Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Objevy a Přešlapy: Květen 2016

Recenze několika drogérkových a velmi přirozených paletek je tady! Tenhle díl potěší všechny milovníky levnější drogérie, tak doufám, že se bude líbit ;)
AX Paris na Zoot.cz

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:
Too Faced Peach Palette (LE) [Sephora, 1350,-]
Sephora Must Have Paletka [Sephora, 350,-] *
Maybelline The Blush Nudes Palette [DM, 399,-] *
L’Oreal Paris Blush Sculpt (102 Nude Beige) [DM, 299,-] *
L’Oreal Paris Blush Sculpt (201 Soft Rosy) [DM, 299,-] *
L’Oréal Paris False Lash Wings Sculpt [DM, 299,-] *
Maybelline Falsies Push Up Drama Mascara [DM, 299,-] *
Bourjois City Radiance Foundation (02) [DM] *
Urban Decay NAKED SKIN ONE & DONE (Light) [www.urbandecay.cz] *
E Style Metallic Chic (01-12) [http://eshop.chriscosmetics.cz] *
Estée Lauder Pure Color Blush (Pink Tease) [Estée Lauder] *
Gabriella Salvete Contouring Palette [Rossmann] *
Dermacol Mega Lashes Volume Mascara [www.dermacol.cz] *
Gabriella Salvete 10 Shades Palette (01 Rose) [Rosmmann] *
Gabriella Salvete 10 Shades Palette (02 Nude) [Rosmmann] *
Make Up For Ever Excesive Lash Mascara [Sephora] *

NA SOBĚ MÁM:
Nehty: Kiko – 521, náramek: www.antipearle.cz

Video není sponzorováno, je děláno čistě z mé hlavy. Nikdo mi za něj nezaplatil.

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mě. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! ;)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 5 )

 1. / ReplyMaki
  Matný lesk měla nějakou dobu ve svém stojanu i Essence, takže v klidu :D Vůbec už to nezní divně :D A já miluju normální rtěnky. Pokud mám sytou barvu, tak jdu po výdrži, ale jestli je to nějaká světlejší "moje rty ale hezčí", tak mi nevadí, když ta výdrž není tak šílená :) Ty tvářenky od Loreal se mi popravdě ani moc nelíbí a nechápu plastový předěl, kterým si zničím štětec :-(
  • / ReplyGetTheLouk
   To dává dost smysl - mám to velmi podobně ;)
 2. / ReplyDomča
  objevy a přešlapy zase super
 3. / ReplySimča
  Jen taková malá výtka (nebo spíš doporučení): Když jsi ukazovala E-style stíny, tak by bylo dobré uvést u swatchů vždy odstín, protože, když pak člověk hledá na webu, tak si je pak jistější, který stín viděl ve videu (některé odstíny jsou na webu podobnější než na kamaře). To je však jen taková menší hnidopišská poznámka... :D Co se mě a rtěnek týče, tak u mě na denní pořádku najdeš barvené balzámy (např.: Labello nebo Baby Lips), dodá to rtům barvu, hydratuje a nemusím se starat, jestli se mi něco někde nerozmazalo a taky nemusím vytahovat zrcátko... Jinak do divadla většinou vytáhnu nude rtěnku, ale na plesy si troufnu i na něco bláznivějšího (např.: Rimmel Kate 06), kterou trochu otřu, aby udělala takový ten "onošený" efekt... Ano, pro mě je tohle bláznivější, co se rtů týče, na oči si, ale klidně troufnu i do školy s modrou neonovou linkou (Gabriella Salvete Automatic eyeliner 21 <--- musíš zkusit!). Díky brýlím si na to troufnu... :D Ale rty spíš držím nenápadné, ač mívám často pokušení vytáhnout červenou do školy, tak zatím odolávám... :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Ráda bych, ale na to už nebyl čas, abych ukazovala zádíčka každého stínu :) A oni si zas tolik podobné nejsou ;) Brýle jsou skvělé! Právě trošku neonky shcovají, ale ne moc :) Já si pamatuju, jak jsem si jednou před kamarádem sundala brýle a on na mě - ty máš tmavý stíny až k obočí, to je děs! :D A pak si nandám znovu ty brýle a on: ne sry, jsem se asi splet :D:D:D Brýle umí divy ;) Mám je proto ráda! Rtěnky prostě nejsou pro každého, já mám období rtů, pak zas očí... Jak kdy no :D

Leave a reply

Your email address will not be published.