Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Yearly archives "2014"

232 Articles

Nákupy a Novinky: Prosinec 2014

Poslední Nákupy a Novinky a video vůbec pro letošek! Doufám, že vás bavila tahle série, protože ani do dalšího roku se jí asi nezbavíte! Strašně moc vám všem děkuju za celý rok s GetTheLouk, před rokem měl můj kanál 30 000 odběratelů a přišlo mi to jako číslo, které nelze překonat. Momentálně je 80 000 dávno pokořeno. Nechápu vůbec, jak to děláte, ale dělejte to klidně dál! Vážně vám všem moc děkuju za veškerou podporu, kterou jste kanálu doposud vyjadřovali, a doufám, že mu zůstanete nakloněni i nadále :)

PS: Všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, lásky a úspěchů. A hlavně si nic neudělejte!


Read More →

Diamantové Vánoce: Odvážné Líčení na Silvestra Makeup Tutorial

dv_silvestr_tut_02

dv_silvestr_tut_03

dv_silvestr_tut_04

dv_silvestr_tut_01

dv_silvestr_tut_05

Pro mě je prosinec a období Vánoc časem třpytivých očních stínů a sem tam i kamínků. Ostatně proč ne? Člověk má víc chuť se cítit tak nějak svátečně a načančaně a to podle mě kamínky skvěle umí. A to nejen v módě, ale i v líčení!

Pokud na silvestra budete s kamarády někde v nějakém klubu, tak možná budete chtít trošku vyniknout. A tohle líčení vám v tom určitě pomůže ;) Klidně do toho navezte i kamarádky, pokud se bojíte, že budete hodně vyčnívat z davu! Líčení má být zábava a u tohohle o ní rozhodně nepřijdete. A jak jinak zakončit rok než se stylovým makeupem?


Read More →

China Glaze – Mistletoe Kisses

chg_mistletoekisses_03

Aneb vánoce v lahvičce! Už jsem několikrát říkala, že tohle je můj štědrovečerní lak. Už od roku 2010, kdy tahle limitka vyšla. Letos to budou páté vánoce s tímhle lakem a ještě tam minimálně na dalších pár let zbývá. Tenhle lak je totiž stále tak skvělý jako při koupi. Dobré laky totiž nevysychají, pouze se spotřebovávají. Dělají to všechny mé China Glaze, OPI, Essie, Zoyi i Orlíci. Zkrátka všechno dražší. Proto je mám ráda.

chg_mistletoekisses_02 Read More →

Dnešní Makeup: Matte Tude

dm_mattetude_01

Znáte ten pocit, kdy si přinesete domů něco nového, tak to musíte okamžitě vyzkoušet. A to i za cenu, že se ty věci k sobě třeba ani nebudou hodit. No, to naštěstí nebylo dnešním případem, ale i kdyby bylo, vyzkoušet všechny nováčky své sbírky jsem musela! V hlavních rolích Anastasia Dip Brow Pomade, theBalm Nude’tude, Sleek Matte Me.

dm_mattetude_04

Bohužel to ale nebylo zrovna hvězdné obsazení. Zatím totiž ani jeden z těchto aktérů neaspiruje na Objev. Všechny měly skvělé portfolio, spoustu skvělých doporučení, takže postoupily na konkurz. První dojmy nebyly bohužel takové, jaké jsem čekala. Inu, není všechno zlato, co se třpytí.

dm_mattetude_02 Read More →