Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Rimmel – Rose Libertine

IMG_2749

Pastelová korálová. Tmavší pastelová korálová. Nebo možná i zastřená korálová. Furt nějak nemůžu přijít na popis téhle barvy. Přiznám se, že se mi v lahvičce ani moc nelíbila, a lakovala jsem ji spíš z nouze. „Budu ji mít na nehtech dva dny a půjde dolů“, říkala jsem si. Jenže už ji tam mám týden a zatím nemám sebemenší potřebu se jí zbavit.

IMG_2751

Pro většinu lidí bude představovat ideální lak na jaro či léto. Já v ní vidím podzim. Když se v chmurném počasí potřebujete rozveselit, bude ideální. Má pravou barvu spadlého listí, ale není ponurá, je dívčí, veselá, ale nekřičí. A nechápu jak je možné, že když se na lahvičku podívám, vidím „bla“, a když se podívám na nehty, vidím pecku. Máte doma něco podobného?


Kabelky LYDC na Zoot.cz

Rimmel – Rose Libertine [DM, asi 59,-] *

Comments ( 9 )

 1. / ReplyAnonym
  Zrovna mám stejný odstín na nehtech a je to jeden z mých neoblíbenější laků. Aspon jednou do měsíce ho musím nosit! Sice na umělém světle se tváří lehce oranžově, ale na denním je to krásná růžová. Líbí se mi, že to není moc vulgární a přitom to může nosit i moje mamka. Rimmel ty odstíny prostě umí!
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj, je to fakt rafinovaný odstín!
 2. / ReplyAja
  Na tobě se mi tento odstín líbí moc! Vážně ti lak vydrží týden???! To bych brala :-D!
 3. / ReplyTynus
  Od stejne znacky mam lak takovy serikove fialovy a ackoliv se netvari nijak zajimave,tak i presto mne zaujal. Na nehtu je hezky a po natreti Top Coutu je krasne lesky,coz se mi u jinych laku moc rici neda.Rimmel London 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora lak na nehty 558 Go Wild-er-ness 8 ml. Pusobi na nehtu opravdu krasne :)
  • / ReplyGetTheLouk
   ten je skvělý! Mám na něj tady i článek ;)
 4. / ReplyAndyT.
  Mám doma 415 a 340, oba dva fakt nádherné odstíny, 340 i celkem použitelná, ale 415 mi vůbec, ale vůbec nesedla, než zaschne tak to trvá neuvěřitelně dlouho, nehledě na to, že u jiných laků mi stačí 1 vrstva, tady minimálně dvě. Toť můj názor, ale když to zaschne tak zase vydrží, pravda :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Já se schnutím nemám naštěstí problém u Rimmelích laků :)
 5. / ReplySára
  Právě mám přesně tenhle odstín na nehtech, jsem nadšená z toho jak rychle schne, jenom mi přijde že na mých nehtech je trochu tmavější. Možná to je jenom zdání a na denním světle bude vypadat lépe :)
 6. / ReplyKlára
  Dostala jsem tenhle lak od kamarádky k Vánocům (ona ví čím mi udělat radost) a asi jsem se zamilovala. Podle tvých fotek jsem čekala, že bude jemně růžová, ale na nehtech působí skoro až neonově. Navíc pořád nemůžu přijít na to, co je to vlastně za barvu- chvílema je oranžová a někdy úplně čistě růžová. Je hodně výrazná a zároveň mi přijde přirozená.. Už po tom co jsem uviděla fotku mi bylo jasné že skončí v mé sbírce, už jsem na těchhle lacích závislá, mám jich doma 16 a pořád koukám po dalších :D

Leave a reply

Your email address will not be published.