, abych chytla bronz, ale člověk pak nemůže skoro nic. Nikam jít, nikam jet, nikam plout. Jeden den jsme to zkusili tedy zpátky na pevninu. Na Cres-Lošinj jezdím něco kolem sedmi let a mám ho proježděný a prochozený křížem krážem a obeplutý celý tam a zpět i s okolím aspoň milionkrát. A stejně mě baví. Ale tentokrát jsme potřebovali fakt vypadnout. Padla volba na Opatiji.

dm_opatijaskisom_07

dm_opatijaskisom_06

Nevím proč, ale připomněla mi Monako a něčím se mi strašně líbila, i přes ty hnusné stany nabízející fakové kabelky, ručníky s barevnými postisky a popelníky s ozdobně psaným „Opatija“. Na jednu stranu je strašně bizarní vybetonovaná pláž v centru města, ale v dešti to působilo skvěle. Nikde lidi, prostě jen takové malé zátiší. Všude hotely, obchody, restaurace, všichni pochystaní na turisty. Já ze všeho nejvíc ale miluju mariny. Od mala jsem na lodě zvyklá a snad od dvanácti let miluju plachtění. Ale marinu v Opatiji jsme nestihli kvůli spěchu na trajekt zpátky na ostrov, takže pro mě je jasné, že tam musím někdy znova.

dm_opatijaskisom_05

dm_opatijaskisom_03

Co se líčení týče, tak to u moře vážně nehrotím. Moje kreace vypadají asi jako na fotce úplně nahoře. S sebou jsem si brala jen mou milovanou Chanel paletku ze zimní kolekce 2013. S tou cestuju skoro všude a vždycky se mi zavděčí. Do teď nejsem schopná pobrat, jak moc je ta paletka skvělá. Růžový stín už mám skoro vypotřebovaný, hnědý taky a zlatému taky pomalu dno šlape na paty. Doufám, že ji Chanel vydá znovu, protože nic tak dokonalého jsem doma asi ještě neměla. Když vím, že nebudu chtít bláznit, respektive to bláznění nechám na rtěnce, je tohle ideální kandidát. Jaká je ta vaše ideální paletka? 

NA SOBĚ MÁM:

Chanel Vitallumiere Aqua (BR20) [Douglas, 1100,-]

Alverde Tinted Brow Gel (01 Blond) [DM]

Catrice Camouflage Cream (020 Light Beige) [Rossmann, 100,-]

Catrice Prime and Fine Mattifyi Waterproof Powder [Rossman, 129,-]

NARS Blush (Madly) [Sephora, 890,-]

Chanel Regard Singé De Chanel (LE: Witner 2012 Collection – Harmonie Du Soir) [Francouzská Sephora, €52,-]

MAYBELLINE Rocket Volum‘ Express Waterproof Mascara [Rossmann, 149,-]

Catrice Made to Stay Smoothing Lip Poslish (060 Mission PINKpossible) [Rossmann, 129,-]

Nehty: Rimmel Sweetie Crush – 009 Candyfloss Cutie

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

Comments ( 10 )

 1. / Replybee457
  Ahoj Lou, moc pěkný článek. Je škoda, že Vám počasí na dovče nedopadlo líp, ale zase byste nepodnikli takhle fajn výlet. Já mám mariny také moc ráda, miluji jejich vůni/zápach a lodě a lana bych mohla fotit celý den :-D Co se týče paletky, tak oblíbenkyni nemám, většinou to dost střídám a asi jsem zatím nenarazila na ten správný paletkový grál ;-) bára.kára blog
  • / ReplyGetTheLouk
   To ti najednu stranu závidím - že používáš tak nějak všechno.. Já mám obcdobí, kdy miluju 1 patku, apk zas jinou, ale Chanelka je rpostě na každej den! :D Jinak - lodě a lana <3 rozumím ti! ;)
 2. / Replylulu
  boardriders bryle :)
 3. / ReplyIlka
  Je mi líto, že Ti většina dovolené propršela. :-( Ale make-up máš jako vždycky parádní, ta rtěnka rozbíjí nudu a moc Ti sluší. Tvou lásku k Chanel paletce naprosto chápu, já mám to stejné se Storm od Sleeku, tři stíny už mám vybrané úplně do dna a další se blíží. :-D Asi si ji budu muset koupit znova. ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   No to je nejhorší - protože nastává dilema - koupit znova celou paletku? :D:D:D Ale větišnou je odpověď - ANO!!!
 4. / ReplyLili
  Ani krok bez Smashbox Full Explosure
 5. / ReplyTereza
  Letos jsme byli v marině na Cresu třetí léto, ale tento rok bylo počasí fakt tragédie. Byli jsme tam něco přes dva týdny, takže jsme zažili i pěkný dny, ale víc jak týden pršelo :/ jinak ale Cres miluju, takže jsme alespoň cestovali - jako vy :) ono být zavřená na lodi není úplný terno totiž :D jeden večer jsem tě dokonce potkala ve městě, ale neměla jsem odvahu tě oslovit, tak třeba příští rok :)
  • / ReplyGetTheLouk
   :D To si měla ;) No já se tam střídala s našima a předtím se strejdou a všichni říkali, že děs :D Takže dle zpráv z tohoto místa poslední měsíc - asi tak 7 sůunečných dnů, jestli vůbec :D
 6. / Replyboo
  Všude pršelo, nám v Bristu taky. ; (
  • / ReplyGetTheLouk
   To počasí vůbe nechápe koncept dovolenejch :-/

Leave a reply

Your email address will not be published.