Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Párty Pátek: Beyonce Party Music Video Inspired Makeup Tutorial


Další video ze seiálu Praštěných / Párty Pátků! Tentokrát s mým oblýbeným lookem Beyonce. Navíc používám dva nové produkty, které jsem si právě koupila a absolutně jim propadla! Ale na ty se můžete těšit v Nákupech a Novinkách, tento post je jen o těch úchvatných očích, které tak nevinně jdou ruku v ruce s letošním trendem barev!

Comments ( 8 )

 1. / ReplyBárb
  To se mi moc libilo! :) Ta zelena vypada skvele v kombinaci s fialkou..
  • / ReplyGetTheLouk
   Viď!? Uplně božsky! Díky moc!
 2. / ReplyRozálie
  Ahoj.Tak tenhle look se ti hodně poved.Já osobně mám Beyoncé velmi ráda.A tak jsem se rozhodla že ten look vyskouším no vypadala jsem docela chválihodně.Mimochodem už jsem si koupila to rtěnku od Nicky Minaj a je super.Tak Ahoj.
  • / ReplyGetTheLouk
   Jo? Já musím do toho MACu :D Teď jsem si koupila jednu od MUFE :D Musím do toho MACu sakra! Nebo budu tu Minaj schánět pozdě jak Gagu :D Já mám Beyonce taky moc ráda a příjde mi, že je většinou hezky namalovaná! Jsem moc ráda, žes to zkoušela, kdyžtak se vyfoť a pošli na mail! ;) Strašně ráda bych to viděla a slibuju, že Beyonce se určitě ještě objeví v mých tutorialech ;)
 3. / ReplyLaura
  Tak tohle líčení ti neuvěřitelně sekne,navíc je to super inovace!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju mockrát! :)
 4. / ReplyJanča
  Moc pěkný. Strašně moc se ti to povedlo. Jen ta dáál. Tvoje videa jsou proste nej.. Nebojíš se udělat něco výraznýho ale klidně si udělaš i něco světlího. Moc se mi to líbí.. :))
  • / ReplyGetTheLouk
   Furt plánuju něco světlýho, ale nějak se vždycky nechám unést těma barvama :) Tak jsem ráda, že se líbí i to :) Strašně moc děkuju za chválu!

Leave a reply

Your email address will not be published.