Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

VLOG: Bulharsko 2012

 Inu, nejsme z těch, kteří si přivezou domů tunu doknalých fotek do rámečku :D

Buhlarsko nekraluje seznamu zemí „Kam se musím podívat, než umřu“, ale vzhledem k tomu, že můj nejlepší kamarád je původem z Bulharska nemohla jsem říct „ne“ objevení jeho rodného kraje. :)

Hlavně jsem se těšila na poznání země z pohledu místního. Je to úplně jiná zkušenost, než klasické „turistické“ objevování neznámého. Měli jsme tu příležitost podívat se do různých destinací, ne jen „obyčejné“ válení se na pláži cizího pobřeží. Navíc jeho sestra, moje dobrá kamrádka, je taky shoppoholic na jedničku jako já, takže i o zajímavé a jedinečné nakupování, pro které je Bulharsko jako stvořeno, bylo dobře postaráno. Jak jinak, že? :D

Comments ( 15 )

 1. / ReplyŽanet
  Hned bych se vrátila k moři :) Bodou i nějaké fotky a "new in" toho co jsi nakoupila? :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Bude video ;)
   • / Míša
    juchů :)
 2. / ReplyBebe
  Ta první věta mě pobavila :D. Bulharsko je fakt krásné! My k moři jezdíme pořád jen do Řecka..jestli bude video co sis odtud přivezla, tak už se strašně těšim! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Bude, bude ;) Řecko jsem procestovala jako malá. Já jsem zase Chorvatská, naši tam jsou přes léto víc než v ČR :D Dokonce jsem se i jednu dobu učila chorvatsky :D Bulharsko je zvláštní... Když to člověk má i s tou pohádkou toho života lidí tam, je to drsná země... A kouká se na ní jinak, než když tam člověk přijede a vidí tu neuvěřitelně rozmanitou přírodu :)
 3. / ReplyJája
  Ty si platíš doménu?
  • / ReplyGetTheLouk
   Jistě :) jinak by nebylo getthelouk.com ;)
   • / Jája
    No proto se právě ptám :D
 4. / ReplyAnonymka
  Ahoj.Chtěla jsem se tě zeptat..jestli bys neudělala tutorial na nějaké líčení na maturák? Nebo jestli bys mi doporučila nějaký tutorial který už máš a byl by vhodnej pro tuhle akci? Děkuju moc ;). A ještě jsem se chtěla zeptat jestli v nějakém videu říkáš něco o té paletě 88 stínů? Nikde sem nic nenašla :/ A jaký máš na ty stíny názor? doporučila bys je? Děkuju moc! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Určitě budou tutorialy :) Já už jeden mám, ale je dost starý :) Až se bude blížit plesová sezóna, určitě jí bude věnováno několik videí :)
 5. / ReplyKatty
  Máš super sluneční brýle :D :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju :)
 6. / ReplyMichaela
  Ahoj Lou, viem, že si niekde vo videu alebo na blogu spomínala, že si navštívila v Bulharsku aj Slnečné pobrežie. My sa chystáme tento rok a fakt netuším, koľko peňazí si tam zobrať, aké sú tam ceny atď. Vedela by si poradiť ??
  • / ReplyGetTheLouk
   No není to tam levné, ale ani extra drahé, řekla bych, že asi stejně jako v Pze, oproti třeba Plovdivu to bylo drahý, ale to je prostě proto, že Slunečný pobřeží je zaměřený na turisty, kteří tam ty peníze prostě nechají :)
 7. / ReplyMyška
  Jee, v Bulharsku jsme byli ten rok taky =) i v Nessebaru a Sozopoli =) Mají dobrou kuchyni

Leave a reply

Your email address will not be published.