Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Jak se poprat s kritikou a negativními ohlasy

Pokud se rozhodnete vystavit svou osobnost svetlům internetu, setkáte se s lidmi. A lidé mají názory. Všichni. A každý jiný. Tak to prostě je. Tečka. Všichni to víme, ale i tak nás negativní názory bolí… Bohužel. Je ale hloupost, podle mě, si všechno brát k srdci a dělat si z toho hlavu. Řeknu vám, jak kritiku a negativitu vnímám já, protože se mě na to často ptáte.

1. NEEXISTUJE NIC, CO BY SE LÍBILO KAŽDÉMU
Ani pizzu nemiluje každý. Bohužel. Nechápu, ale je to tak :-D Tudíž je jasné, že ani vy se nebudete líbit každému. Krutá pravda, ale je klíčem k tomu všemu.

2. NEGATIVNÍ NÁZOR NA VZHLED A OSOBU
Komentáře typu: „Nelíbíš se mi!„, „Jsi ošklivá!„, „Jsi mi nesympatická“ či „Máš ošklivé to a to!“ mají za úkol, tedy podle mě, jen odreagovat autora. Většinou pomlouváme věci, které někomu závidíme. A ani nemusíme vědět, že vážně závidíme. Ale o to nejde. Na podobné komentáře je moje první reakce: „A co s tím udělám?“ Nezměním se a nepůjdu si předělat obličej. Neudělám s tím zhola nic. Je to právě pouze ukázkový případ toho, ze každému se líbí něco jiného. Patří se zde maximálně poděkovat za názor, protože internet slouží i k jejich prezentaci.

3. NEGATIVNÍ NÁZOR NA VAŠI TVORBU
U mě by to byly komentáře: „Nesluší ti to!„, „Nelíbíš se mi v tom!„, „Děláš to blbě!“ či „Nechápu, jak můžeš používat tohle tímhle způsobem!“ To je skoro stejný případ jako ten předchozí. Věci dělám tak, jak dělám proto, že se mi to buď za á tak líbí, či za bé že mi to tak vyhovuje. To, že se někomu moje tvorba nelíbí, je stejné, jako se ne každému líbí například Mona Lisa nebo ne každý má rád pizzu. I zde patřičně poděkuji za sdílení názoru.

Tyto dva první příklady jsou ale neméně důležité než jejich kladné protějšky. Ohlasy a zpětné reakce jsou vždy dobrým ukazatelem, ať už jsou kladné či nikoliv.

4. VULGARISMY
Příkladů se zde asi pozdržím, není třeba je uvádět, řekla bych. Zajímavé je, že často v těhle komentářích bývá hrubka, která často umocní mou rekaci na komentář. Tyhle ohlasy mi často způsobí až zajíkavý výbuch smíchu. Nadávky ještě nikdy svět nespasili. Beru to asi jako nejnižší úroveň komunikace, ale protože jsem slušný člověk, i pod tyto věty napíšu „Děkuju“ Autor vetšinou očekává naštvání, bouřlivou reakci, hádku, zkrátka příležitost k veřejnému pokoření a ponížení komentované osoby. To se většinou při slušném poděkování nekoná. Co si o těch lidem myslím? Nic. Nadávka od anonyma přes virtuální platformu vážně nestojí za to, abych ji měla v hlavě půl dne a přemýšlela, jestli opravdu jsem „Hnusná, tlustá píča, která ničemu nerozumí a dává na internet videa, která nikoho nezajímají.“ Ne. Já vím, kdo a co jsem. Anonym ví prd. Je to jen neslušná forma vyjádření rozlišnosti názorů. Nic víc.

5. KONSTRUKTIVNÍ KRITIKA
Tyhle komentáře jsou v podstatě jako ty předešlé, ale mají jednu podstatnou věc typu: „protože“ popřípadě „Já bych to udělala takhle…“ či „Zkus to udělat takhle, mohlo by ti to víc sednout“ Tenhle typ komentářů mám ráda. Podněcují mou práci a směřují ji k neustálému posunu kupředu. Konstruktivní kritika neříká jen, že je něco špatně, ale snaží se navrhnout alternativy ke zlepšení či vysvětluje proč autor danou věc vidí, tak jak píše či kritizuje.
Kritiku nevnímám špatně, naopak. Na těchto kritikách často bývá něco pravdy, někdy i něco víc.
Všichni jsme jen lidi a děláme chyby. Člověka, který na chyby konstruktivně upozorní, vnímám skoro jako partnera, který pomáhá můj internetový koutek zlepšit. Také člověk nemůže myslet na všechno a točení videí je daleko náročnější, než si většina lidí představuje. Stane se, že si neuvědomím, že nekoukám do kamery, protože hlídám, zda jsem v záběru a jestli je záběr ostrý. Komentář, který na to upozorní, mi udělá v podstatě službu, protože přítě už si budu dávat větší pozor. To samé s mluvením. Se spoustou věcí nic neudělám, mluvím tak, jak mluvím, a nebudu mluvit úplně jinak. Ale na „ehmmmm“ si samozřejmě dávat pozor můžu.
Často je těžké tuto kritiku přijmout, ano, kdo rád přiznává chyby? Ale není žádný důvod být vulgární nebo třeba nevděčný. Stačí na svou obranu osvětlit, proč to člověk nevěděl, přehlídnul nebo dělal, jak dělal, upřimně poděkovat a vzít si k srdci.

Doufám, že jsem pár blogerům dodala sebevědomí v jejich práci nebo pomohla alespoň trošičku od slz díky zlým komentářům či že jsem odradila pár anonymů od vulgárních projevů, i když o tom těžce pochybuji.

Zkrátka buďte silní a vnímejte rozdíl mezi komentáři á la „Máš hnusný hlas!„, které mé nemocné hlasivky vždy trošku zabolí, a radou typu: „Zkus ukazovat produkty trošku víc zblízka, u třpytivých stínů mě mrzí, že si jejich kouzlo neužiju.

A nakonec, nestojí snad ta hořká bolest negativity za všechny ty krásné povzbuzující komentáře, kde jsou slova jako „dokonalé„, „krásná„, „líbí“ či snad dokonce „Inspirovala si mě„? Já myslím, že jednoznačně, i kdyby to měl být byť i jen jeden člověk!

Těm naposledy zmíněným hluboce děkuju, plníte mi můj sen! :-*

Comments ( 52 )

 1. / ReplyMíša
  Úžasný článek:) Zrovna se pár dní potýkám se nějakým anonymem, který mi na blog píše vulgární poznámky. Je to nějaký omezený člověk, ale i tak to nepotěší. Jeho poznámky mažu. Díky tomu mám i moderování názorů, nechci aby to pohoršovalo ostatní čtenáře.
  • / ReplyGetTheLouk
   Tomu rozumim. Vulgarismy urcite nepatri takhle na blog. Pokud jsou to jen nadavky, tak to nikoho neobohati. A samozrejme to vypovida o tom cloveku. Jeho smula :-D ale preju silu a trpelivost! :-)
 2. / ReplyCzechforeigner
  super napsane!
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju moc! :-)
 3. / ReplyMonča
  Já jsem zatím měla na blogu jen jeden anonym, ale potom jsem omylem smazala všechny komentáře naráz, takže už ani nevím, co psal :D Jediné, co vím je, že pozitivní to nebylo. Občas se i stává, že se tě někdo zastane a pak se tam začnou hádat. Ale já používám podobnou snad i stejnou metodu jako ty ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   Je to podle me nejlepsi no :-) Ja jsem slusny clovek a bohuzel nepresvedcim ostatni, aby byli taky slusni :-) Lidi se casto zastavaji a pak jsou za zlouny oni. To je absurdni. Ale jak jsem rekla, vyslovene zle komentare chteji jen provokovat, nic vic. :-( ale preju uz zadne takove :-)
   • / Monča
    Díky, tobě taky :) Nechápu, co je na tom tak baví :/
   • / GetTheLouk
    Tak to je presny :-D co je na tom tak bavi :-D
 4. / ReplySuper článek!
  Já myslím, že máš naprostou pravdu a že jsi to skvěle vychytala. Já jsem bohužel i v normálním životě taková, že si všechno beru, což mě hrozně mrzí a chtěla bych to změnit, ale bohužel někdy někdo takovej prostě je. Myslím, že vulgarismy píšou jen ubozí lidé, kteří ti přesně jak jsi napsala - jenom závidí. Já myslím, že to, co děláš je skvělé. Dáváš nám inspiraci a komu se to nelíbí, no a co, ať na to nekouká.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ja si taky spoustu veciberu. Ale po deseti letech s kuzi na interentu si clovek zvykne. Je to ale opravdu tak, ze neches - nekoukej! Vzdyt tam je nadpis, co to ne, tak pak mi nekdo nemuze vycitat, ze video o koemtice je hloupost, kdyz nema rad kosmetiku - tak neklikam na video o kosmetice :-D To je takove kouzlo internetu. Neni to jako televize, kde davaji neco a basta. :-)
 5. / ReplyEmmik
  Já bohužel kritiku moc dobře nesnáším, i když se snažím ji snášet dobře. Jsem člověk, který by chtěl být ve všem, co dělá perfektní, i když samozřejmě vím, že perfektní nejsem, dotkne se mě, když někdo kritizuje mou práci, či osobnost a velmi mi to snižuje sebevědomí. Máš pravdu, některá kritika je dobrá, může nám pomoct se ještě více zlepšit. Já se zase musím zlepšit v tom, přijímat to, že nejsem dokonalá :-) Taky musím říct, že mám tvá videa moc ráda a vždycky mě potěší a zvedne mi náladu, když se na nějaké dívám, určitě ve své tvorbě pokračuj, budu ti každopádně moc fandit :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ja jsem taky takovej ten perfekcionista a tezko se to pak nese. To urcite! V tom jsem s tebou naprosto stejna! A dekuju moc za podporu! Je to moc mily! :-)
 6. / Reply:)
  tak to je úžasný článek. Naprosto souhlasím. :) a “Hnusná, tlustá píča, která ničemu nerozumí a dává na internet videa, která nikoho nezajímají.” taky pobavilo :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju moc!
 7. / ReplySandra
  Taky jsem dřív měla blog a vulgární kritice jsem se jen zasmála. Však si někteří "kritici" na tom jen zvyšují sebevědomí. Já jsem snad u tebe neměla důvod ke kritice ani k radě.
  • / ReplyGetTheLouk
   Presne tak. Jen se povysuji nad ostatni. To je prave k smichu! :-) A ta posledni veta - to je pro me velka pocta!
 8. / ReplyDejnicka
  Krásně napsáno, škoda, že valná většina blogerek nemá tvůj nadhled a nesnesou jakoukoli kritiku.
  • / ReplyGetTheLouk
   Me to pak rusi ve cteni blogu pak :-(
 9. / ReplyBebe
  Hezky sepsáno... :-) Mimochodem - ty poslední komentáře nejen potěší, ale i pořádně nakopnou a inspirujou, co si budem vykládat, že :-) Jo a líbí se mi to srovnání s pizzou. Trefné! ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju moc! Presne tak! :-)
 10. / Reply... den je krásný
  já se tedy přiznám, že dost často mě negativní komentáře překvapovaly... teď už jsem skoro ve fázi, kdy mě nepřekvapí snad nic. ale stále mě ještě zaráží jedna věc: mám jednu čtenářku, která zásadně zanechává pouze a jedině negativní komentáře (s podpisem)... a není to jen taková ta vulgární kritika, ale spíše konstruktivní kritika, takže já se nad tím zamýšlím a přemýšlím, jak to změnit. na druhou stranu to vypadá jako, že ona snad čeká na to, až udělám nějakou chybu, aby to mohla konečně ventilovat... tak to mi už přijde jako nový stupeň vývoje negativistických komentářů a kritiky.
  • / Reply... den je krásný
   a ještě jsem k tomu zapomněla napsat, že tvůj blog mám moc ráda. já sice youtube videa nemusím (taky přeskakuji různé tutorialy a tak), ale jinak mi to tady přijde zábavné a hravé... takže si z "kritiků" nic nedělej.
   • / GetTheLouk
    Dekuju :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   To mne uz taky nic moc neprekvapuje. Dokonce ani co vsechno se da kritizovat. S takovmyhle pripadem jsem se nikdy nesetkala. Ja jsem clovek, ktery moc nekomentuje. Jen kdyz chce dat podnet ke zlepseni. Nedelam to teda u nekoho kazde video :-D To ne. Nevim. Je to zvlastni. Tohle je podle me neco mezi no :-D Takovej ukazatel, ze i kontruktivni kritika muze byt obcas lehce otravna :-D
 11. / ReplySmiles 98
  Ahoj miluju tvoje videa a prostě vše na svém blogu jsem i dala tvé video a samozřejmě psala že to neni moje ale tvoje. Jen abys nebyla naštvaná. Musim říct že s tím máš pravdu mě se vysmívají na mém blogu jen proto že mi je 14 a že si nemám hrát na něco co nejsem. Ale já si na nic nehraju píšu to co si myslim. Je to snad chyba??
  • / ReplyGetTheLouk
   Nidky neni chyba delat to, co te bavi, a to, co ukazuje jaka si! Za to se nikdy stydet nesmis! Tecka! To bych ja nemohla delat videa, barvit si hlavu na ruzovo a tak dale! Drz se toho, co delas, a dokaz ostatnim, ze to si ty a ze to neni spatne ;-)
   • / Smiles 98
    Moc díky :) Jseš skvělá a budu se držet tvojí radou :) Jedinej kdo o sobě rozhoduje jsem já sama :) Díky :*
   • / GetTheLouk
    Presne tak! Je to tvuj zivot a ty si osobnost!! ;-)
 12. / ReplyPravda
  Máš úplnou pravdu :) Ti, co píšou sprostá slova nebo dokonce mají narážky na tvuj vzhled, jen závidí nebo si tím řeší nějaký mindrák :) Mám Tě moc ráda :)* Vždycky si na Tvá videa najdu čas ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju strasne moc! To je moc mily!!!
 13. / ReplyŽanet
  Už dlouho přemýšlím, že si založím blog. Mám ráda kosmetiku i oblečení, ovšem moje postava zdaleka nedosahuje průměrné váhy. Přesto se ráda líčím,oblékám atd. Tyhle anonymní komentáře jsou někdy až bolestivé.. Ale třeba se do toho vrhu, protože poslední dobou mám čím dál víc odvahy a prokrastinace před psaním absolvetky je nutné :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to je jasny :-D prace a prokrastinace to jsem ja :-D nechapunlidi, kteri si mysli, ze "ne prumerna vaha", jak ji tu zminujes a kam se zarazujes, nemuze jit rurku v ruce s krasou, eleganci a stylem! Vubec! Negativni komentare budou psat lide nevyrovnani se sebou samym a budou zavidet tvou vyrovnanost a s jakou eleganci jidokazes prezentovat! Ver mi! Pokud teda je to pravda s tou tvou "ne prumernou vahou" je pravda. Ono to urcite tak horky nebude :-D takze ja jen drzim palce!
 14. / ReplyŠárka
  Ahoj Lucko. :) Přestože sama nemám blog ani nic podobneho, kosmetika a vše kolem mě zajíma. (ostatně jako skoro každou slečnu) Přiznám se, že tvůj blog a tvá videa na youtube "sjíždím" už delší dobu. Řekla bych, že už je to jakási nižší forma závoslosti. A ráda bych zveřejnila svůj první komentář právě u tohoto článku. Podle mého je to opravdu velice dobře napsaný článek. Je hodně motivujicí - proč se na svůj koníček nevykašlat, rozhodně má hlavu a patu a v neposlední řadě je vidět, že ta "tlustá píča" nemá v hlavě jen líčení. Rozhodně vše, co jsi dělala doposud dělej dál a já se budu snažit ani jedno tvé video nevynechat! I třeba dvacetiminutové se spoustou okecávaček. ;)))
  • / ReplyGetTheLouk
   Pani! Ani nevis, jak moc si me timhle komentarem potesila! Vazne strasne moc! Jsem rada, ze me nekdo jako fakt "zna". :-)
 15. / ReplyUža :)
  Díky za povzbuzení, dost se hodí :)
  • / ReplyGetTheLouk
   To jsem moc rada! Diky moc!
 16. / ReplyMiška
  Je to skvělý článek, který mi DODAL moc sebevědomí. Bloguju tři roky a negativních komentářů jsem zažila opravdu spousty. Snažila jsem si je až tak moc nebrat na srdce, ale i přesto mě dost zamrzely. Teď už vím, jak se chovat v momentě, kdy se negativní komentář vyskytne. Lou, mám strašně ráda tvoje videa a vžycky když přidáš nějaké nové, jásám na židli, utiším celou domácnost a užívám si těch pár minut s tvojí skvělou náladu. Ty jsi mě ke všemu inspirovala a já děkuju Youtubu za to, že jsem měla tvé video No mirror makeup challenge v doporučených.:) P.S. - Proč jsem tenhle článek četla v duchu s tvým hlasem? :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   Ja jsem na internetu takhle uz let deset, to uz clovek ma trosku hrosi kuzi. Ale i do ted ty komentare zamrzi. Ale co... Je potreba si uvedomit to, co pisu v clanku, a je to dobry :-) Moc dekuju za pochvaly a podporu :-) Je strasne krasny slyset, ze jsem nekoho inspirovala - to je snad ta nejvetsi odmena za moje videa :-)
 17. / ReplyNikol
  Ahoj Lou, je super ze se nenechavas odradit takovymi komentari od sve skvele odvedene 'prace'. Jen jsem se chtela vyjadrit k videu Women in the black... Je to krasne videjko a super napad, ale jen se mi zda ze k tobe cerne oci nejdou proste mi to k tobe nejak nesedi. Ja te mam asi tak nejak zafixovanou do tech svetlych a 'blaznivych' odstinu, v kterych ti toi proste slusi. A kdyz uz jsem se vypsala mohla bys mi poradit nejaky stecek, mam v planu si koupit v USA naked 1 a 2 a nevim jake stetecky na ne zvolit. A naposledy gratuluji k 100.mu videu...jen tak dal. ;-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju moc! To vubec neni proti tvemu komentari, ze se ti na me cerne oci nelibi. To je normlani! To po tobe nikdo nechce! A hlavne tady jde o to, jak strasne mile tohle dokazes napsat a je tam to protoze :-) To je uplne neco jinyho! :-) Co se stetcu tyce - americe nevim. Nikdy jsem tam nebyla. Zkus se mrknout po znace sonia keshuk ( urcitejsem to ted napsala blbe :-D) hodne lidi si tuhle znacku chvali. Ja znam stetce spis z knternetovych obchodu. A moc dekuju :-)
 18. / ReplyCherry
  Je potřeba mít k tomu tvůj nadhled... Je pravda, jak už tady někdo psal, že málokterá bloggerka v ČR tvůj názor sdílí - negativní, i když konstruktivní kritiku mnohé často automaticky mažou, řekla bych, že to je takové veřejné tajemství, na některých blozích, což člověka dost omezuje, otázky, které se jim nehodí do krámu se v komentářích ani neobjeví, atd. ... Konstruktivní kritiku mám ráda i v normálním životě, ovšem opravdu nechápu některé komentáře stylu: "jsi hnusná" "jsi tlustá" "vypadáš jako...(doplň si sám)" ... Je vidět, že účel je jen si rýpnout... Jsem na ty anonymy zvědavá, jestli jdou po městě, ukazují si na lidi a říkají: "Jéé ty si ale hnusná! :-D" Bohužel ale něco i zabolí, třeba to jak jsi psala s tím hlasem, k čemuž se musím vyjádřit, myslím, že máš krásný osobitý hlas, byl to taky jeden z důvodů, proč jsem se začala dívat na tvoje videa... nevím jak bych to popsala hrozně sympatický už podle tónu, tak nechápu, co se na tom komu nelíbí! Takže jen tak dál, né že kvůli tomu začneš ve videjích používat znakovou řeč :-D paa Kamča.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ja komentare nemazu. Jedine co, tak nesnasim "pekne a podivej se na muj blog!!!" nebo "ahoj vsichni hele giveaway". Osobne me to fakt urazi. To je vec, kterou nesnasim!!!! No jasne, ze ne :-D Uz to vidim, ani do oci by mi to pulka nerekla :-D srabove no... Znakovou rec? Jezis to bych se nikdy nenaucila :-D Ale ja i moje hlasivky moc dekujem :-) Ja nerikam, ze by se vsem mel muj hlas libit, ale nemoc nebo ne, nezmenim ho :-D Ale zvlast, kdyz mam predpoved, ze v padesati prestanu mluvit, tak to zaboli trosku no.. :-( Ale pak si v hlave prerikam, co jsem psala v tom clanku, a je to dobry :-) Jinak moc dekuju za komnetar, kdyby takhle vischni psali komentare ( i negativni), fakt takhle hrzky napsany, tak by to byl raj!
 19. / ReplyBárb
  Teda Lou..! Tohle je vážně skvěle sepsaný. Smekám, jakou jsi inspirací pro ty mladší tady.. Někdo takový tady chybí a myslím, že ty tuhle funkci plníš sakra dobře! :) Takže jen tak dál (a já vím, že jentak se tě nezbavíme!). Ohromná gratulace ke 100. videu, kdo by to byl řekl vloni na podzim, když jsme do tebe s Adu hučely, co? :D Těším se na další 100 - a co stovku, na další tisícovku společných aktivit atd :*
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju moc kocko!!! No to jo! Leti to desne rychle! Uz je to rok a neco, co jsem tocila videla jen do supliku :-D Tisic spolecnych aktivit - beru! *
 20. / ReplySuzie
  Ahoj Lou, ani nevíš, jak jsem ti vděčná za tenhle článek. Anonymové prostě záviděj, nic jinýho v tom nehledejme :D A kdo by tobě nezáviděl, že?:) Máš skvělý články a videa (nejlepší jsou dvacetiminutový) určitě pokračuj, vždy mi zvedneš náladu tvojí osobností. Měj se, Sue*
  • / ReplyGetTheLouk
   Jsem rada, ze jsem mohla takhle pomoct... :-) lidi zavidej vsem... Kazdymu neco jinyho. dekuju strasne moc za kompliment, moc si toho vazim!
 21. / ReplyAmy
  moc dobře napsané!!!ta hnusná tlustá píča mě pobavila :)) tak jsem se už dlouho nezasmála! :D na tobě jde prostě vidět,že jsi v pohodě a nic si z takových idiotů dělat nebudeš!!!já jsem si na tvoje videa tak zvykla,že si k nim vždycky udělám kafé a je to pro mě super relaxace!:)
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekuju, jsem moc rada, ze moje videa jsou pro tebe relax. Takovahle chvilka relaxace je potreba casto :-)
 22. / ReplyAnne Richman
  Nádherně jsi to napsala, Lou. ♥
 23. / Replytimewithbeauty
  Nádherný článek! :)
 24. / ReplyMirage13
  Jej, tenhle starší kousek jsem úplně přehlédla. Nedávno mi někdo pod video psal, že ať příště radši s webkamerou netočím, ať se upravím a že mě lituje, že v životě nenajdu kluka, co by si o mě aspoň kolo opřel :D. Přitom na videu nebylo téměř nic vidět, bylo to jako vždy komorně, při lampičce pozdě v noci, jak byli diváci u mě zvyklí. Co na takový komentář říct, no napsala jsem, že jsem holt líné prase, co vidí úpravu vlasů a převlečení se do něčeho nedomácí jako dostatečnou úpravu na video, které je točeno pozdě večer při lampičce, navíc čistě informačního charakteru a má mě nějak mým divákům po roce točení přiblížit. Bylo mi odpovězeno, že s tím líným praseten souhlasí :D.. nejspíš mě chtěl vyprovokovat, v ten moment mi bylo jasné, že už nemá cenu dále s takovým člověkem komunikovat. Vždy se najde někdo, kdo nám bude chtít zkazit náladu, co se dá dělat. Hlavní je, že převahu mají reakce rozumné a pozitivní :).
  • / ReplyGetTheLouk
   Nemá, ten člověk se vůbec nad tím, co psal nezamyslel, nemá cenu se s ním zajímat. Kdyby napsal něco ve stylu - tenhle styl videa mi nesedí, ocenil ybch třeba lepší osvětlení a prostě denní set up nebo tak něco, tak to je ok. Prostě má jinou představu o filozofii celého videa a to je normální, ale takhle je to prostě mimo :-/

Leave a reply

Your email address will not be published.