Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Objevy a Přešlapy: Červenec 2016

Takhle nějak dopadají videa, když se bojím, že nebudu mít co recenzovat :D
AX Paris na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:
Miss Sporty Studio Lash Colour Eyeliner (4 Neon Yellow) [DM, 79,-]
Rimmel Kate Moss Lisptick (54 Rock’n’Roll Nude) [DM, 129,-] *
Born Pretty Mirror Nail Polish [www.bornprettystore.com]
Nocibé All Over Powder (04 Luminous Effect) [Francie]
Nocibe Wet & Dry Intense Eyeshadow (18 Electrific, 9Love Life, 19 Purple Mania) [Francie]
Jeffree Star Beauty Killer Palette [www.jeffreestarcosmetics.com]
MAC Eyeshadow (LE – Good Luck Trolls: Suns Out, Buns Out) [MAC, 500,-]
MAC Lisptick (LE – Good Luck Trolls: Can’t Be Tamed) [MAC, 500,-]
MAC Lisptick (LE – Good Luck Trolls: Midnight Troll) [MAC, 500,-]
MAC Lipgloss (LE – Good Luck Trolls: Twerk-Quoise) [MAC, 500,-]
Catrice Velvet Brow Powder Artist (3 Dark Brow(n) Is The New Black) [Rossmann]
Essence 2in1 Eye Shadow & Liner Waterproof (06 She’s got the mauve) [DM, 129,-]
Rimmel Colour Precise Eyeliner (Black) [DM, 129,-] *
Urban Decay Vice Lipstick (Pandemonium – Mega Matte) [Sephora, 580,-] *
Urban Decay Vice Lipstick (Crank – Mega Matte) [Sephora, 580,-] *
Urban Decay Vice Lipstick (Heroine – Comfort Matte) [Sephora, 580,-] *
Urban Decay Vice Lipstick (Backtalk – Comfort Matte) [Sephora, 580,-] *
Urban Decay Vice Lipstick (Jilted – Cream ) [Sephora, 580,-] *
NYX Highlight & Contour Pro Palette [NYX]
Sugarpill Eyeshadow (Flamepoint, Love+) [USA]

NA SOBĚ MÁM:
Oči: asi milion stínů, Rty: UD – Violate
Nehty: Color Club – Harp on It (ebay.com) Náramek: www.antipearle.cz
Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie
Intro dělal super-talentovaný Daan Lucas:
www.daan-lucas.tumblr.com
https://www.instagram.com/_daanlucas_/

Comments ( 11 )

 1. / ReplyModrá rtěnka
  Moje nejbláznivější rtěnka je asi tmavě modrá od MACu, jmenuje se B75 Royal Matte. Tuhle rtěnku já nosím v klidu i na nákup nebo na procházku, to ani nemluvím o fialové, ta je u mně na denním pořádku. Ten lesk od MACu mi připomíná můj asi nejoblíbenější lesk na rty od Inglotu. A ty nové Kate Mossky jsou super, tu Rock n roll nude jsem si musela hned běžet koupit, ale mám pocit, že jsi vynechala Kate Moss Retro red.
  • / ReplyGetTheLouk
   Royal je suprová, ale prostě mi bohužel moc nedrží uprostřed rtů, špatně se nanáší. Není to ono. Ale je krásná a z takovýhlech modrých je asi nej. Retro Red jsem nevynechala, ještě jsem ji neměla na sobě, takže nemůžu hodnotit. :)
   • / Modrá rtěnka
    Aha, tak pardon. Co se týče Royal, máš naprostou pravdu s tím nanášením i s výdrží, já to ale kvůli té barvě přenesu přes srdce.
   • / GetTheLouk
    Já ve finále taky, ale prostě meh :(
 2. / Reply
  Ahoj Lou, zkoušela už jsi kosmetiku SugarBox? :) A abych odpověděla na Tvou otázku, má nejbláznivější rtěnka je každá, kterou použiji. :D Neumím nosit rtěnky a dost se bojím začít. :/ Měla jsem jich doma několik, ale všechny jsem rozdala. Vrcholem odvahy je pro mě barvený balzámek (Maybelline Popsticks).
  • / ReplyGetTheLouk
   Ne, přijde mi to jako shluk takových špatných faků :D tak od balzámků to pak není daleko ke rtěnkám ;) Ale prostě buď to přijde nebo ne ;)
   • /
    Je pravda, že vlastní iniciativu tato značka moc neprosazuje :D. Ještě jsme se chtěla zeptat na stíny ColorPop, protože si vzpomínám, žes je někde ukazovala (myslím nějaké nákupy z NY, nebo tak něco). :) Chtěla jsem si jich pár koupit, ale nakonec jsem si vybrala asi 20 odstínů, tak se raději chci informovat, jestli to má cenu si je kupovat, nebo to mám nechat plavat. :) :D
   • / GetTheLouk
    Jojo, jsou super!!! Už posílají do Evropy a chystám se na ně v budoucnu určitě! rozhodně to za to stojí. Někde jsem je ale ztratila :-/ A nevím kde :( Takže určitě potřebuju náhradu! :D
   • /
    V tom případě jdu rychle na objednání, než mi je někdo vyfoukne :D Nebyla jsem si jistá tou konzistencí těch stínů, ale teď už neváhám :). Mají doopravdy nádherné odstíny, které doma určitě potřebuji, však to znáš. ;) Mimochodem, dostala se mi do ruky paletka CARGO a zatím nevím, co si o stínech mám myslet. Přijde mi, že poměr cena - výkon, není tak zázračný, jako u jiných značek. Jsem z toho dost zmatená.
   • / GetTheLouk
    Cargo jsem nikdy nezkoušela, tak neposoudím, ale nikdy mě to taaak šíleně nevzalo, ale vím, že kolem jejich sténů byl docela hype.
 3. / ReplyDargleew
  Tak já osobně miluju fialové rtěnky. Čím víc tím líp a klíďo si je hrdě nanesu na rty během dne a jdu ven. Zatím moje topka je od Inglotu 282. Pokud máš nějaký tip, budu ráda za radu a vyzkouším.

Leave a reply

Your email address will not be published.