Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

100 vrstev rtěnky?

Tenhle virální trend koluje po Youtube už nějaký ten pátek a to ve stovkách podob. Oživila ho skvělá SimplyNailogical s její #polishmountain a po ní následovalo mnoho dalších. Mně zajímalo sto vrstev tekutých rtěnek. Těžko říct, jak to bude vypadat, i když mi je dopředu jasné, že to žádná pecka nebude, ale co…? Proč to nezkusit, když rtěnky tolik miluju!? Proč? Mrkněte na video!
AX Paris na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ POUŽÍVÁM:
Sephora Cream lip stain (13, 16) [Sephora, 290,-]
Kat von D Everlasting Liquid Lipstick (Berlin) [USA Sephora]
Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick (Soft Lilac) [USA]
NYX Liquid Suede Cream (Pink Lust, Amethyst, Stone Fox, Tea anc Cookies) [NYX] *
NYX Lip Lingerie (Embelishment) [USA]
Dermacol 16H Lip Colour (2, 3, 6, 8, 9) [www.dermacol.cz] *
Rimmel Provocalips 16HR Kissproof Colour (500, 310, 200) [DM, 139,-] *
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour (Tailored To Tease) [MAC]

NA SOBĚ MÁM:
Ano, mám novou barvu na vlasech :)
Nehty: různé laky Náramek: www.antipearle.cz
Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy.
Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.
Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.
Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.
Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Intro dělal super-talentovaný Daan Lucas:
www.daan-lucas.tumblr.com
https://www.instagram.com/_daanlucas_/

Comments ( 8 )

 1. / ReplyWiki
  Ahoj Lou,sice se to nehodí sem ale jak rychle se ti smývá ta barva? resp. jak často si meješ vlasy? já bych si chtěla dát tu fialovou z drogerie a vlasy se mi nemastěj skoro vůbec takže si je meju tak 1 za týden někdy za týden a půl když nemám čas,tak bych chtěla vědět jak dlouho mi vydrží :) děkuju
  • / ReplyGetTheLouk
   U každýho to bude jinak už jen kvůli vlasům atp. Já teď mám jiné barvy, než ty z drogérie. Ale v tom videu je mám čerstvě od kadeřnice.
 2. / ReplyVaness Řezníčková
  ahoj lou, si fakt boží sleduju tě už od 18 subs. 100 vrstev rtěnky na jedný puse,ble skousela sem to ale s 20 a přišlo mi to hnusný už při pátý vrstvě kdyžtak vyhledej si na youtube Kamzík tv to jsem já :))))) tak ahooooooooooooj
  • / ReplyGetTheLouk
   Jooo, přijde mi, že už vrstva číslo pět je kritická!!! Jinak moc moc děkuju, to je vážně zlaté!
 3. / ReplyMirage13
  A jéje, tak už i ty :D. Akorát jsem viděla video od JennyMarbles - 100 vrstev všeho, no seděla tam přes 10 hodin koza. Výsledek zajímavý a dokazující, že nic se nemá přehánět! Máš můj obdiv za tu trpělivost. A modrá ve vlasech je super oživující.
  • / ReplyGetTheLouk
   No já nechápu, jak to přežila. Ale sjem jí vděčná za 50 párů umělých řas - to mě bavilo!
 4. / ReplyModrá rtěnka
  Do asi dvacáté vrstvy to šlo, pak už je to fujtajbl. A člověk pak vůbec necítí rty. ☺
 5. / ReplyDomka
  Pár takových challenge už jsem viděla (a u každé si říkala PROČ? PROBOHA PROČ?! :D ) ale upřímně jsem se ještě u žádné tak nepobavila a nezasmála :D A zkoušet to nebudu! :D Navíc mě pobavilo, že těch tekutých fakt zasychajících moc nemáš, asi jen dvacet.... moje sbírka celkově rtěnek čítá asi 7, co fakt nosím. K dvacítce se snad nepřiblížím! :D

Leave a reply

Your email address will not be published.