Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Jsem Grinch? Zaspaný Silvestr? | Vánoční Pohodvý Pátek

Máme tu po delší době Q&A! Pod hashtagem #chcisezpetatLou se mě můžete na Instagramu a na Facebooku zeptat na cokoli a snad je všechny postupně zodpovím. ;)
Top šaty na Zoot.cz

Wishlist: https://dejmidarek.cz/public-wishlist/?theuser_id=18769&promo=10

NA SOBĚ MÁM:
Rty: Rimmel The Only 1 Lisptick – 510
Nehty: Rimmel – Midnight Randevous + Essence – I Love My Golden Pumps (LE)

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 11 )

 1. / ReplyMaki
  Náš zvyk je poslouchání těch uhozených koled při večeři. Já už opravdu uvažuju o tom, že to CD vyhodím oknem :-D No a mamka se nás každoročně snaží udržet a chce abysme drželi půst. Což se ji ještě nikdy nepodařilo :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   My máme taky jedno CD, které jede u večeře už sto let :D Ale tak aspoń se mamka snaží ;)
 2. / ReplyJenny Tenshi
  Parádne video :) My máme tradíciu že si vždy dáme k štedrovečernému stolu aj židovskú menoru . Je to úcta k našim koreňom a aj si tým pripomíname že je jedno kto je akého vierovyznania ale dôležite je to že sa vieme stretnúť pri jednom stole a užiť si sviatky. Sme ateisti ale i tak máme niekedy také tie židovské drobnosti, ktorých sa asi nezbavím, rovnako ako iný oslavujú Veľkú noc ( Čo sa u nás nikdy neviedlo) :P Keď som bola ešte ( denný) študent ,tak som aj zapaľovala sviečky na chanuku, lenže teraz keď sa vrátim s roboty tak je neskoro lebo sa to má spraviť po západe slnka. A ešte jedna taká menej oficiálna je že sa stretneme s kamarátkami a spolu s nejakým ( drobným) darčekom si aj dávame koláčiky, ktoré sme v daný rok napiekli. Inak klasika: kapustnica, Kapor alebo losos a samozrejme veľa dobrého šalátiku.
 3. / ReplyMirage13
  My teď máme díky devítileté sestře stromeček úplně přecpaný, až se divím, že nepadá na jednu stranu :D.. umělý, takový komunistický ještě. Naštěstí je v obýváku. Taky mě na ozdoby moc neužije a uměla bych si představit nějakou pěknou elegantní hvězdu a dost, i když jsem jako malá paradoxně milovala cokoliv svítivého a třpytivého, takže takové ty třásničky.. ty byly uplně všude. Zvláštní zvyky asi nemáme žádné. Tobě taky Šťastné a Veselé! Máš nějaký "dárek" pro kočičáka?:)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak kvůli malé to chápu, to jepak jasné :) Třásničky jsem milovala taky, neboj :D Dárek zatím nemáme, přítel mu chce furt kupvoat nový škrabadlo, že prej se na něj nevejde. Ehm, kouká mu občas noha, ale vejde se tam. Já furt říkám, že až na jeho narozky. Ale podle mě ho přítel koupí :D
 4. / ReplyEll
  Konečně někdo, kdo taky nemá rád petardy :D . Já se jich dokonce svým způsobem "bojím" a to jak těch petard samotných tak toho zvuku (nevím proč). A tradice mě taky žádné nenapadají, kdysi něco málo jako pouštění lodiček, překrajování jablíčka a pod. když byl brácha menší, ale teď jen taková ta klasika jako zpívání koled a rozdávání dárků tím nejmladším (v tu chvíli jsem vždycky tak ráda, že mám sourozence :D ) + my ještě teda chodíme do kostela, ale to je tak asi všechno :) . A přeji krásné vánoce a šťastný nový rok :) .
  • / ReplyGetTheLouk
   Já se nebojím, ale prostě mi to přijde k ničemu. Ještě takové ty bouchací, bez vizuálního efetku.. To mi přijde uplně zbytečné... :( Tobě taky!!! ;)
 5. / ReplyMeduňka
  Rodina mého partnera má 2 takové štědrodenní zvyky - 1.) jede na hřbitov pozdravit všechny blízké, což se mi moc moc líbí; 2.) jede do Kauflandu na "povánoční" slevy. Já mám ve zvyku 23 jít na náměstí pro Betlémské světlo a udržovat ho až do Nového roku a balit 23. celý večer až do noci dárky a nadávat, že mě z toho bolí záda a už to nikdy neudělám :)
  • / ReplyGetTheLouk
   1) je krádná! 2) je dost praktická :) My takhle chodíme se setřenkama kupovat dárky až po Vánocích - sejdeme se na kafe, něco nakoupíme.. Ideální holčičí čas :) :D:D:D S tím balením si mě rozsekala :D
 6. / Replyviki
  Ahoj, u nás taky rozdává dárky nejmladší, ale jak řikáš to asi u každýho. :D U nás je zvykem objíždět hřbitovy a zapálit svíčku. Předse jen má být rodina spolu. :))
  • / ReplyGetTheLouk
   To je pěkné :)

Leave a reply

Your email address will not be published.