Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Charmed

dm_charmed_02

Na úvod si bohužel neodpustím poznámku – schválně, kdo taky kdysi sledoval seriál Čarodějky? Jó, to byly doby. Nicméně zpět k líčení, je dost přirozené, i já si občas odskočím na návštěvu do nenápadných vod. Look je pak neskutečně lesklý. Víte, musím to něčím vykompenzovat! To je pak jasné, že sáhnu po NARS Callisto. Po kom jiném, že jo? Inu, láska je láska.

dm_charmed_01

Tohle je první líčení, které jsem s paletkou Charm udělala. Druhé vidíte tady a stále uvažuji nad tím, zda je tak versatilní, že s ní půjdou i jiné looky. Stíny si jsou totiž na můj vkus moc podobné. Hezky se vše ztrácí, ale ubírá to paletce na praktičnosti, na jejím chameleonství. A vy už za ty roky moc dobře víte, že já chameleony ráda! Stalo se vám to někdy? Že se paletka tvářila skvěle, ale ve finále vám nenabídla, co jste čekali?


Balerinky na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:

Clarins True radiance Foundation (108) [Sephora, 1050,-] *

Urban Decay Naked Skin Weightless Concealer (Light Warm) [Sephora] *

Rimmel Stay Matte (01 Transparent) [DM]

Dermacol Krajková Dvoubarevná tvářenka (02) [www.dermacol.cz]

Rimmel Brow This Way Sclupting Kit (03 Dark Brown) [DM, 129,-] *

L’Oreal Brow Artist Plumper (Medium/Dark) [DM, 219,-]

E Style Perfect Harmony Palette (05 Charm) [http://eshop.chriscosmetics.cz, 259,-] *

NARS Dual Intensity Eyeshadow (Callisto) [Sephora, 750,-]

Dermacol MEGA LASHES WATERPROOF MASCARA [www.dermacol.cz] *

L’Oreal Paris Color Riche Extraordinaire Liquid Lipstick (500 Molto Mauve) [DM] *

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

Comments ( 7 )

 1. / ReplyMaki
  Bohužel se mi to stalo u paletek zejména s neutrálními stíny, že na víčku vypadají všechny stejně. Nebo paletky od MUA, kdy jsou stíny hodně podobné :-( Ale Calisto to rozjela :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   S UD se mi to ale nestává .) Bohužel mám pocit, že je to problém spíše levnějších paletek. Ty stíny nejsou uplně nekvalitní, jen jsou prostě hůř vybrané do takovéhle paletky..
 2. / Replyhanisqa
  Před časem měla nostalgickou chvilku a podívala se na celé Čarodějky. Jinak jediné zklamání ohledně paletek sem měla s Makeup Revolution, ale na jednu stranu si říkám co jsem čekala, když jsem vlastníkem všech čtyřech Naked paletek a dalších čtyř jiných paletek od UD. Aktuálně si dělám zálusk na VICE 4.
  • / ReplyGetTheLouk
   To se bojím, že prostě pak člověka naokouzlí, stejně nové essence paletky - není to nic pro náročnější :(
 3. / Replymagdi
  Bohužel stalo u Naked 2 . Při projíždění swatchu se mi ty odstíny strašně líbily a když jí mám použít tak nevím co sní. Většinou používám 3 stejné odstíny dokola a jinak mi to přijde nuda a že to vypadá na očích stejně :-/ Jinak ostatní Naked paletky mi sedli perfektně a jsem do nich zamilovaná pořád kdykoliv je vezmu do ruky. Nebo mě napadá ještě od Nars paletka se stíny dual intensity, tak tam už nevím vůbec
  • / ReplyGetTheLouk
   Proot jsem si jí nakonec nekoupila - je pěkná, ale jako skladiště pěknejch monostínů ne jako paletka. Nicméně naked 2 mně osobně nabízí tunu kombinací a možností :) To mě mrzí, že pro tebe nemá ten stejný efekt :)
 4. / ReplySssa
  Jaj čarodějky, na těch jsem tenkrát ujížděla :D Jinak tohle jsem měla s quatrem od NYC. Vypadalo na hezký neutrální stíny a nakonec nic moc...

Leave a reply

Your email address will not be published.