Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Eyeliner Tutorial

Tipy a rady, jak na linky, které snad nikdy nevyjdou z módy! Hlavním tipem je opravu procvičování, jak kdyby šlo o hru na klavír.

Určitě linku nemůsíte stahovat dopředu až ke slznému kanálku, ale můžete ji držet jen ve vnějším koutku oka. Začátečníkům se bude dělat líp, ale svůj efekt plných řas si linka zachová! To samé s ocáskem, klidně se mu můžete ze začátku z opatrnosti vyhnout.

Comments ( 7 )

 1. / ReplyShark-a
  Super, musím to hned vyzkoušet ale hlavně koupit štětec "zárohák" :) Díky! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Vážně doporučuju ten od Essence, mám už čtvrtý a stojí 39,90 Kč!
 2. / Replydasa
  Me se ty linky od Elfu behem dne obtiskavaji. Nevis, cim to muze byt? Diky
  • / ReplyLou
   Mastny vicka :-/ S tim lze bojovat leda tak, ze vesmes primer a pak pres nejdas klidne pudr na oblicej nebo stiny ve stejny barve jako mas plet (nebo muzou bejt i o krapinek svetlejsi a hezky vynikne ta linka ;-)) to by je melo jakoby zapudrovat a pak by se ti nemely na to obriskavat ty linky ;-)
 3. / ReplyBarča
  Tvoje videa mám ráda, ale odpusť si příště ty afektované ksichty, hrozně mě to při tom ruší. Působíš tak děsně nesympaticky, ani jsem to video nemohla dokoukat jak mi na něm vadíš. Dřív jsi to tolik nepřeháněla...
  • / ReplyGetTheLouk
   Afektované ksichty si asi neodpustím, protože tak zkrátka mluvím. Jestli působím nesympaticky, tak se omlouvám, ale za to vážně nemůžu :D
 4. / ReplyLucka :)
  Ahoj :) moc ráda se koukám na tvoje videa :) Je mi teprve 14 a tak si hodně procvičuju linky :) Jsem teprve začátečník. Zatím jsem dělala linky jen tužkou :D Problém je že se hodně rozmazávají. Určitě zkusím i ten fix.

Leave a reply

Your email address will not be published.