Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Comments ( 6 )

 1. / ReplyK.
  Moc pěkný článek Lou, tleskám :)
 2. / ReplySandra
  Celkově mi přijde Itálie oproti Česku taková přátelštější. Jezdím už tam celkem dlouho a prostě mi všichni Italové přijdou moc příjemní, třeba v obchodech- prodavačky si tam povídají se zákazníky- v Česku jsem tohle moc neviděla. Většinou jsou prodavačky spíš dámy s kyselým obličejem (i když, někteří zákazníci jsou taky pěkná čísla :D..), které jsou rády, když už konečně zaplatíte a odnesete si tašky. V Itálii se zákazníci mnohdy s prodavačkou v obchodě zakecali a frontě zákazníků to nevadilo. Protože Italové nikam nespěchají. :) Na horách jsem v Itálii nebyla, tam to možná bude trochu jinak, ale v létě na dovolené jsem na takové lidi prostě měla štěstí :) Jejich módu jsem moc nesledovala, taky by to bylo trochu těžký, vzhledem k tomu, že je všude spousta turistů, ale třeba to o těch nákupních taškách a podpatcích je pravda :D:) Hezkej sloupek, Lou!
  • / ReplyGetTheLouk
   Mně teda jižní Itálie neláká ani trošku. Ta severní je trošku šmrnclá rakouskem a švýcarskem, což značí pořádek, systém, ale trošku i chladnost, na kterou jsem z čr zvyklá, ale ráda si povídám s lidmi v obchodech a tak :) Když mají náladu teda. Mě tam bavilo, že i s mojí blbou němčinou si rádi povídali nebo to aspoň dobře předstírali, což se taky počítá. Snažila jsem se odkoukat italská slovíčka a tu a tam je použít. Němčina je jim bližší, tak jsem zkoušela německy, i když jsem němčinu dávno zapomněla. Ale přijde mi, že i tim je jim člověk blíž, že se snaží a nespustí rovnou hned angličtinu, se kterou tam mívali většinou problémy :) Je to asi i o tom, jak se sám člověk snaží, ale ta otevřená náruč tam všude je prostě naprosto okouzlující! Jako ti vyšňoření starší italové :D:D:D
 3. / Reply:) intagram
  ahoj louk, vím že tento článek není vhodný na zeptání, ale mě to nedá ... jak jsi udělala na instagramu to, že když kliknu na tvůj profil máš na hoře obrázky, které se mění?vůbec nevím jak tam ty obrázky dát ..děkuji za odpověď :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Vůbec netuším, na co se mě ptáš :D
 4. / ReplyHanča
  Dala bych si dobré espresso, což je v Budějcích naprosto nesplnitelné přání :(

Leave a reply

Your email address will not be published.