Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Coral Harmonie

dm_coralharmonie_03

Když máte doma novou paletku, tak si s ní neustále hrajete, objevujete její kvalitu, ale i možnosti. Mívám to uplně stejně. První týden nenosím nic jiného než ty novinky, sedí mi hezky nahoře v šuplících a třesou se na další použití. Ne však tahle paletka od Douglasu. Ty barvy nějak nejsou ono. Chápu, že Urban Decay trvá půl roku jen poskládání barev vedle sebe do paletky. Je to důležité. Tady je špatně snad uplně vše.

dm_coralharmonie_02

Textura stínů je dost tvrdá, těžko se nabírá na štětec a bohužel to není jen ta vrchní nasprejovaná vrstva. Je tam hodně pleťové, která má v sobě výrazné třpytky. Původně jsem doufala v nemožné – v nalezení dvojčete UD Sidecar. Ani omylem, stín nemá prakticky žádnou pigmentaci. Zlatá není o nic lepší. Snad jen ta hnědá ujde, ale také to není nic výjimečného. Ta burgundy má ale tak úzký pruh, že nemáte šanci ji jakkoli nabrat a nanést na oko.

dm_coralharmonie_01

Inu, není tak lehké dát dohromady paletku, nemyslete si. Podobně bych mohla vyčítat i u bronzeru, ale tam je kvalita pudru a tím pádem i aplikace přívětivější. Nicméně nečekejte žádnou bombu. Ono… To líčení taky žádná bomba není. Díky bohu za tu korálovou rtěnku, která to zachránila, nemáte pocit?


Keepcup na Zoot.cz

NA SOBĚ MÁM:

Urban Decay Naked Skin Weightless Foundation (0.5) [Sephora] *

MAYBELLINE Instant Age Rewind Eraser Dark Circle Concealer [USA] *

Catrice Prime and Fine Mattifying Waterproof Powder [Rossman, 129,-]

Rimmel Brow This Way Sclupting Kit (03 Dark Brown) [DM, 129,-] *

Benefit Gimme Brow (medium/deep) [Sephora, asi 600,-] *

Douglas Aquarelle Powder (Harmonie 1) [Douglas] *

Kat von D Tatto Liner (Trooper) [USA]

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara [Bobbi Brown] *

Douglas Aquarelle Powder Bronzer [Douglas] *

MAYBELLINE Color Sensational (448 Coral Flourish) [DM, 200,-] *

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.  Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: Videopadu, Adobe After Effects

Comments ( 3 )

  1. / ReplyLištička Rezavá
    Ach jo, to je trochu smutná story, těšila jsem se, že Douglas přijde s něčím super za přijatelnou cenu.
  2. / ReplyJulia
    Máš pravdu, stíny jsou poněkud nevýrazné, ale rtěnka je úplně super!;) Je to takové letní lehké líčení, hlavně pro ty, co nejsou zvyklí na výrazné líčení. :))
  3. / Replytimewithbeauty
    Musím říct, že mě paletka podle fotek také nenadchla, inu vždy se vše nepovede :) PS: Tou rtěnkou se samozřejmě vše o 100 % vylepšilo :-D

Leave a reply

Your email address will not be published.