Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Nákupy a Novinky: Leden 2012

Nakupy a Novinky: leden 2012

Seznam lednových novinek a věcí, které jsem si v lednu koupila a na které se zde můžete časem těšit ;)

Comments ( 7 )

 1. / ReplyVerča
  Já mám doma jen make up od Rimmelu a zdá se mi celkem dobrý... Sice žádná hitparáda, ale jeden z nejlepších drogérkových :)
  • / ReplyGetTheLouk
   No já bych ho taky zatím nezařadila do top makeupů světa. Ještě ho musím víc prozkoumat. Já mám ale problém s většinou lepších makeupů, že mi nesedí. Dio, Estée Lauder, Clinique... Fungují mi dobře ty drogérkové.
 2. / Replydasa
  ten posledni make-up maj ted v letaku ;)
 3. / Replydasa
  sorry, ted uz konecne spravne snad. Ten posledni make-up maji v letaku. rossmannu http://www.rossmann.cz/data/files/file_178_GENERAL.pdf
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc za info! Už mi jedna slečna psala. Musím ho zkusit prostě! :D
 4. / ReplySlečna fotografka
  Na ebay se taky bojim nakupovat, ale když vidim ty ceny s porovnáním s cenami tady u nás asi bych měla začít :D Na co si dávat pozor? A je to nějak obtížné? :) Děkujii :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Vůbec netuším. :( Znám ale spoustu lidí, kteří tam nakupují a nikdy neměli problém. Já tam zatím nakoupila jen ty třpytky - byly neznačkové, takže tam problém nebyl. Teď čekám na umělé řasy, tak snad. Bohužel v tomhle jsem velký nováček. Bojímse drahých značkových věcí - buď, že to bude fake (často to slýchávám o MACu na Ebayi) a nebo, že to bude použité. Ale bohužel nemám dost zkušeností na radu. :/

Leave a reply

Your email address will not be published.