Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Katy Perry ET Music Video Inspired Makeup Tutorial

Katy Perry ET Music Video Inspired Makeup Tutorial

by getthelouk on polyvore.com

Líčení podle videoklipu ET od Katy Perry. Asi se možná nikam mezi lidi nedostane, ale snad si ten tutorial užijete!

Comments ( 5 )

 1. / Replysonidlo
  Mám dojem, že má blog trošičku jiný design, ještě lepší než předchozí! Ale oba jsou/byly perfektní :) A musím říct, že ti tohle líčení hrozně sluší, přestože je spíš takové kreativní než nositelné. Paráda!
  • / ReplyGetTheLouk
   Od úplného začátku se změnil třikrát. Trošku jsem se hledala, co se vzhledu GetTheLouk týče. Mám pocit, že jsem se konečně našla :) Ale velké dík patří Bárb Dranšnarové z http://weirdstyle.org/ Snad budou teď stránky pro vás čtenáře přehlednější :) A k tomu looku, já jsem musela chvilku sedět na balkóně (jakože mezi lidma, i když tam nikdo nebyl), jak jsem z toho byla nadšená. Strašně se mi to na mě líbilo :D Tak jsem ráda, že to nebyl jen můj dojem. Děkuju!
 2. / ReplyKatunka:D
  Ahojky! nemůžu si pomoct ale myslím si že takhle je to lepší...jakože zkvuk nepřidáváš ale nahráváš s obrazem...nevím jestli jsem sama ale vždycky zníš jako v koupelně nebo v sudu :D
  • / ReplyGetTheLouk
   K tomuhle stylu se vracet určitě nehodlám. Video není pak tolik názorné a funkční, jak bych chtěla. Se zvukem si hodně hraju a stále hledám tu nejlepší cestu, jak ho natáčet, ale myslím si, že se za poslední dobu hodne zlepšil ;)
 3. / ReplyAdel
  před tím než jsem si přečtla titulek, tak jsem si myslela ze je to líčení na geparda :D

Leave a reply

Your email address will not be published.