Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Focení s Adélkou a Bárb: Pinup Girls

Tohle malé rychlé focení u kávy malinové citronády bylo vážně skvělé. Za prvé nebylo moc času, takže jsme se snažily o sto šest, aby vše odsejpalo, a za druhé jak jsme makaly, tak pak zbyl čas si jen tak povídat.

photoshoot_pinup_01

Adélka, fotila Bárb

Holky měly za úkol do časopisu nafotit, jak by ony pojaly pinup styl. Musím říct, že pinup je poměrně svazující téma, alespoň pro mne by bylo. Znáte to, červené rty, uhlazené velké old-schoolové vlny ve vlasech, linky, piha krásy a červený korzetek dopněný o děrované černé punčochy s puntíkatým šátkem ve vlasech.

Pro mě je to naprostá nuda! Nic z toho bych asi nikdy nenosila. A bylo fajn vidět, že i z pinup stylu si lze vzít inspiraci a stále být svá. Holky to předvedly v oblečení, já doufám v líčení.

photoshoot_pinup_04

Bárb, fotila Adélka

Linky byly pro obě dvě samozřejmostí už i proto, že holky je běžně nosí. Jen jsem trošku přitvrdila s tloušťkou. Adélce jsem dopřála trošku té malinové citronády  na rty i tváře. Protože vím, že se v červených a vůbec zářivých rtěnkách necítí, šly jsme na to oklikou. Červené byly tváře. Roztomile zabarvené jako když se červenáte. Rty už jsme jen lehounce dobarvily, aby s tvářemi korespondovaly. Jednoduché. Naopak Bárb je rtěnkový člověk. Ale outfitu vévodila oranžová, tak na rty i nehty připadla oranžovo-korálová. Klasická červená šla zkrátka stranou. Proč se jí držet, když to není váš styl? Stačí se jen lehce inspirovat. Nebaví váš černé linky? Zkuste modré!

PS: U Bárb k té oranžové vypadaly skvostně! Vážně se jich nebojte!

photoshoot_pinup_03photoshoot_pinup_05photoshoot_pinup_02 photoshoot_pinup_06Co vy a pinup, je to váš šálek čaje? A berete trendy za své v plné podobě nebo se jen chytře inspirujete a ohýbáte trendy podle svého?

(Co mají holky na sobě za oblečení bohužel nevím. Ani makeup už si bohužel moc nepamatuju, navíc spousta toho byly holek osobní kousky, takže se s vámi o ně napodělím, bohužel)

Comments ( 23 )

 1. / ReplyEll Jones
  Super fotky. Tenhle styl moc nemusím. Oranžová rtěnka? Ty miluju!
 2. / Replyzuu
  Holky jste strašně krásné!!! <3
 3. / ReplyBárb
  Poprvé vidím víc fotek Adélky z tohoto shootu a jsou boží! To mě vždycky mrzí nejvíc, že jak se fotíme navzájem na naše karty, nikdy nevidím můj fotografický výsledek a odpadá to boží prohrabování fotek a zjišťování jak vyšly nebo nevyšly.. Mně vyjde článek zítra, i s popisem outfitu, takže kdyby někdo ze slečen chtěl vědět, najdou to tam :) (Nebo to můžeš zkopčit! :D) Jinak je detailně vidět líčení tady -> http://weirdstyle.org/2013/04/beauty-time-02/, kde jsou linky vidět úplně nááádherně. Donutila jsem muže, ať mě cvakne, když jsem dojela dom :)Jsou tam i produkty, které jsem použila pro základ ještě doma :) Jak jinak, skvělá práce Lou! Ještě, že tě máme ;) A ta modrá byl nej nápad!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju :)
 4. / ReplyAu Revoir
  Ahoj, měly jsme podobný nápad:) Styl je v podstatě nenositelný, ale hravý!
 5. / ReplyÁďa Z.
  Strašně pěkná kolekce :) a líčení,takové jednoduché,prostě best :3 Miluju tvoje fotky,líčení :))
 6. / ReplyAlex
  Luci,úplne mega ! :-)
 7. / ReplyKlára
  Holkám to moc sluší! A ta korálová rtěnka vypadá parádně :)
 8. / ReplyLucinka je nej
  Holky moc a strašně mc vám to sluší!!!!!!!
 9. / ReplyMichelle
  Geniální! :) Adělka opět naprosto dokonalá a Lou,suprové líčení! :)
 10. / Replynika
  Adélka má rtěnku?? Co jste jí udělaly?:))
 11. / Replyilovemakeup
  Blondýnka Adéla vypadá naprosto rozkošně! Přesně ten typ, kterému stačí špetka v líčení a vypadá naprosto skvěle, super fotky:o)
  • / ReplyGetTheLouk
   Ona ani nepotřebuje líčení potvora naše :) :D
 12. / ReplyAnet
  Hrozně krásný fotky i nápad Adélce i Bárb to tam jako vždycky hrozně sluší. Mimochodem máš hrozně hezky udělanej ten novej vzhled na stránce vážně super :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc za holky i za vzhled :)
 13. / ReplyKejt
  Ach ta Adéla! Ona vypadá na 13, přitom je zároveň tak nádherně ženská, nežná, bejt chlap tak se neudržim a jako ženská ženským moc komplimenty neskládám, ale tady musím, je prostě dokonalá.Všechno k sobě pasuje, ten nosánek a ty pihy na něm, barva vlasů, obrovský oči, trošku vypadá, jak kdyby ji namalovala Helena Zmatlíková, jak vystřižená z Dětí z Bullerbynu:) A její cit pro módu je třešnička na dortu, vážně jí někdy závidím, jak umí věci zkombinovat.
  • / ReplyGetTheLouk
   Já Adélce taky závidím ten cit pro módu, to má prostě neuvěřitelně vrozený, že to ani není z týhle planety prostě :D
 14. / ReplyJana
  Obě holky vypadají naprosto úžasně! :-O A ta oranžová rtěnka! Asi si musím pořídit :-)
 15. / ReplyPetrainsteadofstyle
  Holky jste krásne...Lucí šukovna...
 16. / ReplyMaggie
  Jsou to úžasné fotky, krásné holky i make-up i šaty, ale spíš než pin-up mi to připadá jako americké 50.-60. léta. Jinak jsou to moc hezké fotky =)
  • / ReplyMaggie
   špatně řečeno-spíš retro než pin-up takhle sem to chtěla napsat :-)
   • / GetTheLouk
    Ony holky nechtěly zklouznout do kalsiky. Spíš to měl být moderní pohled právě na pinup :) Nic úplně okatého ;)
 17. / ReplyKač
  Pin-up styl mám ráda. Jednak mám pocit, že šaty ve stylu pin-up sluší každé postavičce, takže i když mám větší boky a prsa, tak dokážu vypadat jako dáma. Navíc linky a červená rtěnka je opravdu zaručená kombinace. Mám pocit, že všeobnecně dřív ženy vypadaly víc jako ženy. Dnes málokdy vidím na ulicích slečnu v šatech a podpatkách. Spíš máme možnost vidět holky v roztrhaných kraťasích, tílku, wayfarer brýlích, s keckama na nohou a fake Louis Vouittonkou na ruce. Já všeobecně víc fandím ženské módě. A už je jedno, jestli si k šatům vezmu podpatky a kabátek nebo džínsovou bundičku a sandálky. :) Každopádně fotky krásné :)

Leave a reply

Your email address will not be published.