Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Focení s Bárb a Adélkou: The Vibe of Old Times

Doufám, že si pamatujete prvních pět částí focení s Bárb a Adlékou (01, 02, 03, 04, 05). Tohle jsou snad moje nejoblíbenější fotky. Vážně musím říct, že k nim mám nějaký zvláštní vztah. Nejen, že to byl perfektní den plný srandy, ale bylo to vlastně jedno z mých prvních focení :) A jsem naprosto unesená, jak fotky vyšly.

adelka_vibe_01 adelka_vibe_02 adelka_vibe_03

Nicméně se stalo to, že naprostou náhodou jsem zjistila, že jedna část mi prostě vypadla. Nějak jsem na ty fotky zapomněla. Pravdou je, že to byly extra fotky, které nezapadaly do původního konceptu, ale nedalo se jejich nafocení nakonec odolat.

adelka_vibe_04 adelka_vibe_05 adelka_vibe_06 adelka_vibe_07

Líčení bylo trošku tvrdší jak na očích, tak i na rtech. Především kvůli světlu, které bylo hodně ostré a doslova bílé. Na těchto fotkách miluju Adélky obličej. Strašně jí závidím ty roztomilé pihy na nose, což považuji za jednu z nejroztomilejších věcí na slečnách vůbec, a její oči. Nemůžu se jich zkrátka nabažit. Musím uznat, že Bárb to vyfotila skvěle.

adelka_vibe_08 adelka_vibe_09 adelka_vibe_10

Víte, že já tyhle tvrdé kombinace miluju. Nebojím se tmavě fialové rtěnky ani v reálném životě. Tuhle rtěnku jsem vám ukazovala několikrát. Je to NARS Train Bleu, která se sama o sobě tváří více studeně fialově. Ale tohle focení mi dokazuje, že tyhle vražedné rty s jednoduchým makeupem a světlou pletí prostě ladí!

adelka_vibe_11

Comments ( 26 )

 1. / ReplyBárb
  Jééé :) to je hezký je zase vidět po takové době! Stejně je Adélka nejkrásnější! A ty nejtalentovanější! ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   No tak fotografovi bych taky dala nějaký ten kredit a před to minimálně jedno nej ;)
 2. / ReplyBlondýna
  Prvni a treti fotka jsou naprosta bomba!!!! Samozrejme krasne jsou vsechny, ale tyhle me proste uplne dostali!!!! Holky, to se Vam teda povedlo!!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkujeme moc!
 3. / ReplyPauline
  najlepšia je TAXI!
 4. / ReplyAmy
  Krásné fotky :D povedený
 5. / ReplyŽaneta
  Fotky jsou super.. Ale ta poslední je úplně nejlepší!!
 6. / ReplyEll Jones
  Naprosto nádherné. Nejvíc se mi líbí 1,3 a čtvrtá, i když povedený jsou všechny.
 7. / ReplyveruKitty
  jste skvělá trojka :) líčení + modelka + fotograf = perfektní výsledek :) nádherné :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkujeme mockrát! :)
 8. / ReplyPink and blond
  Tvé první focení?? Jestli jo, tak je to strašně hezký teda:))
  • / ReplyGetTheLouk
   Jj :)
 9. / ReplyFairyChain
  Jé moc hezké :)
 10. / Replyadela chloe
  já si připadám už moc tvrďácky takhle, ale je to hrozně krásný vidět ty fotky po takové době zase! :) to byl skvělý den!
  • / ReplyGetTheLouk
   Byl boží! Dáme někdy znova, ale ne tak hekticky, klidně bych to nechala v tom Stárbaksu :D
 11. / Replyprostě Bára
  Vím, že to není k tématu, ale chci ti moc poděkovat. Vím, že to bude znít jako hloupý a pubertální klišé, jelikož se neznáme, ale pomáháš mi v těžkých chvílích. Vážně už mi je 19. Za poslední týden mi umřeli dva rodinní příslušníci a jelikož jsem už brečela dost a vzala jsem si do hlavy, že nebudu brečet, protože oni se na mě vždycky usmívali, tak jsem začala bojovat proti slzám po svém ( a po tvém:)). Vzala jsem si do hlavy,že se krásně a výrazně nalíčím a budu si říkat, že když jsem si s tím dala takovou práci, nezničím ji slzami. Poslední dobou sosám inspiraci z tvých tutorialů. Tak zkrátka děkuju
  • / ReplyGetTheLouk
   To je mi strašně líto :( Ale jsem moc ráda, že moje videa pomůžou aspoň trošku změnit téma na chvilku a odlehčit tvou situaci. Je mi ctí, vážně! Doufám, že to nejhorší přebolí co nejdřív a že to zvládneš :) Přeju hodně štěstí, síly a úsměvů do života! :)
 12. / ReplyKejt
  Adéla dokonalá. Opravdu, pokaždé, když j vidím u tebe na blogu, nebo na jejím blogu, tak si říkám, jaké má štěstí. Má tak krásný až dětsky roztomilý obličej a přitom je tak ženskál. A ty pihy! A už vůbec nemluvím o jejím vkusu a citu pro módu.
  • / ReplyGetTheLouk
   Přesně! Líp to shrnout ani nejde! :)
 13. / ReplyAll nighter UD
  Lucí, sice to není vůbec k tématu, ale chci se optat, jak dlouho Ti zhruba vydržel All nighter od UD? Přemýšlím, jestli objednat jen zmenšeninu nebo plnou verzi, obávám se, že ho nezvládnu spotřebovat, protože se jím nechci stříkat každý den, ale asi to má dlouhou dobu do spotřeby.. Děkuji za odpověď:)
  • / ReplyGetTheLouk
   No mně už teď končí. Používám ho příležitostně. A mám ho od doby, kdy vyšlo o něm to video. Takže tak :)
   • / All nighter UD
    tak to je super, takže rok klidně vydrží, už se na něj těším... díky moc!:)
   • / GetTheLouk
    Upřímně, teď mám Kiko a řekla bych, že je stejně kvalitní. Navíc UD dělá Skindanavia - mělo by to být to samé, tak se mrkni, co tě vyjde levnějc ;)
   • / All nighter UD
    Kiko by se mi líbil, ale u nás ho neseženu. Po Scandinavii jsem koukala, ale výhodněji vzhledem k objemu vyjde UD. Scandinavie 59ml cca za 540,-, UD 118ml za 769,-,takže tak :-)
   • / All nighter UD
    * Skindinavia :D
 14. / ReplyPatricie Retková :)
  Ta poslední fotka je nejúžasnější !! :)

Leave a reply

Your email address will not be published.