Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Objevy a Přešlapy: Říjen 2014

oap_rijen_2014

Dneska to parfumérkové produkty těm drogérkovým docela nandaly. Nicméně to je holt život. Jak vysvětluju ve videu, chápu, že mám možná pro někoho přehnané požadavky, ale to jsou zkrátka moje osobní preference. Proto to ale ve videích zmiňuji, proto vám o tom říkám, abyste vy sami mohli říct, zda jste tyto věci schopni akceptovat a můj přešlap se tak může stát vaším objevem. Každý jsme jiní a každý chceme něco jiného, proto je svět tak barevný a zábavný, a proto co se líbí jednomu, nemusí druhému. ;)Nicméně třeba příště to drogérka parfumérce vrátí! :D
ODKAZY:

Nákupy a Noviny Říjen 2014: http://getthelouk.com/?p=5596

Objektivní recenze a jejich filozofie: http://getthelouk.com/?p=2103

 

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:

Make Up For Ever Rouge Artist Intense (42) [Sephora, 600,-] *

+ ukazuji: Make Up For Ever Natural Lipstick (N36) [Sephora, 600,-]

L’Oreal Color Riche (LE: Pure reds – JLo) [DM, 270,-] *

L’Oreal Color Riche (LE: Pure reds – Blake) [DM, 270,-] *

NARS Audatious Lipstick (Charlotte) [Sephora, 850,-]

— Instagram: http://instagram.com/getthelouk

NARS Audatious Lipstick (Natalie) [Sephora, 850,-]

Benefit Gimme Brow (medium/deep) [Sephora, asi 600,-] *

Sleek Makeup i Divine Rio Rio Palette (LE) [http://www.sleekmakeup.com]

— Článek o paletce: http://getthelouk.com/?p=5404

NARS Dual Intensity Eyeshadow (Callisto) [Sephora, 750,-]

NARS Dual Intensity Eyeshadow (Cassiopeia) [Sephora, 750,-]

Clarins Cream-to-Powder Eyeshadow (05 sparkle grey) [Spehora, 590,-] *

— Článek o stínech: http://getthelouk.com/?p=5364

Essence Metal Glam Eyeshadow (18 Choco-chic) [DM] *

— Tutorial se stíny: http://getthelouk.com/?p=5797

Gabriella Salvete Eyeshadow (06) [Rossmann, 79,-] *

Gabriella Salvete Eyeshadow (08) [Rossmann, 79,-]

Gabriella Salvete Eyeshadow (12) [Rossmann, 79,-]

S.he More Than False Lashes Mascara [DM, 99,-] *

 

NA SOBĚ MÁM:

OČI: Podobný tutorial: http://getthelouk.com/?p=3386 / http://youtu.be/-R8bhuQfgmw

Clarins True radiance Foundation (108) [Sephora, 1050,-] *

Catrice Camouflage Cream (020 Light Beige) [Rossmann, 100,-]

Catrice Prime and Fine Mattifying Waterproof Powder [Rossman, 129,-]

Make Up For Ever Aqua Brow (25) [Sephora, 700,-] *

Benefit Dallas Blush [Sephora, 950,-]

NARS Audatious Lipstick (Natalie) [Sephora, 850,-]

 

NEHTY: Catrice Milion Briliance (05 Plum Fiction) * + Colorama  (03) * + fólie na nehty

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

Comments ( 46 )

 1. / ReplyMirage13
  Roztomilý miminko kartáček mě pobavil :D. Já tě úplně žeru, jak tě to baví :).
  • / ReplyGetTheLouk
   No tohle mě vážně vždycky rozněžní uplně :D
 2. / ReplyEll
  Pro mě jsou momentálně top červené rtěnky (občas s nádechem dorůžova)...o víkendu jedu na Slovensko, kde mají přece jen trochu jiný sortiment než u nás, tak doufám že konečně najdu tu správnou střední červenou bez oranžového podtónu, kterou už tak dlouho hledám :)
  • / ReplyGetTheLouk
   No zkus mrknout na tu Pure reds kolekci, ale bojím se, že na Slovensku není :( Ale můžu se plést... :)
 3. / Replyiva
  Ahoj já se v poslední době zamilovala do fialové rtěnky. Sleek stíny mám ráda a zajímal by mě tvůj názor na milani bella gel powder eyeshadow. Děkuji
  • / ReplyGetTheLouk
   nevím, nezkoušela jsem ho :)
 4. / ReplyJane
  Ahoj :), zkoušela jsi už "laky" na rty od Bourjois řadu rouge edition Velvet? :) krásné matné barvičky na zimu jak dělaný... málokdo se u nich zastaví.. a moc doporučuju! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ne, chodím kolem nich už dooost dlouho, ale plánuji ji na wishlist brzo :) Tak snad ji brzo i vyškrtnu :D
 5. / ReplyNikaV
  Právě se stala zajímavě nepříjemná věc. Před pár hodinami jsem si koupila nový stíny od Essence, teď si pustím tvoje video a zjistím, že přesně tyhle stíny jsi zařadila do přešlapů... Maximálně můžu doufat, že když mám trochu jiný odstín (02 coffeeto glow) než ty, tak že ty moje budou o něco lepší. Ale aspoň jsem si tam rovnou i pořídila pěknou zářivou rtěnku (nejsem si jistá, jestli přes videa nevysíláš nějaký vlny, které nutí lidi, aby se taky staly rtěnkovači) a těším se na zítřejší pohledy ostatních šokovaných tak výraznou barvou. :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Držím palce, ať jsou ty tvoje pořádnější než ty moje. ;) :D No jeslti ty vlny mám a vysílám, tak jsem na ně docela pyšná :D Na výrazy prď, vzpomeň si na ty vlny a nos se jako páv ;)
   • / NikaV
    Tak nakonec se žádný překvapený výrazy nekonaly (možná musím přitvrdit...) Jenom dvě spolužačky se mi v jednu chvíli z nějakého důvodu smály a mysleli si, že je nevidím, ale tyhle dvě stejně nemám ráda a myslím si o nich svoje, takže je mi to jedno. A ty stíny už jsem taky ozkoušela, ale zatím jsem využila jenom tu vrchní třpytivou vrstvu, jak to bude s tou spodní vrstvou ještě uvidím...
   • / GetTheLouk
    :D Tyhle miluju! Když se někdo směje, tak se otočím a zavrčím, když mám náladu :D Hlevně to dělám s tmavou rtěnkou :D Nějaký slečny jsem takhle jednou docela vyděsila :D Ale jsem ráda, že takhle experimentuješ, to je super! Držím moc palce v přitvrzování, jeslit nějaké nastane ;)
 6. / Replynuf
  Luci, tady ti to neskutečně sluší. Úžasné líčení očí! A neomlouvej se stále za to, že oceňuješ kvalitu dražších produktů. Když je něco lepší, tak je to prostě lepší. Co naděláš. :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc :) No, že zrovna ty to chápeš, je mi jasné a nepřekvapuje mě to, ale myslím, že sama víš, že někteří zkrátka nepochopí, co té rozmazlené krávě neustále vadí? :D
   • / nuf
    No jasně, že to vím :) To je jako se vším ostatním v životě - kdo nezkusil, nepochopí. A u některých blogerek je protěžování co nejlevnějších produktů za každou cenu samozřejmě populismus a podbízení se davům :) To je pak blogování jen pro blogování a objektivita je s otazníkem :) Každého věc.
   • / GetTheLouk
    Hezky napsáno! ;)
  • / ReplyKim
   Souhlasím, žádné omlouvání za dražší věci Lou! :) Já jsem naopak ráda, jsi jediný člověk, kterého takhle na youtube z Češek sleduji, protože tu pořád neslyším chvalozpěvy na Milani/Make up revolution... A líčení očí je bomba, zítra si je udělám stejné :D Jinak jsem ti ještě chtěla poděkovat za video, kde ses líčila do Rihannina stylu - máš tam dva skvělé tipy, které mi teď zpříjemňují líčení - první je nanášení světlého bronzeru a následně tmavého (fakt to působí hezky přirozeně!) a pak trojité nanášení a otiskávání rtěnky do kapesníku. Tak i ta, kterou jsem normálně během pár hodin musela doplňovat, vydrží i jídlo :) Takže jen tak dál. A když už jsem u toho chválení, palec nahoru, že neprožíváš Blogerku roku :D :)
   • / GetTheLouk
    Makeup revolution mi psali, zda nechci něco zkusit. Mně ta značka moc nebere, už jsem to někde psala, že nvím proč je kolem ní takový humbuk. Teď jsem na ně koukala a přijde mi, že ty věci zas až tak šíleně levné nejsou. Našla bych o krapet dražší, ale věřím, že lepší. Jasně, tu znakču jsem nekzoušela, takže nemůžu soudit, ale i tak... Nevím, něvěřím jí moc.. Mně tam zaujaly ty modré rtěnky, ale prostě.. Něco vě mě mi říká, že bych tu spolupráci brala jen, abych se zavděčila tomu křídlu "chceme levné produkty, nejsi stará Lou, která (sice kupovala Benefit a Chanel, ale toho už si dneksa nikdo asi nevšímá :D:D:D) kupovala levné věci. Navíc bych pakj stejně dostala po čumáku, kdyby se mi to nelíbilo :D:D:D Takže já asi zůstanu u občasné drogérky, nic proti ní totiž nemám, a občasné parfumérky ;) prostě tak, jak mi to sedí, žádné MUA, ELF, Makeup Revolution atp... Netáhne mě to prostě :( To jsem strašně ráda! Mám pocit, že tutorialy moc nikoho nebaví, nezajímají a jsou jen jako film a ne jako "učící prvek" nebo jak to říct, takže to jsem strašně ráda!!! Ai nevíš jak! A co se Blogerky roku týče, už minulý rok mě to moc nebralo, letos vůbec, i když třeba byl tenhle ročník lepší než minulý, to zas nemůžu soudit. Ale jak to člověk vidí leckdy z toho "inside" pohledu, tak se to, někdy i kvůli ostatním blogerkám, trošku znelíbí nebo jak to říct. Prostě tohle šlo letos mimo mně. Už jen proto, že ceny Avon bohužel nejsou pro mě lákadlem. Znovu se jedná o značku, kterou nepotřebuji zkoušet. Takže za mě letos zkrátka ne-e. Ale upřímně, znovu si mě potěšila, u většiny lidí mi přijde, že by mi dali nejradši za uši za to, že jsem na předávání nebyla :D
 7. / Replybee457
  Lou, to se ti moc povedlo, já mám ráda rtěnky v odstínu jako kdybych snědla lesní jahody, borůvky či ostružiny :-D A stíny? Ty měním, momentálně nemám jedny oblíbené. Tak mě tak napadá, neobhajuj se, že doporučuješ "dražší" parfumérkové zboží, je na každém, kolik chce utratit ;-) Já si ty tipy taky ráda poslechnu, přestože si (dokud studuji) stíny od Chanelu nekoupím ;-) bára.kára blog
  • / ReplyGetTheLouk
   Já vím, že to je na každém, ale lidé to stále ne a ne pochopit. Denně čelím výčitkám, že mám vše drahé. a když koupím stíny od essence, tak poslouchám řeči typu: "konečně je tu zpět ta stará Lou" :D No prostě je to s tím těžké... Stará Lou taky nakupovala Benefit, NARS, MUFE a Chanel, ale teď se to prostě asi víc řeší nebo co... :) Jinak díky moc :) ostružinové rtěnky na podzim jsou muset have! V lednu totiž utíkám k fuschsiovým a žvejkačkovým růžovým :D
   • / bee457
    No, sleduju Te uz dva roky, fiha, a prijde mi, ze jsi stale stejne skvela, stojis si na svych zasadach a jsi objektivni v tom, ze nakupujes cele spektrum dekorativky. Rozumim tomu, ze proste od produktu ocekavas to, co slibuji, at stoji kolik stoji. Nejsem tip, co by kupoval NARS, Benefit nebo UD, ale pres to Te mam moc rada, Tvou praci a vse kolem. Hlavne se nenech od tech zlych jazyku zlomit nebo zkazit naladu a bud stale sva! :-)
   • / GetTheLouk
    Děkuju staršně moc :) Tohle je pro mě strašně moc důležité, že někdo, kdo mě sleduje dlouho u mě stále najde to, co kdysi. Je jasné, že se člvoěk vyvíjí, mění se mu vkus atp. A i tím, že hodně věcí vyzkouší se mu mění i požadavky leckdy. Ale jsem ráda, že moje videa stále umí (doufám) radit i pobavit! Vážně mco mco děkuju!!! Mimojiné tvou přezdívku si pamatuju už dlouho a vím, že komentuješ skoro každý článek, takže vážně staršně moc díky! Moc si toho vážím!
 8. / ReplyDenny
  To je zvláštní, na mě stíny fungují přesně opačně... I s poměrně mastnými víčky mi (většina) pudrových stínů drží bezvadně i bez báze ale většinou jí dávám, aby ty barvičky byly lepší, mám ráda když to barevně hezky vynikne... Ale krémovky mi stečou do vrásky na víčku a nazdar... A to i vychvalované color tattoo :-( S bazí a zapudrováním dalším stínem pak jakž takž drží, ale samy.. To bych se za půl hodiny mohla líčit znovu
  • / ReplyGetTheLouk
   :-O To jsme snad nikdy neviděla :D:D:D Ale tak hlavně, že máš vychytaný, jak to funguje ;) Mně třeba nevydržel illamasqua surge krémovej stín ani 2 minuty :-/ Ale jinak teda naštěstí všechno jo :)
 9. / Replymotylek
  Rtěnky na podzim mám většinou do vínova, jednu dokonce hnědo-vínovou. A stíny většinou do hněda, ale začala jsem používat i paletku,kterou mi kdysi koupil děda a já jí strčila do šuplíku s tím,že tohle tedy ne. Je to paletka Hana Montana a obsahuje uplně pleťový stín (kterým zapudrovávám korektor pod očima), studeně hnědý lesklý stín a takovou zastřenou fialovou s třpitem... Sice paletka vypadá uplně úchylácky, ale stíny jsou kupodivu fajn...
  • / ReplyGetTheLouk
   Hnědo-vínové mi podle mě nikdy neslušely a tak žádné nemám... :D No někdy taky na paletku kouknu a mám jasno, že budu používat ten a ten stín a zbytek vůbec.. A za měsíc ten zbytek je vydřenej na dno a ten a ten stín jsou sotva dotčený :D:D:D
 10. / Replymíša
  Ahoj Lou, hrozně ti to sluší. Úplně s tebou souhlasím s těma stínama, mám ty metal glam v odstínu 19 sparkling orchids a jsou na tom úplně stejně. Na nars jsem se taky dívala a už mám 2 doma :D
  • / ReplyGetTheLouk
   A přitom by jinak byly pěkný! :) No tomu NARSu nejde moc odolat :D
 11. / Replyverca
  Ahoj Lucko, jak to, že jsi nebyla na blogerce roku?
  • / ReplyGetTheLouk
   Byla jsem mimo Prahu. Navíc mě minulý ročním moc nepřesvědčil, že by bylo o co stát i letos... :)
   • / Ruzne
    A nešlo to třeba říct? Aby se lidi nenamáhali hlasovat pro tebe, ale pro někoho, pro koho to něco znamená?
   • / GetTheLouk
    Ja jsem nikomu nerikala, ze pro me ma hlasovat. Myslim si, ze to je na kazdem ;-) At kazdy hlasuje pro toho, koho uzna ze vhodne. To neni zas, ze bych si nevazila sveho umisteni! To ne! Prosim zas neobracet vse vzhuru nohama! ;-) Jen jsem proste letos nemela potrebu jit na vyhlaseni a spamovat prosbou o hlasy cely fb. Na tom doufam, neni nic spatneho. Vazim si vsech svych fanousku a ctenaru bez ohledu na nejake hlasy. Takhle by to podle me melo byt :-)
 12. / ReplyMaki
  Já se vůbec nedivím, že tě ty stíny od GS nijak neuchvátily.. Já mám doma jen 1 a skoro ho nepoužívám. Prostě i raději vytáhnu celou paletku a je to. Navíc jsem původně chtěla královskou modrou a když jsem zkusila tester tak to byla tragédie. Na podzim mám momentálně 09 Kate Moss, která mi skvěle vyhovuje a přítel mi ji dovolil nosit, když jsem s ním :-D A stíny... V poslední době jsem se zamilovala do hnědé díky Arabian Nights od Sleeku a to jsem nikdy hnědé stíny nepoužívala... Jo a neznáš nějakou levnější alternativu Natalie od NARS? Strašně se mi líbí, ale bohužel nemám finance na tuhle rtěnku :-(
  • / ReplyGetTheLouk
   No, právě :( Ta tyrkysová jde, ta není uplně špatná. Ale ten zbytek je smutnej. A znova říkám ta zelená je jedna z nej zelených, tkeré jsem kdy viděla, to mě vážně mrzí! 09ka je krásná!!! A přítel nesnáší 90 % mých rtěnek a čím více se podobají černé, tím víc jsou na black listě :D:D:D Arabian Nights je paletka, kterou jsem si řekla, že nechci, protože byhc ji neupoužívala jako jiné Sleečí paletky, ale stále mi vrtá hlavou, zda ji ještě nedokoupit :D A zatím ne, Natalie jsem si pořídila vážně proto, že to je jeeden z odstínů, které doma opravdu nemám. Ale slibuju, že zkusím vyzkoumat ;) Je to vážně takový růžovo-oranžový chameleon. A nebo už prostě dobře nevidím :D
   • / Maki
    U mě jsou taky všechny rtěnky na černé listině, společně s balzámem na rty a krémy na ruce :-D No právě že Natalie je naprosto nááádherná :-D Už jsem zkoumala v drogerce jestli není krapítek podobná např. Dermacol 01 z té nové řady, ale vůbec...
   • / GetTheLouk
    Není, mám ji doma a taky to byla první rtěnka, vedle které jsem ji chtěla vidět, jeslti aspoň trošku a prostě ne... Vůbec nevím jak tu Natalie mam popsat... Nechápu :D Takový milý a nositelný odstín, ale je kolem něj tolik záhad :D Ale těší mě, že máme stejné myšlenkové pochody s tou Dermacolkou, to mě vážně pobavilo! ;)
  • / ReplyPetra
   Mně takhle z videa hodně připomíná mojí Rimmel Kate Moss v odstínu 16. Ale jak moc si jsou podobné v reálu, to netuším. Tu Narsí znám jen od Lou z videa :/
 13. / ReplyLenka
  Já ti to musim napsat, fakt nerada, ale musim. Dřív jsi měla hodně hezký obočí, prostě přirozený, ale posledních asi pár měsíců je strašně tlustý a nepřirozený, je i vidět, kde ho maluješ - že máš namalovaný u kořene nosu, ale začíná ti o 1 cm dál. Dřív bylo módní mega tenoučký, ale už není, ale holky to zase ženou do extrému a dělaj si co nejtlustší a nejtmavší. Ale tím, že se přestalo dělat to tenoučký bylo proto, aby to bylo přirozenější, ale přirozený není ani toto. Zkus si ho jednou jenom lehce zvýraznit (třeba stínama i tužkou klidně, ale jenom trošku) a pak se rozhodni, co se ti bude víc líbit. Je to samozřejmě tvoje věc (jen mě to trošku přijde jak dvě tlusté čáry, ne jako obočí, ale nechci být hnusná, jenom abys věděla, co myslím, co se mi na tom nelíbí, ale samozřejmě ti to může být jedno)
  • / ReplyGetTheLouk
   :D A jéje, moje obočí. Ono dřív ho lidé taky komentovali s tím, že se jim něco nelíbí :D Mně obočí nezačíná o 1 cm dál věř mi ;) Jen mám opravdu slabý tenounký chloupky, takže moc nejsou vidět. Obočí logicky nosím takové, jaké se mi líbí. Nemám moc ráda světlé nenápadné obočí. Mám ho ráda výrazné :) Proto vzhledem k barvě vlasů musí mít nějakou barvu i to obočí. A to moje chloupky nemají a i kdyby měly, tak jich je tam pár daleko od sebe, že to stejně není vidět ;) Nikam obočí nepřiresluju, nikde ho neztlustšuju či nezužuju, prostě ho jen vyplním, tvar mu opravdu neměním :) Jediné, kde občas lehce podvádím je délka ocásku - někdy mu 1 mm přidám, mám obočí totiž krátké po tom, co jsem si ho někdy ve 14ti vytrhala blbě. Takže obočí nemám namalovaný někde, kde není, není dělané tlustší a i kdyby, tak mně se tak líbí. ;) Neříkám, že ho tak bduu nosit do smrti, sama říkáš, že trendy se mění i v obočí, bůh ví, co se mi bude líbit za půl roku :D ale teď to měnit asi nepotřebuju :) Ale i tak díky ;)
   • / Monika
    Tady je vidět, že všechno je prostě věc názoru. Mně se zase třeba Lucčina momentalní úprava obočí líbí moc, ve starších videích mi obočí přijde takové nedodělané jakési :-) Poslední dobou mi naopak obočí přijde super a já ho považuji za přirozené, jako jo, upravené, ale pořád působící přirozeně. Mění se nejen trendy, ale i subjektivní pohled jednotlivce, já jsem taky za svých teenage let preferovala obočí vytrhané do tenounké čárky (v devadesátkách to fakt frčelo :-))) a teď se mi naopak líbí co nejhustší.
   • / GetTheLouk
    Díky :) No jasně, že vždycky něco frčí a do jisté míry se tím člověk nechá ovlivnit. Budem si povídat za pár let, až bude v kurzu zas to tenké ;) :D
 14. / ReplyLadyKerstyn
  Bruneta o mnoho lepší než jako blondýna! Palec nahoru!
 15. / ReplyAknelka
  Teraz rozhodne vedú tmavočervené, fialové a vínové rúže, ale aj neutrálky. Momentálne som si najviac obľúbila svetlunko ružový neutrálny lesk Chanel Rouge Allure, ktorý nosím s výraznejšími očami. Drží perfektne!
  • / ReplyGetTheLouk
   Rouge allure jsem měla rtěnku a byla super! Věřím, že i lesk bude skvělý. Vínové a fialové jsou moje láska celý rok, ale na podzim orpavdu extrémně, nejde jim podle mě v tuhle dobu nepodlehnout ;) :D
 16. / ReplyRoslin
  Jak nejsem žádný velký fanoušek českých komentovaných videí, tohle je první, které mě opravdu bavilo a hodně obohatilo. Díky moc a přeju hodně zdaru dál!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju staršně moc, udělala si mi velkou radost!

Leave a reply

Your email address will not be published.