Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Zákulisí Halloweenských Tutorialů – Jak vznikají a končí?

Dostávám hafec dotazů co se stane s halloweenskými looky v momentě, kdy dotočím video. Pro některé to bude možná smutná zpráva, ale jdou hned dolů. Tenhle vlog vám snad přiblíží, jak a kdy vznikají tato videa. Je to takový malý pohled do zákulisí. Ne vždy se všechno podaří a co se nepodaří letos, podaří se snad příští rok ;)
AX Paris na Zoot.cz

LOOKY, KTERÉ UKAZUJI:
Srdcová královna: https://youtu.be/P0C9bDGh4A0
Had: https://youtu.be/s6JG8XAp3E8
Jednorožec: https://youtu.be/1u_EyUne3SM
Rozteklý obličej: https://youtu.be/aCtibjydUlc
Darth Maul: https://youtu.be/mBC5oHqb8JY
Harley Quinn:https://youtu.be/bIwUNckeRTo

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Intro dělal super-talentovaný Daan Lucas:
www.daan-lucas.tumblr.com
https://www.instagram.com/_daanlucas_/

Comments ( 6 )

 1. / ReplyNeko M.H.
  Tvé letošní tutoriály jsem pozorně sledovala. - Protože sama různé tyto make-upy dělám (i když já se netrápím s tím zda je či není Helloween) :D A moc se mi tvá práce líbí! Akorát, je škoda, že to hned sundáš. Co kdybys příští rok s nějakým z nich (make-up) vyšla ven a natočila pár reakcí kolemjdoucích? Mohla by to být trochu změna i zábava. Navíc by tvá práce nebyla jen o tom videu, když už třeba věci jako Mau děláš i několik hodin. ;) Jinak co se týče tipu na příští rok. Neměla jsi někdy chuť udělat třeba Šklíbu? Nebo tvou verzi robota? :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Upřímně? Videa točím tak, aby se mi to hodilo, takže když skončím ve dvě ráno, nevím, kde bch něokoho naháněla a "děsila". Navíc se mi moc nelíbí tyhle á la pranky, filmovat někoho, kdo chudák neví, že ho filmujou... I když vím, že to je populární formát. Jen prostě nevím, jestli by někdo v dubnu ocenilna ulici halloweenský tutorial :D šklíbu ani tak ne, ale robot je super nápad, díky! <3
   • / Neko M.H.
    Ou, špatně jsme se pochopily. :) Nemyslela jsem prank, ty také nemusím. :) Myslela jsem, například situaci jak jsi v Mauovi chtěla jít na kafe. Tak něco podobného. Vyrazit na úplně obyčejné místo s nějakým z těchto netradičních make-up(ů). Ale chápu, že na to většinou není čas ani chuť. ;) A ano ocenil, protože jaro je období karnevalů. :D Jinak není zač. <3
   • / GetTheLouk
    Jo takhle... No s Maulem bych na kafe šla... To jako jo! :D Třeba se jednou hecnu ;)
 2. / ReplyMirage13
  Super, videa ze zákulisí jsou jedny z nejzajímavějších :). Jaký je to kříž při nahrávání s kočičákem si umím představit, já mám papouška a bohužel si nemůžu dovolit ho přemístit, takže v polovině herních videí občas zařve papouch, na což si komunita velice rychle zvykla, ba to dokonce bere jako značku a součást kanálu, a kdo to nepřekousne má bohužel smůlu. Letos se mi nejvíce líbila Srdcová královna a Dračice, to bych si uměla představit na jakýkoliv kostýmový večírek, přímo na Halloweena se mi líbil nejvíc Darth Maul a z pohledu diváka Harley Quinn, protože vím, jak moc si to komunita přála a i přes to, že se jedná o provařenou věc, kterou dělal skoro každý, tak ty se takhle obětuješ divákům a ukážeš svou verzi a už jen to je neuvěřitelně chválihodné a pěkné gesto, protože bys to vůbec dělat nemusela :). To že jsou někteří nevděční a nepoužívají hlavu, to už je jejich problém. Chtěla jsem se zeptat, poněvadž jsi jedna z top YouTuberek, tak se ti určitě stává, že tě na ulici potkají divačky a fanynky a chtějí se třeba vyfotit, jak to bere Adam? Nemá s tím problém? Nebo se to v jeho přítomnosti stává opravdu vzácně? Jak vůbec bere YouTube a jeho komunity? Dívá se také na nějaká videa? Díky a měj se, odvádíš skvělou práci! Jsem zvědavá na tvé další tutoriály, loutoriály a hlavně co zase vymyslíš na příštího Halloweena, momentálně mě nic nenapadá, ale kdyby se něco našlo, tak se ti tu určitě rozepíšu :).
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc, ani nevíš, jak moc si toho vážím! Zastavují mě lidi na ulici ať jsem s kymkoli... Ale moji kamarádi a rodina si na to zvykli ;) A za tipy na příštího halloweena určitě ocením ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.